Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kreatura Němcová , stejná jako všichni ODSáci cítí, že jim ujíždí vlak a nebudou už moci dojit ze státního vemene tak se rozhodla zvýšit dojivost přes dojení eurovemene. Chraň vás ruka páně jí dát hlasy a stejně jako jí podobným. .
  • Poslušně hlásím, že Němcových Milku Marunu, ani její stádo, volit nebudu. Ať je volí Duka, protože nasměrovali peníze ode mě a od mých k Dukovcům a ne naopak.
  • Ta ženská už neví kde se má vrtnout a hlavně se dostat k prachům za prd dělání.Zjistila jak je na tom Špidla tak si chce také důchod zvětšit .Věřím že většina občanů ji volit nebude.
  • Typická ču.ka, která větří, že ODS v politice končí nadobro, tak hledá trafiku. Kopnout do řiti by jí měli. *12*
    • Ona té straně chce zatlačit oči!
  • Kobyla zas šilhá po rohliku.
  • Co tam bude dělat. Asi tam bude stračit a přibere si tu bývalou šefku armády, to bude duo.
  • paní Němcová vers. ODS už jen přes mou mrtvolu. Dot.
  • Němcová už může jen kandidovat jen nevím kdo má tu odvahu ji dát na svou kandidátku.V naší zemi je docela sranda,s chutí jsem se zasmál,ta osůbka už opravdu nemá špetku zdravého rozumu.Němcová prezidentka?Božínku,ještě že i telátka má bůh rád.Doporučuji ODS-ce založit časopis podobný bývalému Dikobrazu a tam se vyjadřovat.
  • Doma ji pšenka nekvete,
    tak to zkusí ve světě...
  • To snad už není možné! To už ODS skutečně nemůže nabídnout nic jiného, než TOHLE!?!? Nic nepochopili, z ničeho se nepoučili /Napoleon na adresu španělských Bourbonů/. Ranění slepotou opravdu trvá stále. Můj známý tomu říkával ideologické lobotomie. Tohle tele, které se omylem dostalo do politiky, přetrvalo v ní proto, že ji nikdo nemohl brát vážně, chtějí ještě pořád někomu nabízet? Vážení v ODS, co takhle Bartošovou nebo Vopěnkovou?
    • To bys Bartošovou urazil, ta umí pět, ale ta Pinočetka Němcová jen kvičet.
    • kus,Janicka Vopenkova by zase nebyla tak spatna,nejake zkusenosti ma s politikem ,
      stydliva neni ,rada da a neumi rici Ne .Vis ,z telete vyroste uzitacny tvor ,coz se o ni
      nelze tvrdit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit