Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tolik hnědého bahna či hnoje se hned tak nevidí. Hlasatelům antisemitismu a jiné nenávisti však evidentně uniká, že černá můra terorismu už vstoupila i k nám. Výbuch v pražském bytě dozajista vzbudí pozornost. Je jen otázkou času, kdy k tomu dojde na veřejnosti (na nádraží, v tramvaji či metru).
    • tedy kdybys mel pravdu , budeme kolemjdouci vsichni . Po vzoru hrdineho Stalingradu , kde se lidi boji nastoupit do MHD a radsi chodi pesky.
      • Volgograd, uvažajemyj tovarišč, oo izvinitě, uvažajemyj gospodin, uže nět nikogo Stalingrada, imějetsja Volgograd
        • Pišto, hloupý cikáne, nechlub se svou prachmizernou ruštinou , a k tomu ještě s nejblbějším obsahem, Piš to raději cikánsky, bude to srozumitelnější..tedy pro vás , cikány...
        • stalingrad sokoliku udatny. For ever.
  • Židé mají již ve svém Talmudu napsáno, že jsou národem vyvoleným a tudíž nadřazeným nad ostatní, což je naprosto nepřípustné. Dali si to tam sami a podle toho se tisíciletí také chovají až na jisté výjimky. A od toho se prostě odvíjí naprosto všechno. Prospělo by jim do Talmudu vložit místo této věty větu z naší pohádky o Pyšné princezně - Nad nikým se nikdy nepovyšuj a před nikým se nikdy neponižuj - ševče - tedy Žide.
  • a jsi li žid tečko,tak bud lepší než tvoji soukmenovci a poslouchej slova vámi zavražděného spasitele-nepokradeš .....a začni hledat chyby prvně u sebe samého a žida svého bližního
    • To Karel: já jsem člověk, Evropan a Čech. Jsem samostatný svobodný občan a tak žádné "soukmenovce" nemám a nepotřebuji. Chyb mám hodně jako každý a když je objevím tak se je snažím odstranit. Za Žida se nepovažuji a není mi známo, že by tak činil některý z mých předků. Ani hebrejsky neumím, bohužel.
      • Nelži tajtrlíku, jsi kikán, proč se k tomu nehlásíš??
    • je dnes indisponovan a rozrusen , omluvte prosim jeho scestna prohlaseni. V casnych rannich hodinach omylem sezral nekolik , jak se domnival chlebicku se sardelovymi ocky. Ve skutecnosti to byly obrizky a to jeho a podobnych klestencu. Ted je z toho v soku a mele z cesty v horecce. Temer blouzni , tedy vic nez obvykle.
  • Už je mrtvý
  • Marné nakaždou svini se vaří voda.To se jim to pakáži palestinské machruje když odpalujou rakety nebo nosi vestičky s dynamitem.A najednou tady mají ochutnávku in natura jaké to je když někdo nečeká a dostane.Pokud se nikomu z našinců nic nestalo tak je to takové pedagogicky výchovné pripomenutí slusného chování.
    • Buďte klidná. Nikomu z vašich se nic nestalo. V okolí není žádná Synagoga.
  • Bojím, bojím. *9*
    • jen se boj hajjzle,asi víš proč...
      • nešišlej tady a dej si vepřový maso
      • nechceš spravit fazónu na držce nebo se ti srazil turban....per jej příště na 40
      • Proč mi nadáváš, Hasane? Bojím se o děti a všechny nevinné lidi v matičce Praze a všude ve světě. Bojím se nenávistné agrese, která plodí zase jen agresi. Jsem proto u Tebe "hajzl" ? Asi jsi mne špatně pochopil, jinak bys to nenapsal. Přeji Ti šťastný a mírumilovný rok 2014, jako ostatně nám všem.
        • Praha a Brno jsou největšími semeništi sionistů v Evropě a proto se asi mají lidé čeho obávat.Alláh si nenechá zabíjet své syny bezdůvodně....
          • aláh mi může vylízat (.)
  • už se smaží v pekle ta žačazená islámská lucerna...kdo s čím zachází,tím take ..................
  • Kdo s čím zachází, tím také schází.
  • Židi si nehrají s výbušninama a nevyrábějí bomby proti civilistům.Pan velvyslanec neexistujícího státu Paletina si zřejmně vyráběl doma bomby a bouchlo mu to v ruce.Tedˇto budou chtít někteří přátelé Palestnců hodit na Židy nebo na Rusy,To je úplně jasné.
    • Nebo spíš si dobře usral a pak si zapálil čibuka
      • opravdu oduševnělej příspěvek ty trotle
  • V konzske Kinshase ozbrojenci znasilnili stovky muzu! *8*
    • a ty jim to závidíš,že??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit