Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta TV NOVA si snad dělá kozy.. Dnes prý byl na Hradě nejdůležitější host Martin Michal, manžel Hel.Vondráčkové?! To je vtip nebo co? Co to tam pozval Zeman za póvl?? Většího zoufalce mezi tou tisícovkou lidí aby pohledal! To fakt tam měli samé zametače a podlahové kosmetičky?? *1*
    • Slušný člověk by tam na tu chlastačku nešel. Jenom jestli Ovčák nezapomněl uvázat psa, aby zase neshrnul koberec.
      • zas popelnicový pokus o humor. A toto má být jako směšné, nebo zábavné? To jste tam u kontejnerů všichni tak zábavní? Holé zadky se svým sociálním humorem.
  • Anglie lhala o chemických zbraní v Iráku,tudiž není důvod jim vůbec věřit. Lhář zůstane lhářem napořád.
    • Donald Trump bude dobrým prezidentem. Krvežíznivá Kilary utřela nos.
  • zítra bude titulek Rusové ženou sviňským krokem anglány ze země
    • A co by tam angláni dělali? Jedině tak rozdávali potravinové balíčky potřebným. V Rassíji je bída.
    • A ta ruská swině dnes slaví na hradě, jako by se nechumelilo *1* Ale všeho dočasu, věštila už Sybila.
  • článek od podobných pisálků jako na tichcali-"Britská policie se snaží objasnit, jak byl otráven dvojitý agent Sergej Skripal. Spekuluje, že nervově paralytický jed mohl být na klice dveří jeho auta nebo byl ve voze rozprášen či se tam dostal ventilací. " ti anglánští primitivové ještě nevědí jak a kdo to udělal, ale už stačili obvinit Rusko a vyhostit diplomaty
    • Takže to asi udělali Marťani. Ukradli v Rusku jed a rozprášili ho do auta.
      • proč by kradli jed? v 90-tých letech byl takový bordel, že bych se ani nedivil, kdyby se ten jed dostal z rozpadajícího cccp do laboratoří CIA,MI5, MI6,JB007
  • a to ti nabulíkoval kdo? Ti komedianti z komediantské fakulty? I já se půjdu podívat. A natočím si bandu hlupáků na video . Těch co si v rámci školy hrají na revoluci.Za obecní peníze stávkovat? Si děláš kozy? Jo po škole si srandujte célé odpoledne.
    • A za obecní peníze chlastat na Hradě? A skoro furt? Když chtějí na Hradě chlastat, tak ze svého! Kolik jsem musela dát už ze svých daní už na ten Zemanův ovčinec a jeho kamarády z mokré čtvrti - hůlky, Ringo, Vondráčkové atd atd??
      • toto všechno tě čeká. Ale to se holým zadkům stává výjimečně. Zůstávají celoživotními posměváčky a žalovníčky.
  • Promiňte jako malího mně řezali spolužáci po hlavě sukovicí, od té doby jsem úplně blbej
    • to se zlodějům stává
    • se všechno vysvětlilo.Takže ty si v ústavu bez vědomí paní vychovatelky tady takto mudruješ, že?
  • angláni se hrají na pány světa a přitom jsou obyčejné podržtašky teroristů z jůesej
    • ivislo
      A ještě bych dodal jak stejný počet britů poletí z Ruska domů. Komedie
  • A Rusové, na oplátku, ženou z Ruska ty britské. Hezký bulvární projev, že? Pane autore tohoto ynteligentního nadpisu článku, nešlo by to sdělit na úrovni a ne jako od nějakého fracka, či trolla? Jen se ptám. *16* *16* *12* *12*
    • Nekvič ty ruský podsvinče a táhni radši do práce, smrdíš tu 24 hodin denně a otravuješ tu vzduch bolsevickejma zvratkama, nulo
      • hele vyhynulej druh indiána vrať se do rezervace kterou ti demokraticky přidělila tvoje vláda :-)
  • Anglie je už jen bezvýznamný ostrůvek a jak ňafá.
  • USA úzce spolupracovaly s Uzbekistánem při zničení nákazy pozemků, na nichž se zkoušela nervově paralytická látka Novičok, jíž byl ve Velké Británii otráven bývalý plukovník rozvědky Sergej Skripal a jeho dcera Julie. Vyplývá to z článku uveřejněného v listě The New York Times v roce 1999. „Uzbekistánský prezident Islam Karimov, znepokojený zdravím občanů a vlivem chemických látek na životní prostředí, se rozhodl zbavit se zbraní hromadného ničení. Od té doby začala jeho vláda úzce spolupracovat s americkým obranným rezortem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit