Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • se vůbec nic nezměnilo. Němečtí nadlidé zase rohodují jaké budeme mít potraviny a za kolik, co si máme myslet a jaké správné hodnoty vyznávat pokud ne, pak nám třeba nadiktují i vyměnu obyvatelstva za pro Německo přijatelnější migroše. Plány na odsun neposlušného plebsu přece vypracovali už za války.
  • Jeden za 18 a druhý bez dvou za dvacet. Merkelová do Německa pozvala slimáky, tak je to problém Německa. Schulz by šel tvrdě po rozdělování slimáků všem a kteří neposlechnou, tak utnout finanční dotace. Proto není z čeho vybírat. Jeden jako druhý škodí naší zemi. Pryč z EU a NATO, pryč z vazalského područí Německa a USA.
    • "Pryč z EU a NATO"
      Pisatel si asi neuvědomuje, že toto prohlášení naplňuje znaky trestného činu vlastizrady podle § 309 nebo trestného činu rozvracení republiky podle § 310 trestního zákona.

      "Pryč z vazalského područí Německa a USA."
      Toto prohlášení může svědčit o snížené inteligenci (oligofrenie),
      • Jsem slušný člověk ale blbovi tvého typu vždy říkám: "Polib mi pr*el".
        • To nééé, víš jak má Sajmon špinavou tlamu? Vždyť by ti zašpinil kadidelnici! Neříkej mu to!
  • Československo jako tzv. "vítězný" stát po 2. sv. válce byl pod vedením KSČ ve s.r.a.č.k.á.c.h, zatímco Němci jako na hlavu poražený stát dokázali se postavit rychle na nohy díky L. Erhardovi (pojem: německý hospodářský zázrak). Ani to Česko, které vzniklo od 1. 1. 1993, není na tom dodnes (píše se rok 2017) nijak valně. Paní Angelu nebo pana Martina bych nejraději viděl na pražském Hradě, protože Češi či spíše závistiví Čecháčkové si prostě vládnout neumějí. S Němci by přišla prosperita, pracovitost a pořádek.
  • mi při-padaji tito press tuti a jejich komentáře jako z ústavu pro ementály ! *8* *1*
  • Ani první ani druhý..... *16* *16* *16*
  • Wermacht tatiček Schulze.Jsem pro makrelu.Ta má i vzdělání .
  • Oba dva jsou pro celou EU tragédií.
    • To je v pořádku, zde platí ono známé "čím hůře, tím lépe..."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit