Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak je možné,že se tam nastěhoval,když stavba neměla kolaudaci?Co kdyby to ohrozilo nějakého českomoravského lapku,kdyby byl zvědav co se tam nachází a byl po amnestii.Je to bordel vážený v tom prdistáně.
  • nešišlej tady a dej si vepřový maso
  • nechceš spravit fazónu na držce nebo se ti srazil turban....per jej příště na 40
  • aláh mi může vylízat (.)
  • Je to zcela prirozene a velmi snadno pochopitelne. Zide vychovavaji sve deti podstatne lepe, nez ostatni narody. *3* *1*
  • A zas tu máme chátru NOT.Lopata vylezla z pod mostu sedla opět ke klávesám a prasí stránky kudy chodí.Tak mazej mezi svoji páchnoucí chamraď!Tady nejsi vítán.Tobě patří do ruky koště lopata a nanejvýš hrábě - máš li školy.
  • Tu petardu tam nastražila jeho stará,muslim jí zakázal na Silvestra chlastat.
  • Medvěde Kuličko třes se,Vasil už má nabitou kulovnici *1* ..ani máma Barbora ti nepomůže *1*
  • Praha a Brno jsou největšími semeništi sionistů v Evropě a proto se asi mají lidé čeho obávat.Alláh si nenechá zabíjet své syny bezdůvodně....
  • a ty jim to závidíš,že??
  • V konzske Kinshase ozbrojenci znasilnili stovky muzu! *8*
  • Ja za timto cinema vidim komunistickeho ''prispivatele'' otaznika,a jemu podobnou luzu a dobytek. *8* *12* *16*
  • Kdo s čím zachází, tím také schází.
  • Mozna se mu uz arabstina evropske jazyky s arabstinou uz pletou, takze kdyz mel podle navodu navazit "0.7 kg" hmoty, navazil "kg 6.5"... *1*
  • Proč mi nadáváš, Hasane? Bojím se o děti a všechny nevinné lidi v matičce Praze a všude ve světě. Bojím se nenávistné agrese, která plodí zase jen agresi. Jsem proto u Tebe "hajzl" ? Asi jsi mne špatně pochopil, jinak bys to nenapsal. Přeji Ti šťastný a mírumilovný rok 2014, jako ostatně nám všem.
  • Zajímavé, MEIN KAMPF kříženej s Biblí v podání psychopata, to tady už dlouho nebylo. Smrt zůstane vždy smrtí, je hnusná a málokdy spravedlivá. To ty ovšem ve své úchylnosti nemůžeš pochopit, vždy si o ní jenom četl anebo si ji viděl ve filmu.
  • už se smaží v pekle ta žačazená islámská lucerna...kdo s čím zachází,tím take ..................
  • Pišto, hloupý cikáne, nechlub se svou prachmizernou ruštinou , a k tomu ještě s nejblbějším obsahem, Piš to raději cikánsky, bude to srozumitelnější..tedy pro vás , cikány...
  • jen se boj hajjzle,asi víš proč...
  • Nelži tajtrlíku, jsi kikán, proč se k tomu nehlásíš??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit