Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jsem zvědav, jak muslimský křesťan bude chodit do kostela a kdy třeba někde na svatém místě postaví kostel kde by si mohl v klidu odpočinout po těžké práci. Sobotko pašeráku muslimů do České republiky, doufám, že dohlédneš na své zaběhlé ovečky. Nedej Aláhu aby přišel vlk, tyto ovečky nahnal do jednoho stáda a potom je přesunul na jiné pastviny, kde vypasou krásnou zelenou trávu kde po nich zbude jenom poušť a potáhnou dále. Doufám, že jsi to pochopil, pokud ne jsou Velikonoce, tak zajdi do kostela ke zpovědi, protože to budeš potřebovat, až tě lid bude soudit. Bude se ti potom lépe usínat s čistým svědomím.
 • Beru do rukou svou oblíbenou křišťálovou kouli...Vidím západní Evropu v plamenech a na ulicích spousty mrtvých muslimů...vidím spousty západoevropanů, stěhujících se do naší vlasti. Vidím ekonomickou prosperitu naší vlasti díky těmto "uprchlíkům"...vidím hesla "uprchlíci vítáme vás", která podporují široké masy občanů! *14*
 • To,že nyní v Evropě dělají Arabové atentáty začalo už tím když se EU a NATO vrhlo bezhlavě do dělání údajného pořádku do arabských zemí,po boku zločiných USA.Ty české straníky vládnocích stran co Čechy do uvedené lumpárny zatahli je třeba odporážet za vlastizradu s celými jejich rody.Dnes už Češi čekají kdy za naše dluhy Němci zaberou Sudety a zbytek prodluženého Česka skoupí Židé .Čechy pak jako nepotřebnou veteš odsunou do Izraele k odporažení Arabům.
 • Z jiného webu, přejato, nejsem autor.

  Muslimský vrah z Paříže žil v Molenbeeku několik měsíců a celá tamější muslimská komunita mlčela jako ryba - takže proč si klást otázku kdo je hodný a kdo zlý muslim? Je mezi nimi pouze ten rozdíl, že někteří půjdou reálně vraždit a ten zbytek je bude "pouze" krýt - to také mj. dost jasně vypovídá o tom, jak belgičtí muslimové "nesouhlasí" s vražděním jejich souvěrců v Evropě. A tyto problémy má každý stát, kde je velká muslimská komunita - vzniká paralelní uzavřená kultura, společnost, paralelní právní systém atd - jen hlupák nebo lhář může tvrdit, že zahodí své tisícileté sociální, kulturní a především náboženské zvyklosti dnem, kdy vkročí do Evropy - je to prostě hovadina. Státy, které tyto komunity mají na svém území si s nimi zkrátka a dobře neví rady - proto pokládám za mimořádně sprosté, že někteří politici ve státech, kde jsme se zatím tomuto víceméně neřešitelnému problému vyhnuli, pracují na tom, aby nám tu tento problém vznikl - tím, že nám sem právě tyto nekompatibilní muslimské komunity dodají.
  • ...vidím muslimy jak staví nové kostely pocelém světě a na krku nosí kříž... *14*
 • Bc.JarosIavK-VS-osobnost
  néééé
 • blbě.Blbě jste si vybrali.Je třeba zabrousit kousek vedle.Tam jak jsou ty vysoké skleněné baráky.Právě tam sedí ti největší hnoji Evropy, kteří rozhodují o nás bez nás.Dělají si srandu z normálních lidí.A pořád by tady jen vítali vaše bratry ve zbrani.A hned druhou štaci - je třeba vyrazit na Berlín.Tam je takový veliký barák s kulatou střechou.V něm sedí takový malý přihrblý krpatec.Hlupaňa, která nás všechny v EU zatahuje do potíží a permanentních problémů.Tudy vede cesta vašeho boje.A takto to vzkažte i tomu vašemu fousatému tam navrchu!
 • Od doby kdy jsme se spolčili s USA zde neslyšíme nic jiného než jak zbrojit, dávat na to peníze, jak podporovat uprchlíky a nemakačenka, dívat se na nesmyslné horory z USA filmů a vreždění, poslouchat...........
  • ¨Jó, kde jsou ty časy, kdy jsme byli spolčeni se SSSR. Na armádu se téměř nic nedávalo, na cikány taky ne a dívali jsme se na krásné partyzánské nebo válečné filmy, kde hloupý Němec prohrával každý boj. A hlavně jsme vůbec nemuseli poslouchat soudruhy a ten SSSR.
   • Jako ironie to beru. Pokud byste to myslel vážně, no nevím, nevím...

    Nemakačenka byli zašiti na sekretariátech nevyšší a největší strany, popř. byli předsedové této strany (nebo předáci BSP- ti jen "vedli" a nemuseli dělat nic).
    Co se týče té "většiny", tak už v těch dobách rozšiřovali skupinu invalidních důchodců!
 • pro samou "toleranci" ztratily některé národy pud sebezáchovy. Ať je to Norsko, kde se x lidí zabývá tím, jestli se masový vrah B. náhodou v luxusní ubytovně necítí opuštěný, Belgie, kde se přímo v hl. městě EU Bruselu shromažďují a pokojně žijí teroristi bůhví odkud nebo Německo, které svou nezodpovědnou politikou a čachrami zatáhlo do imigrační šlamastiky celou EU... A obávám se, když sleduji skutky patolízala Sobotky, že bude hůř:((
  • Sobotka už dávno měl být za podíl na zbídačení Česka naražen na kůlu a ne nadále oblbovat národ Čechů.
 • Putilín si mne ruce, až slimáci rozvrátí Evropu tak ji Putilín poskytne "bratrskou pomoc". A bude ho to stát jenom benzin do aut pomahačů. Ostatní si naloupí cestou.
  • Putinovi je dnes celá EU ukradená.Ten potřebuje dostat Rusko do situace kdy si vše potřebné bude vyrábět samo a surovinové zdroje pošetří pro další generace Rusů.
 • Podle všeho IS chystá útok na jaderné elektrárny! Jejich aktivity svědčí o tom, že jsou stále sofystikovanější a organizované tak, že je policie ani žádné bezpečnostní síly je nemohou odhalit ani zastavit!!!
  • V Německu je údajně přes 100 tisíc neregistrovaných nelegálů, takže co chce policie kontrolovat a odhalovat. Takový neevidovaný počet se nedá uhlídat, když ani nevědí, kde je najít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit