Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak výrobní  linka s novou technologii dle posledních trendů není dost inovativní???  Tento argument je tak špatný , že se mi chce .....  Žádné peníze do Bruselu, máme si sami hospodařit a neživit tolik vyžírek , stačí nám ty naše. (ODS, ČSSD.KDU,TOP, i v Ano se najdou pijavice)

  • Kdo sledoval čoboláckého žvástavce o rozpočtu tak jediné co opakoval že EU nám pošle dost  kaček , zapomněl že žadný stát EU nebude chtít dotovat miliardára z pod Tater , když i tak budou mít státy EU a nejen oni problémů dost , no tak snad si to ta ekonomika ČR může dovolit dotovat čobolského nenažrance který nedá dohromady holu větu.😎

  • A proč by měl také někdo platit za toho megazlodějského gaunera - komouš.komfidenta - podvodného křiváka Bureše/bábiše. Že Áááňňňo.

    Teď ještě z té podlé kreatury vytlouc zpět to co jsme mu my všichni zaplatily z společné státní kasy.

  • Že takto Brusel rozhodl je naprosto v pořádku...

  • No co, co, tak to dostane Agrofert ze rozpočtu ČR. Veď všeci kradnú.

    • Za celé roky co tady na diskusích exhibuješ, nevypadlo
      z tebe nikdy nic intelektuálně hodnotnějšího než úroveň odpadu
      vybagrovaného ze dna žumpy. Soukmenovče Občane nebo Sajmone, nebo jak se chceš
      jmenovat (případně jiný krycí trolí nick), buď chlap a přiznej….jsi zaplacený
      provokatér mlžící smysluplné debaty slabomyslnými výplody, anebo jsi skutečně
      natolik duchem omezený ubožák, který si pouze stále léčí své mindráky,
      neschopnost, neznalost a komplexy z promarněného života?

      • Já nechápu, proč se, realisto, rozčluješ...?!

        Občan napsal naprostou pravdu...

        Ty si myslíš, že těch 100 milionů zaplatí koblihář že svého...?

        Tak to jsi naiva a ne realista...

        • Jak jsi došla k závěru že se rozčiluju? A kvůli čemu bych se měl rozčilovat? Jen jsem Občanovi na základě jeho dlouhodobých projevů položil jednoduchou otázku a čekám prostou odpoveď. Máš s tím problém? 😯

          • Jasně že se rozčluješ =  urážíš, protože nedokážeš přijmout pravdu, kterou občan napsal...

            Asi jsi obdivovatel kobliháře...

            • Nechci vstupovat do Vaší ctěné diskuse, ale ono to M.zeMAN1 je nejspíš jen krycí nick pro další, které uvedl pan Realista. On pod tím vidí stejnou osobu - a já se podle dikce a obsahu příspěvků, domnívám, že není daleko od pravdy. 

              Kdo psal ten příspěvek? 

            • Jsi vedle jak ta borovice. 😉 Vůbec nereaguji na problémy Babiše. Snažím se pochopit dlouhodobé mindráky Občana, které se stále stejným stylem táhnou dlouhodobě, všude kde ho člověk čte, třeba i v článku o štrykování. S urážkami máš tady problém POUZE TY. Také si léčíš sebevědomí pojmem "koblihář". No ale prosím, jestli ti to pomůže...mně je srdečně jedno, jak se budeš ventilovat...jen si říkám, jestli ty a Občan nejste jedna a táž osoba ...A OPĚT VZNIKÁ OTÁZKA placený provokatér pod různými nicky nebo duševně chorá osoba s mindráky a rozpolcenou osobností????   😀

              • Reakce na příspěvek:

                Já jsem duševně naprosto zdravá a s občanem nejsem jedna a táž osoba...

                Takže vedle jsi ty...😉

                • Reakce na příspěvek:

                  Takže nechápu proč máš problém když občanovi pokládám prostou otázku abych pochopil z čeho pramení jeho dlouhodobá fanatická frustrace. Pokud teda nemáš podobné zdravotní problémy.....😯.to není urážka, nýbrž odhad diagnozy jako předpoklad úspěšné léčby......tak postupuje každý správný psychiatr...

                  • Reakce na příspěvek:

                    Ty jsi psychiatr...???

                    • Reakce na příspěvek:

                      On není psychiatr, ale psychopat zralý pro Chocholouška, Ten by měl asi radost.

                    • Reakce na příspěvek:

                      Vadilo by ti to moc? 😯

                      • Reakce na příspěvek:

                        Ne vůbec - naopak - já totiž říkám, že každý psychiatr je vlastně svůj pacient...😀

      • No to je opravdu výplod vyznavače blábolů organisace podle zákona zločinné a opovrženíhodné. A neříkej mi "soukmenovče", s tou vaší zločinnou a opovrženíhodnou organisací jsem nikdy neměl nic společného. Zjevně jsi sám placený za hlásání rudých blábolů. Tak si čti Čti si Vybrané spisy hlasatelů rudého fašismu alias komunismu a nestarej se o mne.

        • Je mi jasné soukmenovče Občane, že některé složitější otázky
          neůměrně zatěžují hranice tvé mozkové kapacity, nicméně zkus použít nějakou
          nápovědu, třeba přítele na telefonu…..zavolej svému řídícímu důstojníkovi, nebo
          ošetřujícímu lékaři, ať ti s odpovědí pomůže……

  • To se musel někdo ale extra v Bruselu snažit. Vyhlášenými snaživci jsou třeba Piráti.Spíš tedy kvalifikovaní bonzáci.Asi před roken naprášili premiéra. V Bruselu je na takové bonzy dost času.Tady těm se to nějak nepozdávalo.Tak bonzli i tu komisi co to měla šetřit.S tím, že to dělají pomalu.Moc pomalu.Panečku to je smečka honojů. Ovšem kvalitních hnojů.

    • Koho prosím máte na mysli tím "premiérem". Myslíte snad tzoho honoje  - tu podlou megagaunerskou zlodějskou kreaturu babiše?

      • premiant vyžírání dotací , má plné právo užívat slovo " premiér" neb prémie vyžírá jak z EU tak ČR , i když dnes je to skoro jak před 35 lety , hranice zavřený (skoro) , v krámech nic nekoupíš (v těch menších) a z televize na mně mluví čobolský gauner snažící se mluvit česky , akorát že ten Husák už seděl 😛 , ta Ruzyň furt ještě čeká s teplákama .

  • No milé spojené pekárny s.r.o. to nějak rozdýchají.

    Jen se mi chce věřit, že to rozhodnutí netlačily noviny, ale reálně špatně posouzený projektový záměr.

    Také doufám, že patřičný úředník, který to podepsal dostane po vousech.

    Vlastně nedoufám. nestane se vůbec nic. V naší rozkradené zemi jen další epizodka. 

    • pekárny má u erdele jako celou ČR toho zajímá jen výdělek a ostatní at vychcípaj když mu to přinese profit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit