Přejít na výpis diskuzí

Brusel zažaloval Česko kvůli kvótám. S kritiky to nehnulo

4.1.2018 11:00
šar 48 příspěvků

Evropská komise podala u Soudního dvora Evropské unie žaloby proti Česku, Maďarsku a Polsku kvůli jejich odmítání programu přerozdělování žadatelů o azyl. Mluvčí unijního soudu řekl, že první jednání se nebude konat dříve než v listopadu či v prosinci. Podle premiéra Andreje Babiše Česko udělá vše pro...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nejsem moc chytrý z vašich úvah a názorů ale prvně k článku. Jak může někdo někoho žalovat, když náš suverénní stát 100 let starý nikdy nekolonizoval Afriku a Asii. Takže tady jsem v klidu, ale co se týče našich politiků, kteří kývají v Bruselu na nesmysly o kótách, tak tady mám vážné obavy. Vždyť to jsou paraziti společnosti, kteří se uklidili po nějakém průšvihu z CZ do Bruselu a tam za bukem protiústavně škodí. Já za sebe říkám ne Brusel, ale naši politici, kteří nedokáží ubránit republiku !!!
 • Jenom s podivem lze sledovat, kam až zašla bruselská byrokracie ve snaze eliminovat právo členských zemí rozhodovat o svém osudu. Podle nich již ne občané, ale nějaký úředník v Bruselu rozhoduje o tom, co máme chtít, co musíme a co nesmíme. Když celý národ Klaus varoval před podepsáním Lisabonské smlouvy ve znění, které dnes oklešťuje svéprávnost státu EU, nikdo jej nebral vážně a vládní politici a současní poslanci jej za otevřenost kritizovali. A ejhle, sešel se den se dnem, a stačilo, aby Merkelova vyslala pozvání do chudého světa, dala nelegálnímu davu migrantů důvod vydírat EU z jejího blahobytu a ohrožovat občany nejenom z blahobytu, ale i na životech. Lisabonská smlouva však nepočítala, že někomu rupne v bedně, vyšle neuvážený vzkaz do světa, a že se do Evropy nahrnou statisíce nelegálů, pokoušející se o vyžírství blahobytné Evropy. Je jenom dobře, že se několik států pokouší vzdorovat tomu, aby nesly zodpovědnost za něco, co sami nezpůsobily. Každý soudný člověk, který si váží své země a její plná práva sebeurčení, musí být rozhořčen nad chováním bruselských byrokratů, vůdců některých států, jakož i poslanců EP, kteří pocit moci nad státy nezvládají. Pokud se EU nezreformuje, nezbaví těch psychopatických byrokratů v Bruselu, EU nikdy nebude stabilním spolkem suverénních států.
  • Ale v době podpisu Lisabonské dohody i sama Merkelová
   prohlášovala že multikulti je velká chyba.
 • tohle si připravili chrchloidní sluníčkáři pro jednání s "Bruselem", i na schůdky nezapomněli:
  http://www.prague.eu/object/1543/fut2.jpg
 • vzali tvrdý oříšek. Humanita je krásná. Ale pokud tady verbež útočí na evropany - je třeba obnovit systém kolektivní viny. Všichni vetřelci z Afriky jsou odpovědni za ty extra hnoje co tady vraždí evropany. A proto je třeba jim všem zamezit přístup do klidné EU. Ať si to klidně vyřídí mezi sebou na moři.Kterýkoliv život přivandrovaleckého psa nemá zdaleka takovou hodnotu , jako život zdejšího pracovitého člověka. A klidně si kvotujte. Až se začne kosit v Bruselu, bude to jiná sranda.
  • ObcanHavel
   s tím "Humanita je krásná" bych souhlasil!
   • Hlupák se nikdy nemůže stát chytrým člověkem, protože na to prostě nemá intelekt. Ale může si zvyšovat ego provokacemi ostatních.
    Znal jsem jednoho takového hlupáka, který měl založen životní styl na tom, že se stále snažil každému něco nakecat a pak se smál, když někdo na chvíli zaváhal a snažil se uvěřit. Prostě permanentní lži a následný smích těm "napáleným".
    Ale časem důvodů k smích ubývalo, protože ho samozřejmě všichni, které znal prokoukli a nejen že ho pak nebrali vážně při jeho kecech, ale ani když náhodou řekl nějakou pravdu.
    Nejen že ho nebrali vážně, ale přestali ho poslouchat (úplně). Prostě toho hlupáka ignorovali. Jemu nezbývalo nic jiného, než čekat na to, že někde potká někoho, kdo ho ještě nezná, aby na něj uplatnil to jediné, co "uměl" a to byly ty nesmyslné kecy a následný smích.
    Myslím, že vy jste podobný typ.
    • ObcanHavel
     ten hlupák jste v tomto případě opět vy. humanismus, filosofie, umění, kultura, to všechno jsou naprosto zásadní pilíře ve vývoji lidstva a moderní demokratické společnosti, bez nich bychom ještě lezli po stromech a mlátili se klacky po hlavě, naopak hodnoty, ke kterým vzhlížejí někteří místní, jako je lež, zlo, nenávist, rasismus, presumce viny a kolektivní vina, hulvátství, arogance, adorace násilí a hlouposti, to jsou věci, které vždy vedly k největším tragédiím v dějinách lidstva. Je mi jasné, že pro les nevidíte stromy, jen hupák by chtěl dobrovolně kráčet po takové cestě.
     • Havle, Ty jsi snad cáklý, vždyť právě to nedostatky, co vyzvedáváš při vývoji lidstva "naopak hodnoty, ke kterým vzhlížejí někteří místní, jako je lež, zlo, nenávist, rasismus, presumce viny a kolektivní vina, hulvátství, arogance, adorace násilí a hlouposti, to jsou věci, které vždy vedly k největším tragédiím v dějinách lidstva." to vše s sebou nosí nelegální migranti a chtějí nám to opět vnutit a vrátit nás tisíce let zpátky.. Neměli by nejprve dorůst do stavu našeho vědomí, a potom se pokoušet zařadit mezi ty "ostatní" již vyzrálé??? Bože, jak vy pravdolaskaři dokážete myslet vždy jenom jednosměrně, a hlavně neobjektivně.
     • Musíme rozlišovat mezi humanitou a blbostí, či naivitou.
      • ObcanHavel
       To rozhodně, nejlépe jít zlatou střední cestou a nepřiklánět se k extrémům, ovšem také nezapomenout, že jsme všichni lidské bytosti a nezáleží na tom odkud pocházíme, ale jací doopravdy jsme.
 • Nedělejte si iluze, pořád jsme součástí koloniální nadvlády. Jeden příklad za všechny. V každém obchodním řetězci je cca stenná cena zboží, náklady . Ale mzdy pracovníků jsou na 1/3 oproti, nemců frantíků atd. TZN. Zisky plynou ven z ČR. Už není nutné se starat o otroka. Najít mu bydlení, stravu, atd. To vše si on zajistí sám. Ta mrzká mzda je na pokrití těchto nákladů. Víc nic. *8*
  • Když o tom přemýšlím, tak si nejsem jist, že chci na tom být stejně jako Němec nebo Francouz. Moje životní úroveň mě dostačuje k celkem pohodlnému životu a žiji v šesté nejbezpečnější zemi světa. Nezměnilo by se to, kdybychom Západ dohnali?
   Nezískali bychom toho méně, než ztratili?

   Mimochodem, jsou ti Němci opravdu o tolik před námi? Pro zajímavost uvedu jeden starší článek:

   "11. dubna 2013 13:06
   Německé domácnosti jsou suverénně nejchudší ze všech sedmnácti zemí eurozóny. Ukázal to výzkum Evropské centrální banky, který byl poprvé v historii proveden v rámci celé skupiny zemí platících eurem. Podle propočtů údajů Českého statistického úřadu jsou německé domácnosti dokonce o pětinu chudší než ty české.
   V Německu a Rakousku, dvou zemích, které tvořily jádro v druhé světové válce poražené třetí říše, dodnes žije většina domácností v bytech či domech, které jim nepatří.
   To je hlavní důvod toho, proč se v hodnotě majetku domácností Němci umístili podle průzkumu Evropské centrální banky na posledním místě v celé eurozóně a proč byli předběhnuti i Slovenskem, které bylo do vstupu Estonska bráno jako nejchudší země platící eurem. Estonsko v průzkumu nebylo zahrnuto.
   Majetek standardní německé domácnosti je podle průzkumu 51 000 eur, zatímco Slovenské 61 000 eur. https://ekonomika.idnes.cz/nemecko-eurozony-cesko-bohatstvi-domacnosti-fnv-/eko-zahranicni.aspx?c=A130411_121049_zahranicni_pul
 • Czexit !
 • Tak to je nádherné. Žalovat čr za to ,že svou politikou nemusí vyhlašovat výjměčná stav na svém území, zato ,že nenechá ubližovat svým občanům cizinci, zato , že nenechá znásiliňovat své ženy........ Velebnosti hnus!!!! *16*
 • Nejdříve nám nahrnou migranty,pak přijmeme euro a poté se eu rozpadne,aby na tom neprodělalo Německo a Francie. A to.umele oslabování koruny čnb,je tunel.
 • západní Evropu už nikdo nezachrání, my musíme vytvořit silnou střední Evropu, zrušit sankce s Ruskem, navázat spojenectví s Ruskem, jednou stejně přijde doba kdy v západní Evropě bude mnoho muslimů a bude válka, to vím jistě
 • v první řadě je potřeba odejít z toho eurohnoje a spojit se s Maďarskem, Polskem, Slovenskem, ta evropská zdechávající muslimská kobyla tady dlouho nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit