Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporučuji kandidovat do řiti, nic jiného si ta slepice nezaslouží, Děkuji.
  • No to si snad dělá p*del!!!
  • Typickej příklad. Politik u konce, tak se chce nechat vykopnout ještě výš a za víc peněz. Ani bych se nedivil zpitomění voličů, kteří by ji tam byli schopni a ochotni dostat....
    APP...
    stejně jsou to jen zbytečný trafiky za hodně peněz. Tihle páni poslanci většinou nic pro republiku neudělali (anebo alespoň se o tom nepíše)....
  • Opravdu hrůzná sestava se cpe k EUkorýtkům.
    ANO - má starého kádra s máslem skandálů na hlavě jménem Telička.
    Okamura nasadil Samkovou která prchla z potápějící se TOP 09.
    KSČM - nasadila flákače Ransdorfa který se řídí heslem: bez práce jsou tučné koláče.
    Strana která se na puse zastává bědného lidu si tam dá darmošlapa - fakt trapné.
    Pro mě tak jediným přijatelným zůstává Keller. Socany nesnáším ale u Kellera
    mám jistotu že tam nebude zbůhdarma zahálet nebo zastupovat různé lobby.
    • Jediná kvalita je Keller a to bych jinak ČSSD hlas nedala.
  • To jim ta rohlíková zlodějka, 101ková lhářka a studentská rozhoďnožka nadělala málo ostudy v Praze? Co by tam ta trhovkyně asi dokázala?
  • A na Miss CR kandidovat nebude?
  • Kdo daruje fotku tetky Němcové ? Děti mi chodí tajně na cukr.
    • koko,nebud jedovaty ,to zvladne ona sama.Uz se na rozhodnuti vyspala.Setri sve deti ,mas-li je rad. *4*
  • A zeptal se někdo té babizny, kolik zná cizích jazyků (mimo ruštiny, kterou měla povinnou)
    • Sama udává, že ovládá italštinu.
      • Ta ji tam bude platná jak mrtvému kabát!
  • ODSce doporučuji nenahlížet do EP ale dobře se rozhlédnout u nás doma po pěkném hřbitově!!!
  • Je to prostě sv.ně.Ale co čekat od prasat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit