Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Odsoudit - no dobrá...

  Ale co s tím udělat...?

  ???

  • Docela bych čekal objektivní informaci i v našich sdělovacích prostředcích.

   Třeba o reakci jiných než patologicky ujetých muslimů. Těch "normálních" je snad 90%. A oni by měli být hlavními, prvními  aktivními odpůrci islámských vrahů.

   Jsou totiž první obětí neznalosti nás ostatních. Přestaneme rozlišovat a bude to špatné. 

   Pokud existují ve Francii tajné služby, jistě mají přehled o radikálech. Ty prostě exemplárně a veřejně vyexpedovat z Francie (kontinentální) na jeden z ostrovů, které Francii patří. Ať si řežou hlavy mezi sebou. 

 • Prý je jejich domovské země nechtějí zpět a nikdo si neví rady s tím jak je tam dostat.

  Viděl bych to asi takto: Veliké nákladní letadlo a veliká hromada padáků. Nežádoucí migranty nastrojit do padáků, naložit do letadla, zacvaknout zádržky a odlet nad jejich domovinu. Tam v přiměřené výšce otevřít zadní vrata a letadlo postavit na ocas, takto vytřepat veškerý náklad. Zbytek cesty domů by snad došli pěšky, když dokázali přejít půl kontinentu a středozemní moře.

 • Kissino81

  Se mi ulevilo, že ho neschválili....Uffff.

 • A to se našli u nás takoví bezmozci co tady chtěli naroubovat 40 bezprizorních chudáčků z gumových člunů. Je jim na řeckém ostrově prý moc, moc zle. Vedla to poslankyně za KDU-ČSL nějaká Šojdra.A pohotově se přidal Kalousek s Piráty.Co bychom tady s vetřelci jako dělali?Komu se chce je živit a šatit za naše? A čekat co se z vetřelce vylíhne? EU není pro každého. A právě pro to tvrdý tradiční lidovec Čunek, vyfičel nyní ve volbách ven.V Česku se nedpouští.Ani nezapomíná.

 • Ať politici neodsuzují ale konají!!!

  Buď se budou chovat jako občané Evropy a ctít její (byť někdy pochybné) hodnoty nebo imigrační automat a zpátky do Lybie!!

  Když jim je lhostejné, jak tady žijeme, proč by měly nás zajímat jejich problémy, které si způsobují sami svou nesnášenlivostí a agresivitou? 

 • 😈Strašné a to i u nás se najde nemálo lidí co volí promigrační Piráty a TOP09🤮

 • Karel

  Když vraždila ve škole u nás ta pomatená osoba(kterou propustili domů a do pracovního procesu) pomyslel jsem si že ona chce zpět 3x denně jídlo nemusí vstávat do práce, nemusí se starat o oblečení.... kdežto jako volná by možná skončila jako bezdomovec, pod mostem, měla by hlad, bylo by jí zima a vůbec nejhorší představa že by musela pracovat.  

  Když si to spojíte s migranty, je to podobné, navíc když se musí vrátit tam kde platí mnohem tvrdší zákony a někoho možná okradli či zabili, tak tvrdý kriminál v Evropě pokud přežijí  je pro ně procházka rajskou zahradou a klidně si zvyknou i na vepřové.

 • Neviní lidé umírají za rozhodnutí v migrační politice,svých politiku.

 • Odsoudit je dojemné.Když poprvé v 2016 mohamedan připravil o život frantíka, ještě ten den vzlétly jejich stihačky.A celou vesničku upekli v napalmu.Ostatně je i na netu.To kluci izraelští zcela zcela vymítili sebevražedné útočníky. Každého tam lze dohledat.A tak jen pár hodin po útoku takového hrdiny, startovaly v Palestině buldozery a srovnaly jeho rodný  dům se zemí. A z vysoka se kašlalo na celosvětové reakce. A tudy vede cesta. Za tím kostelem v Nice, se loni v létě slézaly přivandrovalecké živly. Přímo pod okny hotelu.Přijela městská a rozehnala je. Do půl hodiny byli opět všichni vandráci na svých místech. Jo hoší, pokud si je sami nepoženete svinským krokem, budete jen počítat mrtvé. Ale my všichni okolo vám budeme držet palce. Už nyní začínáme.

 • TheGGG

  ale lifrovat do EU nelegály a poklonkovat islámu nepřestanou... teď bude chvíli klid a zas začnou kolaboranti tlačit kvóty a postihy a mrčet směrem k V4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit