Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci vstupovat do Vaší ctěné diskuse, ale ono to M.zeMAN1 je nejspíš jen krycí nick pro další, které uvedl pan Realista. On pod tím vidí stejnou osobu - a já se podle dikce a obsahu příspěvků, domnívám, že není daleko od pravdy. 

    Kdo psal ten příspěvek? 

  • Tak výrobní  linka s novou technologii dle posledních trendů není dost inovativní???  Tento argument je tak špatný , že se mi chce .....  Žádné peníze do Bruselu, máme si sami hospodařit a neživit tolik vyžírek , stačí nám ty naše. (ODS, ČSSD.KDU,TOP, i v Ano se najdou pijavice)

  • On není psychiatr, ale psychopat zralý pro Chocholouška, Ten by měl asi radost.

  • pekárny má u erdele jako celou ČR toho zajímá jen výdělek a ostatní at vychcípaj když mu to přinese profit

  • premiant vyžírání dotací , má plné právo užívat slovo " premiér" neb prémie vyžírá jak z EU tak ČR , i když dnes je to skoro jak před 35 lety , hranice zavřený (skoro) , v krámech nic nekoupíš (v těch menších) a z televize na mně mluví čobolský gauner snažící se mluvit česky , akorát že ten Husák už seděl 😛 , ta Ruzyň furt ještě čeká s teplákama .

  • Kdo sledoval čoboláckého žvástavce o rozpočtu tak jediné co opakoval že EU nám pošle dost  kaček , zapomněl že žadný stát EU nebude chtít dotovat miliardára z pod Tater , když i tak budou mít státy EU a nejen oni problémů dost , no tak snad si to ta ekonomika ČR může dovolit dotovat čobolského nenažrance který nedá dohromady holu větu.😎

  • Ne vůbec - naopak - já totiž říkám, že každý psychiatr je vlastně svůj pacient...😀

  • Vadilo by ti to moc? 😯

  • Ty jsi psychiatr...???

  • Koho prosím máte na mysli tím "premiérem". Myslíte snad tzoho honoje  - tu podlou megagaunerskou zlodějskou kreaturu babiše?

  • A proč by měl také někdo platit za toho megazlodějského gaunera - komouš.komfidenta - podvodného křiváka Bureše/bábiše. Že Áááňňňo.

    Teď ještě z té podlé kreatury vytlouc zpět to co jsme mu my všichni zaplatily z společné státní kasy.

  • Takže nechápu proč máš problém když občanovi pokládám prostou otázku abych pochopil z čeho pramení jeho dlouhodobá fanatická frustrace. Pokud teda nemáš podobné zdravotní problémy.....😯.to není urážka, nýbrž odhad diagnozy jako předpoklad úspěšné léčby......tak postupuje každý správný psychiatr...

  • Já jsem duševně naprosto zdravá a s občanem nejsem jedna a táž osoba...

    Takže vedle jsi ty...😉

  • Jsi vedle jak ta borovice. 😉 Vůbec nereaguji na problémy Babiše. Snažím se pochopit dlouhodobé mindráky Občana, které se stále stejným stylem táhnou dlouhodobě, všude kde ho člověk čte, třeba i v článku o štrykování. S urážkami máš tady problém POUZE TY. Také si léčíš sebevědomí pojmem "koblihář". No ale prosím, jestli ti to pomůže...mně je srdečně jedno, jak se budeš ventilovat...jen si říkám, jestli ty a Občan nejste jedna a táž osoba ...A OPĚT VZNIKÁ OTÁZKA placený provokatér pod různými nicky nebo duševně chorá osoba s mindráky a rozpolcenou osobností????   😀

  • Jasně že se rozčluješ =  urážíš, protože nedokážeš přijmout pravdu, kterou občan napsal...

    Asi jsi obdivovatel kobliháře...

  • Jak jsi došla k závěru že se rozčiluju? A kvůli čemu bych se měl rozčilovat? Jen jsem Občanovi na základě jeho dlouhodobých projevů položil jednoduchou otázku a čekám prostou odpoveď. Máš s tím problém? 😯

  • Že takto Brusel rozhodl je naprosto v pořádku...

  • Já nechápu, proč se, realisto, rozčluješ...?!

    Občan napsal naprostou pravdu...

    Ty si myslíš, že těch 100 milionů zaplatí koblihář že svého...?

    Tak to jsi naiva a ne realista...

  • Je mi jasné soukmenovče Občane, že některé složitější otázky
    neůměrně zatěžují hranice tvé mozkové kapacity, nicméně zkus použít nějakou
    nápovědu, třeba přítele na telefonu…..zavolej svému řídícímu důstojníkovi, nebo
    ošetřujícímu lékaři, ať ti s odpovědí pomůže……

  • No to je opravdu výplod vyznavače blábolů organisace podle zákona zločinné a opovrženíhodné. A neříkej mi "soukmenovče", s tou vaší zločinnou a opovrženíhodnou organisací jsem nikdy neměl nic společného. Zjevně jsi sám placený za hlásání rudých blábolů. Tak si čti Čti si Vybrané spisy hlasatelů rudého fašismu alias komunismu a nestarej se o mne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit