Přejít na výpis diskuzí

Bude snad Trump hájit invazi do Československa?

7.1.2019 10:13
Pavel Jégl 34 příspěvků

Donald Trump slouží Vladimiru Putinovi jako užitečný idiot. Šíří výklad dějin propagovaný jeho režimem. Kdoví, čím a koho ještě (možná i Čechy) překvapí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Syn Karola 4. Žikmund dorazil v takové vánici 25.prosince do Kostnice nakoních asi tisíc jezdců doprovodu faklami z borových loučí si zahřívali tváře a by koncil mohl započnout .

  Současní politici  vyznamu císařů sou moc spohodlnělí každé bitce šarvátce i drancovaní města jednání se vyhnou to Žikmund  začal upokojovat obyvatelstvo města po vydrancování jezdil ulicemi mezi lidma nakoních sostaními .

  To současní nadělají dluhů daným městum jako Obama Medvedev jednání v Praze a ještě měli ochranky povalující se po hotelech  v Apartmánech Hillton,Alcron no prostě dělají jen velké huby ,kdežto za Žikmunda to byli ještě chlapi vládcové co znali několik jazyků zemí Evropy a do rvačky šli tělem vlastním a  sjednaval aby boje nebylo tak taktizoval města se vykupovali dali mu i v FRanciji,Angliji,Benatkách co dostal darů dal do zastaváren a zase měl akdyž neměl tak se mu rozešli Švýcarští žoldneři auž se nemusel o ně starat  a jel si dále posvém to dělá i Donald Trumph rozpustil armadu žoldneřů v Syriji ,když tak učinili všchni tak by začli zase žít normálně  v Syriji,jenže Turka neuspokojí ti mají opět chutě i na Evropu až  vybujují ropu v Syriji .

  Takže nějake názory na spanilou jízdu kozáků do Prahy v roce 1968 byla jen přátelská návštěva která se poněkud zdržela v BRně kozák staršina ve své zbroji fousatý uklidnoval davy že přichází v míru .

  No mladí studenti neznali dějny staré doby středověku,kde takové  jízdy byli normální o Uhersko tedy Madarsko Slovensko měli zájem Italové z Neapole s Karlem Neapolským  již tehdá to asi nečetl Ján  Gučjak  dějny své vlasti tam zabili toho Karla Neapolského taky v přesile spiknutí na Hradě královny .

  Současná doba je velkohubý tlampač a málo oslav pitek hostin to je jako ohnostroje z čínské dějiné doby bez oslav pitek šarvátek na které si v době Žikmunda potrpěli i Husiti oko za oko zub za zub ,za upalení mistrů vysokého učení a nepřijetí požadavku Prahy vzniklo také hnutí ,ale  v současnu jen samí velkohubí po internetu v zpravodajství Moravce pijí jen vodu a diváci nic ani zučastněným nenalejí truňku ani  opečené selata

 • Skripal? Tereza Spencerová upozorňuje na nová záhadná fakta
  • Dodržujte, prosím, pravidla diskusí.

   Viz.

   https://diskuse.tiscali.cz/podminky

   pravidlo NEODBOČUJTE

   • KIMCID

    jégl vy se jich taky koukám nedržíte

  • KIMCID

   Jako že je najednou kolem toho ticho

 • Zatím je to tak, že pan americký president, si může říkat co chce. A tisíce novinářských žvanilů po světě mohou jen spekulovat, co tím bylo myšleno.A přikrmovat se a přiživovat na jeho slovech.Protože když oni něco někde štěknou, tak to absolutně nikoho nezajímá.Pan prezident má své vrtochy ale zatím neopakovatelně a vzorově dává světu na srozuměnou, jak je třeba bojovat s cizokrajnými vyžírkami.Vyžírkami které zaplavují jeho zemi.A to tak, že i na Miami se snáz domluvíš španělsky, než anglicky.Když i manažer marketu na otázku WC, toalet ..... krčí rameny. Na slovo "baňos" - ihned ví.Donalde dobře to tam vedeš, kluku jeden!

 • KIMCID

  usa vyhostila 6 kubánských diplomatů,za udajný sonický utok na jejich diplomaty.usa vědci mají jasno můžou za zo cvrčci.doufám že se usa bude kát

  • Dodržujte, prosím, pravidla diskusí.

   Viz.

   https://diskuse.tiscali.cz/podminky

   pravidlo 

   • KIMCID

    a vy nepřepisujte své názvy článku podle své potřeby když už jste je zveřejnil.¨

    pokud jste Jégl o čemž pochybuji

    tak že nepoučuj

  • "usa vyhostila 6 kubánských diplomatů,za udajný sonický utok na jejich diplomaty.usa vědci mají jasno můžou za zo cvrčci."

   Tedy sonický útok a použití biologické zbraně. Očekávatelným dalším krokem je humanitární bombardování, aby se předešlo ztrátám na životech amerických diplomatů.

 • Trump ani neví ,že se jeho kometářem týden zabývá česká novinářská stoka...určitě by se nad sebou zamyslel ,kdyby naznal, co si o tom myslí nuly v českých médiích ...
 • Putler dobře věděl proč vydal svým kolegům z KGB příkaz, aby zařídili zvolení Trumpa. Copak mají v Mockbě na Trumpa? Nebyl on Trump také konfidentem StB, který dal sice zničit svá hlášení, ale zapomněl, že v Mockbě mají kopie. 😀

  • KIMCID

   nějaký důkaz či bezduché tlachání?

 • KIMCID

  jednou  ? Novinařina nebo věštění z koule?

  • KIMCID

   tak jégl slovo jednou smazal nechal snad :D

 • 21. srpen 1968 byl podraz par excellence. 

  Afganistan byl a je zájmová oblast Evropy (dříve V. Britanie, pak Ruska, teď EU jako takové).

  A všichni stama museli vypadnout z hanbou - což se stane i nyní, otázka je kdy... A v roce 1980

  bojkot XXII. OH  v  Moskvě  ze  strany USA a dalších - demokraticky smýšlejících - zemí  právě 

  důsledkem přepadení Afganistanu SSSR a dosazení Babraka Karmala na  presidentský stolec.   

  I v těch zemích, které se k bojkotu nepřipojily, byli sportovci, co (individuálně) do Moskvy nejeli.

 • dzixy
  Ten Jégl snad z každého udělá Putinovce😀😎
 • decibel

  No jestli neměl CCCP okupovat Afganistán  je otázkou, ne kterou tady nikdo nemá věrohodnou odpověď.

  V každém případě museli odtamtud s hanbou vypadnout. Před nimi to byla Anglie se stejným výsledkem, nyní je to USA a výsledek bude opět stejný. Je tam kmenové uspořádání a jednotlivé kmeny se tam řežou (někdy doslova) už celá staletí.

  Chytrý policajt se nikdy nevměšuje do bitky dvou cikánských gangů ale počká, až to skončí. Nelze se přidal na jednu nebo druhou stranu, ve výsledku totiž budou policajta mlátit obě dvě.  A hlídá jen to, aby se kolem nerozbilo víc než je nezbytně nutné. 

  Kopnout si do Trumpa je snadné a bezpečné. Pochybuji, že by to sebeméně zaznamenal. Ten článek znamená jen to, kam se zařadil autor. Už je to jasné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit