Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nebuďte najivní, sice chcete volit komunisty, ale pravice která zastupuje banky a zahraniční kapitál si jen tak nenechá vzít moc z rukou. Na spravedlnost se tady nehraje. Pravice před volbama buď zakáže KSČM nebo jí pozastaví činnost, tak jak to bylo provedeno při druhé volbě Havla, když byl zavřen poslanec za Republikánskou stranu a puštěn byl až byl Havel zvolen přesně o ten jeden hlas, který byl zavřený. V současné době jsme africká kolonie uprostřed Evropy z které zahraniční kapitál doslova vysává obrovské zisky samozřejmě s požehnáním naší skorumpované vlády a že je co ještě vysát o tom není pochyb. Sice máme pětinové platy oproti západní Evropě ale potraviny, benzín, elktřinu máme již o hodně drahší. Všecno co vláda seškrtá ve státním rozpočtu hned odpoluje do zahraničí ve formě enormních zisků zahraničních firem a bank. Ročně to dělá u zahraničních firem 500 miliard, které ročně si firmy vyvedou z naší republiky a bynky ty si vyvedou 80 miliard za úroky z enormního dluhu do kterého nás vlády za 20 let dostaly odvedeme ročně až 70 miliard za prohrané arbitráže ročně platíme dalších v průměru 20 miliard a na další arbitráže je zaděláno a vláda sestavuje každý rok rozpočet s minimálně 100 miliardovým schodkem aby financovala práci zahraničním firmám, to znamená zahraničnímu kapitálu , který má na našem území daňové prázdniny, hazard v naší republice není vůbec zdaněný což je ze strany naší vlády neskutečná vůči našému obyvatelstvu neskutečná arogance. A vy si myslíte, že Vás pravice nechá volit KSČM, to v žádném případě, maximálně vám umožní volit ČSSD a nějaké malé nastrčené srany, které se již teď připravuje v zákulisí jako zelení, KDU ČSL a tak dále. Stalin říkal, není důležité kdo koho volí, ale kdo sčítá hlasy. A naše vláda a zahraniční kapitál se postará o to aby to tak bylo a ČSSD bude dělat to samé jako ODS a bude dělat ještě větší restrikce jako to je v Řecku a Španělsku.
 • Jak čtu ty příspěvky, je to super, až na jednu maličkost, a to, jaké procento tady žvanivších jen žvaní a nechodí volit. Druhou věcí je, kolik primitivních švejků co naopak půjde volit zase naletí těm gaunerům co jsou dnes u vesla. Kdepak, ještě více hladu bude muset být, aby jste se probrali. Už není pozdě, pozdě už bylo. *10* *10* *10*
 • Nikdy jsem si nemyslel že bych po 20letech mohl volit komunisty, až teď si uvědomuji že není jiná alternativa protože ty vládnoucí h o v a d a nemají žádnou čest a sami neodejdou bodejď mají strach z kriminálu. Lidé by měli hromadně podávat žaloby na politiky za zpronevěru svěřených prostředků a zneužití pravomoci veřejného činitele.
 • ..ach jo! Uprime - kdo z nas by si pomyslel pred temi relativne malo lety ze nakonec dojdeme k poznani ze pres vsecky ty fronty, zakazy cestovat, zakazy jine nez oficialni kultury.. kdo by v tom r.89 uveril ze je to z blata do louze, a to pekne spinavy louze? ja teda ne, ale kdyz to tady ctu tak musim rict ze nejhorsi prispevky jsou ty od priznivcu pravice - arogance, vyhrusky, urazky.. nic konstruktivniho.. takhle si ale ztracene sympatie od zklamanych a povedenych nelze ziskat zpet.. ano ja take uvazuju o volbe KSCM.
 • Já volit KSČM nebudu, budu určitě volit levici a s těmi příspěvky co jsou tady plně souhlasim. Vláda která je v této chvíli u koryt, ožebračuje tenhle národ a zadlužuje i příští generace. Po roce 1989, tehdejší ČSSR, nemělo ani korunu dluhu. Přišla k moci pravice, která tu byla hned po revoluci 8 let a ta rozkradla tenhle stát. Ale, to nechce remcat po hospodách a nadávat na režim a jít poctivě k volbám. A né jako to bylo po posledních parlamentních volbách. Kdy spoustu lidí nadávalo na pravici a pak k volbám nešli, právě ty hlasy, by pomohli levici a nebyli by takové problémi, jako máme teď.To si musí uvědomit všichni, občani kteří mají zedpovědnost.
 • Nyní jsou stejní zloději jako ti minulí, v restituci nám dávali 8,- kč za stavební pozemek. Za komunistů dávali 0,50 jaléřů za m2 a nyní? Napsali nám, podle tehdejších zákonů nemáte nárok na víc. Budeme podávat žalobu na stát k evropskému soudu. Jedna velká zlodějna.
 • Budeme voli komunisty, dost bylo ODS, dost bylo Nečase, dost bylo Kalouska. Chceme pracovat a slušně žít. Nechceme podřadnou lékařskou péči.
 • Nějak většinou zapomínáte že zlodějiny v tomto státě živí všechny staré strany včetně KSČM.
  Že kritizují je hezké (hlasují pak jinak), to dělali již před válkou a dobře. Ve chvíli kdy se ale dostali k moci předvedli co jsou zač. Vraždy, násilí, zavřené hranice, chudoba a šeď, lidé se báli mluvit. Doma se děti učily něco jiného než ve škole. Výsledek je stále jasněji viditelný - 2 generace nemorálních prospěchářů vítězí. V politice samozřejmě také. A třetí v tom vyrůstá!
  • Josef žiješ v roce 1950 a ne v roce 2011.
 • Myslel jsem si, že nikdy KSČM volit nebudu, ale tentokrát se nás shodlo v hospodě pro deset ku dvěma.
  A tu parlamentní lůzu by všichni poslali na Mírov i s celou vládou i Senátem. Jojo,to jsem se dočkal, už k vůli dětem. A osobní odpovědnost -Klaus se taky dočká, a to už neustojí.
 • Sice jsme stáli fronty, ale na jídlo a bydlení bylo. Nyní jsme žebráci. Teď stojí fronty na úřadech práce. Celá naše rodina bude volit komunisty, i když komunisté jsme nebyli a nejsme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit