Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi s diplomatickou imunitou stěhoval do nového bytu bombičky a nějaká mu bouchla
  • Už je mrtvý
  • Bojím, bojím. *9*
  • stalingrad sokoliku udatny. For ever.
  • Jen tak na okraj - mnozí nositelé Nobelovy ceny a další lidé, kteří se zasloužili o vědecký pokrok a blaho lidsta všeobecně, byli židovského původu.
  • No jo, dvakrát měř a pak řež, jak praví dávná moudrost. Ono to chce po sobě si to přečíst. *4*
  • To Karel: já jsem člověk, Evropan a Čech. Jsem samostatný svobodný občan a tak žádné "soukmenovce" nemám a nepotřebuji. Chyb mám hodně jako každý a když je objevím tak se je snažím odstranit. Za Žida se nepovažuji a není mi známo, že by tak činil některý z mých předků. Ani hebrejsky neumím, bohužel.
  • Volgograd, uvažajemyj tovarišč, oo izvinitě, uvažajemyj gospodin, uže nět nikogo Stalingrada, imějetsja Volgograd
  • Buďte klidná. Nikomu z vašich se nic nestalo. V okolí není žádná Synagoga.
  • Že by to už konečně začalo?
  • Not si přece musel na Nový rok zabučet.. aby mu to šlo i po celý rok 2014 alespoň jako loni..*1*
  • Cítíš se dobře, nemáš halucinace?
  • A došlo ti někdy proč ? Protože oni nic užitečného nevymysleli.Co jím se nedá upřít-úroky, lichva, banky a kam přišli tak se zasloužili o rozklad státu.
  • at žije izrael.pašaci.
  • tedy kdybys mel pravdu , budeme kolemjdouci vsichni . Po vzoru hrdineho Stalingradu , kde se lidi boji nastoupit do MHD a radsi chodi pesky.
  • je dnes indisponovan a rozrusen , omluvte prosim jeho scestna prohlaseni. V casnych rannich hodinach omylem sezral nekolik , jak se domnival chlebicku se sardelovymi ocky. Ve skutecnosti to byly obrizky a to jeho a podobnych klestencu. Ted je z toho v soku a mele z cesty v horecce. Temer blouzni , tedy vic nez obvykle.
  • Tolik hnědého bahna či hnoje se hned tak nevidí. Hlasatelům antisemitismu a jiné nenávisti však evidentně uniká, že černá můra terorismu už vstoupila i k nám. Výbuch v pražském bytě dozajista vzbudí pozornost. Je jen otázkou času, kdy k tomu dojde na veřejnosti (na nádraží, v tramvaji či metru).
  • No-to je jasne,kdo za tim stoji:Priznivci KSC(m).Ti to zaranzovali,aby to padlo na MOSAD.
    Jenze,kdyby toto zosnoval MOSAD,tak by pan velvyslanec sotva prezil.
  • jsi mel taky urcite jasno ty obrezance.
    Mimochodem , je pravda ze jsi omylem sezral vlastni obrizku ? Pry jsi myslel ze to jsou sardelovy ocka a ryby muzes i pri svem nabozenstvi zrat porad ty cihostskej zazraku ?!
  • a jsi li žid tečko,tak bud lepší než tvoji soukmenovci a poslouchej slova vámi zavražděného spasitele-nepokradeš .....a začni hledat chyby prvně u sebe samého a žida svého bližního

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit