Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přátelé, chci se vám omluvit, za ty moje blbé příspěvky. Chodil jsem do pomocné školy a většinou jsem na lidi velmi nepříjemný. Ženské mě nechtějí, chybí mi sex. Kradu a jsem na soc. příspěvcích. Ještě jednou se vám všem omlouvám.
    • Nechodil, nekradeš, ale pravda je, že tě ženské nechtějí, protože nemáš práci atd, víš, jaké jsou ženské.. A také není pravda, že ti nezáleží na ostatních, stačí se zmínit o něčem, a už měníš chování..
    • upřímnost nade vše
  • Já se zase bojím chodit do obchodu, každý den jsou potraviny dražší a dražší.
  • Nadáváte všichni na komunisty,ale v tramvajových vozech Tatra jezdíte už pŕes 40let.Zaměstnanci DP se chovají jako tak co čekáte.V Ostravě jsem vyšel z vlaku,byla nějaká výluka tramvají,jeden pán se ptal proč to aspoň nenapsali kam co teď jezdí.
    DISPEČINK mu říká -to máš jedno,sedej na to co jede.Chlap zanadával a říká-to je teda doprava!A dispečinkze škodovky říká-to máš jedno,doprava-doleva a smál se smíchem přiblblýho Ostraváka,kterej podle způsobu vyjadřování to dotáh akorát tak na řidiće tramvaje a asi po zdravotním vyřazení sedí v dispećerským voze.Byl jsem svědek když revizor kontroloval jízdenky a rómům,kteŕí byli k nepŕehlednutí a s kočárem se vyhnul a radéji vystoupil.V nočních hodinách pŕijede tramvaj č 7 od Poruby,ale na Zábřeh k lesu musíte s kufrem pěśky proto,že 3 min.pŕed ní jede prázdná tramvaj č.11 na smyčku.DP má ve městech monopol a podle toho se chová i k svým zaměstnancům.Proto na hrubý pytel hrubá záplata.
  • Myslím že za každého puberťáka má někdo zodpovědnost.Proto je nutné hnát k zodpovědnosti odpovědné.Když bude muset fotr za maldého uklidit ten svinčík tak jsem si jist že to doma neskončí jenom pohovorem.
  • pokud bude každej nezletilej smrad kterej krade, čmárá po zdi nebo fetuje beztrestnej protože je mladistvej nic se nezmění, pardon, změní, k horšímu.. *16* *16*
    • pokud je nezletilý, odpovědnost nechť nesou rodiče, pokud jsou tzv. nemajetní, odebrat jim dávky *15* *1*
  • Tady jsou lidi dobytek, v Praze je pocarane kdeco a nikdo ty chlapecky nehleda a nepokutuje, je to pro ne adrenalin ukrast barvu a neco pocarat a znicit. Jasne vidite jak policie ne-funguje. *11*
  • miluji tyto canty o ničem je to legrace to čist hodne humoru jen tak dal......
  • citát z článku: "Dopravní podnik města Brno zaplatil loni za vandalismus brněnských cestujících 4,8 miliónů korun českých" - postrádá to logiku, brněnští cestující a koruny české, tam se platí korunama? Tak daleko na východě? *3*
    • No jo, v Brynclu asi platijó českéma korunama, ale už chystajó brněnské koruny. Špicové štat nemože platit tema korunama jako v Práglu.
      Ale horší je, že ten kema píše o tramvajích. V Brynclu jezdijó ŠALINY.
      • jen aby to nebyly Brněnské rubly *3*
    • Jsi parazitické poleno.Pragocentralisto.počkej příjde na tebe řada.
      • rika se Pragocentrista, ne Pragocentralista, kde jsi chodil do skoly?
  • prosťák se stal v mžiku králem diskuze. Takovému zjevu nemá cenu nadávat. Byl by ve svém živlu. Nechám vám jej, kluci a klučky. Vytřete s ním podlahu :))))) čau
    • blbe stále se opakuješ
  • Jaká morálka ve vládě a mezi poslanci, taková je morálka mezi lidmy, proto tuto vládu už nakopejme do p r d e l í ! *16* *16* *16*
    • Do p r d e l í bychom měli nakopat sami sebe, protože máme takovou vládu jací jsme my, jakou si zasloužíme a jakou jsme si zvolili. Musíme nejdřív začít sami u sebe. Nesvádějme to na vládu: Nečas určitě nejezdí do Brynclu demolovat šaliny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit