Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Byla ta sova v KSČ???
 • KSČM je strana která nemá průsery a superzloděje, proto jen ji budeme volit.
  • Ale proč nemá průsery,za 40 roků jich nadělala tolik,že je mi z nich na blití dodnes.Apodotýkám,že je pouze u korýtka,kterému se říká parlament a až jim tupci umožní volbami dostat řádné koryto,tak to nám ukáží svůj vskutku charakter.A co soudruh Dolejš a jeho miliónový úplatek spojený s loterií,
  • Trestní zákon č. 40/2009 Sb., § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka…
   § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
   § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, KOMUNISTICKÉ nebo jiné GENOCIDIUM nebo ZLOČINY nacistů a KOMUNISTŮ PROTI LIDSKOSTI…
   bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET.
   A jelikož
   1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
   2) KSČ(m) jako pohrobek KSČ podporuje a propaguje komunistickou ideologii, která prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka,
   Proto
   3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI hlásající veřejně zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
   • Jo strašit lidi to by ti šlo. Ale udělat radost diskutujícím a skočit pod vlak, to ne,co? Hrdino!
   • Co dlouhosáhle vypisuječ něco k KSČ, když je řeč o KSČM. Jestli ti to ušlo, je to strana vzniklá až po textilní revoluci, levicová, slušná se slušnými lidmi, úplně normální jako každá jiná z parlamentu. Soudy ji měly několikrát v merku a vždycky řekly,že je všechno OK. Strč si svoje elaboráty za klobouk.
    • "...2) KSČ(m) jako pohrobek KSČ podporuje a propaguje komunistickou ideologii..."

     Pochopil? Těžko, že. K tomu je potřeba mít dokončenou alespoň ZŠ.
     • Nějaké "ismy" už dnes nikoho nezajímají a zaryté protikomunistické bojovníky mají obyčejní lidé za podivíny. Lidé mají jiné starosti,než se zabývat něčím dávno překonaným.
   • K čemu je tenhle zbytečný zákon,který se ani nepoužívá. Můžeš si s ním,až půjdeš na velkou vytřít řiť a pak spláchnout. Na nic jiného se totiž nehodí.
    • Ano, protože v naší zemi stále vládnou komunisti, nejen v převlecích, ale teď se derou do popředí i ti bez převleků. A komunisti vždycky pohrdali právem, zákony upravující lidská a občanská práva měli pouze pro ozdobu, kvůli světu, jako třešničku na dortu. Až v ČR zavládne právo a spravedlnost, tak se ten zákon začne uplatňovat.
 • Carpe diem! Takže podle Tebe KSČ/M je partaj naprosoto čistá a co si ti čeští idioti vymýšlejí! A navíc - ti, co dělai jakási "svinstva" již nežijí nebo dožívají v jakýchci
  domečcích! Takže se zeptej těch, kteří žijí, i když jsou mladší a ohrazují se, že oni
  nejsou žádní vrazi,. jako třeba velmi drzý Grebeníček ml., jehož otec, komunistický
  vrah, ušel trestu, za tio co dělal polittickým vězňům! Nebudeme to rozvádět!
  Chyba sametu byla, že se řeklo "Nejsme jako oni"! - Takže s´druh "Carpe diem" tvrdí,
  že KSČ je vcelku slušníá levicoví strana
  Václav Klaus Putinoviič byl v roce 2003 i v r oce 2008 jen díky podpoře a hlasům
  komunistů !umístěn" na Hrad a Grebeníček věděl, proč! Je to jejich člověl. Grebeníček
  prohlásil, že "pan Klaus nám vyhovijem, Havel ne!" - Proto zatím i díky JEMU si soudruzi
  "výskají"!
  • NAPROSTÝ SOUHLAS!
   To kdyby existovala NSDAPM, tak by to také byla "vcelku slušná levicová strana", protože "co tam v KSČ tenkrát dělali svinstvo už nežijí ani nepůsobí"? Nezapomínejme, že i NSDAP byla strana LEVICOVÁ (Národně SOCIALISTICKÁ německá DĚLNICKÁ strana).
   Komunistická ideologie je nesmírná zrůdnost a svinstvo, které má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých (!). Kdo něco tak zrůdného obhajuje nebo to vyznává musí sám být jedině zrůda nebo jedinec podprůměrného intelektu. Ano, to byla chyba, komunisti měli skončit dílem v kriminále, dílem na nucených pracích a dílem v blázinci.
   • Kozomrde zklapni a běž chrápat!
 • Současná KSČM je vcelku slušná levicová strana. Funguje od sametu a slušně. Co pořád řešite nějakou minulost, navíc jiné strany. Lidi, co tam v KSČ tenkrát dělali svinstvo už nežijí ani nepůsobí, leda v domku důchodců. Mladší ročníky odhodily stranické knížky, viz Fišer, Zeman, Dlouhý, Sobotka a nalezli do jiných stran. KSČM je strana poctivých levičáků. Vůbec mi nevadí. Naopak, cítím z nich zdravý jádro, potenciál lidí, kteří chtějí a můžou něco k dobrému v republice změnit. *5*
  • Koukám, zase jeden z blbů,FUJ,FUJ,FUJ.
  • KSČ(m) je pohrobek zrůdné bandy KSČ. Kdo vyznává nacismus nebo komunismus (což je totéž v rudém) nemůže být slušný člověk. Komunisti jenom čekají jak šelma v doupěti, aby se ve vhodný okamžik vrhli na svou kořist a uchvátili v zemi vládu.
 • Dle fota mám pocit, že všichni vyšší představitelé tohoto státu vystudovali v Bradavicích, tudíž už chápu proč se v Čechách nekrade, ale peníze mizí.
 • Je to proste v loji, nase zeme konci se svou existenci, at zije M.Kocab!
 • U nás zcela normální. Klaus se nechová jako prezident ale jako car. Nerespektuje nic a nikoho kromě sebe. Ale nikdo ho k odpovědnosti nevolá tak může bejt v klidu.
  Máme tu slabého neschopného premiéra Nečase kterýmu Klaus musel zachránit vládu takže ten proti Klausovu nerespektování níčeho rozhodně protestovat nebude.
  Už to že tento zločinec který umožnil v 90 letech nastolit tento zločinecký režim který tu nyní máme sedí jako náš reprezentant na hradě je ostudou této země.
  • Ono je to i tím, že soudruzi v modrém zku.vili Ústavu: president je podle Ústavy neodpovědný za své činy, tedy nesvéprávný a přesto se mu dovolí, aby rozhodoval. Však už při jeho nepodpisu Lisabonské smlouvy mu hrozilo, že ho skupina psychiatrů prohlásí za nezpůsobilého k právním úkonům a proto se skřípěním zubů nakonec podepsal. A to si ještě osobuje právo svévolně rozhodovat i v jiných věcech. Nehledě na to, že jezdí po světě, pomlouvá zemi, kterou má representovat, dělá ostudu krade pera.
 • Dříve co patřilo státu, tak sloužilo pro blaho všeho lidu a nikoliv jedincům. Tak to mělo zůstat. Zlatí komunisté.
  • Peppone, zase záchvat? zvládneš to nebo mám zavolat záchranku?
  • Státu by nemělo patřit téměř nic! Veškeré služby, a částečně i organizace by měla patřit do rokou soukromníkům.
   • Soukromníci jsou pakáž. Zejména velké firmy a nadnárodní společnosti. Dělají ze svých zaměstnanců otroky a svoje zákazníky okrádají, To za společného vlastnictví nebylo. Byly stálé ceny, ale hlavně bylo všechno levné a v dostatčném množství. To nám imperialisté záviděli.
    • společného vlastnictví = sviňárna
    • "...bylo všechno levné a v dostatčném množství. "
     Proboha, Peppone!!! To je buď schizofrenie nebo dementia senilis!!!
     Závidět nám mohli jedině sovětští imperialisté. Proto nám taky poskytli "bratrskou pomoc" a udělali z nás svůj "Protektorát".
    • Můj poznatek je trochu jiný - co někdy bylo k dostání se zdálo býti levným, ale NIKDY to nebylo v dostatečném množství *16*
 • Dle zákona se přesune jako majetek státu církvím a bude za státní peníze opravován a udržován po dobu 20let včetně náhrad platů kněžím. Boží tunel na obzoru.
 • Závistivci se tady zase vztekají, že bude církev opět hospodařit se svým majetkem, hradit z jeho výnosů náklady na jeho opravy a údržbu, náklady na provoz církve i poskytování charitativních služeb. Zatím se to všechno hradí z našich daní. To ovšem ti jednodušší jedinci nechápou. Oni ani neznají pravopis a tak "vydí".
  • Kdykoli nějaká tečka mluví v souvislosti s majetkem církve o závisti, je od pohledu zřejmé, že nemá tušení, která bije. Jednodušší jedinec pak zpravidla ještě dodá frázi o hospodaření církve "se svým majetkem" a dál mává mávátkem na oslavu vládního megatunelu. Přitom jen samotná "zázračná" proměna charakteru vlastnictví z veřejnoprávního v ryze soukromé by normálního člověka přinejmenším zarazila a přiměla k zamyšlení, zda není něco shnilého ve státe dánském...
   • Hlavně že nějaký kolemjdoucí ví která blije, pardon, bije.
    Jestli je něco shnilého ve státě dánském, to věru nevím, ale ve státě českém je toho shnilého až až. *1*
    • ale ve státě českém je toho shnilého až až.
     Není to pravda brambory začnou hnít až když je něco poškodí poškodí třeba (děda) mráz
   • Jo,přes 20 let se převáděné majetky státu v podstatě rozkrádají a dodnes se najdou hlupáci,co v dalších podobných,do očí bijících zlodějinách vidí spravedlivé vyrovnání,nápravu křivd a podobné nesmysly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit