Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • . Modrák Fiala se tváří, jak spasitel lidstva a přitom, je to jen obyčejný mluvka, který by se rád viděl na premiérském křesle, má to ale jeden háček, musel by ho národ zvolit,což ale v žádném případě nehrozí...Zaplať pan Bůh za to.
 • Syn Karola 4. Žikmund dorazil v takové vánici 25.prosince do Kostnice nakoních asi tisíc jezdců doprovodu faklami z borových loučí si zahřívali tváře a by koncil mohl započnout .

  Současní politici  vyznamu císařů sou moc spohodlnělí každé bitce šarvátce i drancovaní města jednání se vyhnou to Žikmund  začal upokojovat obyvatelstvo města po vydrancování jezdil ulicemi mezi lidma nakoních sostaními .

  To současní nadělají dluhů daným městum jako Obama Medvedev jednání v Praze a ještě měli ochranky povalující se po hotelech  v Apartmánech Hillton,Alcron no prostě dělají jen velké huby ,kdežto za Žikmunda to byli ještě chlapi vládcové co znali několik jazyků zemí Evropy a do rvačky šli tělem vlastním a  sjednaval aby boje nebylo tak taktizoval města se vykupovali dali mu i v FRanciji,Angliji,Benatkách co dostal darů dal do zastaváren a zase měl akdyž neměl tak se mu rozešli Švýcarští žoldneři auž se nemusel o ně starat  a jel si dále posvém to dělá i Donald Trumph rozpustil armadu žoldneřů v Syriji ,když tak učinili všchni tak by začli zase žít normálně  v Syriji,jenže Turka neuspokojí ti mají opět chutě i na Evropu až  vybujují ropu v Syriji .

  Takže nějake názory na spanilou jízdu kozáků do Prahy v roce 1968 byla jen přátelská návštěva která se poněkud zdržela v BRně kozák staršina ve své zbroji fousatý uklidnoval davy že přichází v míru .

  No mladí studenti neznali dějny staré doby středověku,kde takové  jízdy byli normální o Uhersko tedy Madarsko Slovensko měli zájem Italové z Neapole s Karlem Neapolským  již tehdá to asi nečetl Ján  Gučjak  dějny své vlasti tam zabili toho Karla Neapolského taky v přesile spiknutí na Hradě královny .

  Současná doba je velkohubý tlampač a málo oslav pitek hostin to je jako ohnostroje z čínské dějiné doby bez oslav pitek šarvátek na které si v době Žikmunda potrpěli i Husiti oko za oko zub za zub ,za upalení mistrů vysokého učení a nepřijetí požadavku Prahy vzniklo také hnutí ,ale  v současnu jen samí velkohubí po internetu v zpravodajství Moravce pijí jen vodu a diváci nic ani zučastněným nenalejí truňku ani  opečené selata

 • Skripal? Tereza Spencerová upozorňuje na nová záhadná fakta
  • Pavel.Jegl

   Dodržujte, prosím, pravidla diskusí.

   Viz.

   https://diskuse.tiscali.cz/podminky

   pravidlo NEODBOČUJTE

   • KIMCID

    jégl vy se jich taky koukám nedržíte

  • KIMCID

   Jako že je najednou kolem toho ticho

 • Zatím je to tak, že pan americký president, si může říkat co chce. A tisíce novinářských žvanilů po světě mohou jen spekulovat, co tím bylo myšleno.A přikrmovat se a přiživovat na jeho slovech.Protože když oni něco někde štěknou, tak to absolutně nikoho nezajímá.Pan prezident má své vrtochy ale zatím neopakovatelně a vzorově dává světu na srozuměnou, jak je třeba bojovat s cizokrajnými vyžírkami.Vyžírkami které zaplavují jeho zemi.A to tak, že i na Miami se snáz domluvíš španělsky, než anglicky.Když i manažer marketu na otázku WC, toalet ..... krčí rameny. Na slovo "baňos" - ihned ví.Donalde dobře to tam vedeš, kluku jeden!

 • KIMCID

  usa vyhostila 6 kubánských diplomatů,za udajný sonický utok na jejich diplomaty.usa vědci mají jasno můžou za zo cvrčci.doufám že se usa bude kát

  • Pavel.Jegl

   Dodržujte, prosím, pravidla diskusí.

   Viz.

   https://diskuse.tiscali.cz/podminky

   pravidlo 

   • KIMCID

    a vy nepřepisujte své názvy článku podle své potřeby když už jste je zveřejnil.¨

    pokud jste Jégl o čemž pochybuji

    tak že nepoučuj

  • "usa vyhostila 6 kubánských diplomatů,za udajný sonický utok na jejich diplomaty.usa vědci mají jasno můžou za zo cvrčci."

   Tedy sonický útok a použití biologické zbraně. Očekávatelným dalším krokem je humanitární bombardování, aby se předešlo ztrátám na životech amerických diplomatů.

 • Trump ani neví ,že se jeho kometářem týden zabývá česká novinářská stoka...určitě by se nad sebou zamyslel ,kdyby naznal, co si o tom myslí nuly v českých médiích ...
 • Putler dobře věděl proč vydal svým kolegům z KGB příkaz, aby zařídili zvolení Trumpa. Copak mají v Mockbě na Trumpa? Nebyl on Trump také konfidentem StB, který dal sice zničit svá hlášení, ale zapomněl, že v Mockbě mají kopie. 😀

  • KIMCID

   nějaký důkaz či bezduché tlachání?

 • KIMCID

  jednou  ? Novinařina nebo věštění z koule?

  • KIMCID

   tak jégl slovo jednou smazal nechal snad :D

 • 21. srpen 1968 byl podraz par excellence. 

  Afganistan byl a je zájmová oblast Evropy (dříve V. Britanie, pak Ruska, teď EU jako takové).

  A všichni stama museli vypadnout z hanbou - což se stane i nyní, otázka je kdy... A v roce 1980

  bojkot XXII. OH  v  Moskvě  ze  strany USA a dalších - demokraticky smýšlejících - zemí  právě 

  důsledkem přepadení Afganistanu SSSR a dosazení Babraka Karmala na  presidentský stolec.   

  I v těch zemích, které se k bojkotu nepřipojily, byli sportovci, co (individuálně) do Moskvy nejeli.

 • dzixy
  Ten Jégl snad z každého udělá Putinovce😀😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit