Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Havel ani nebyl prezident, byl jen loutka v rukou cizího kapitálu.
    • To - Justícia

      Ti dva borci, Klaus a Zeman podle tebe kopou za své, prober se, v ČR vládne pět rodin, které to divadlo financují, ve svůj prospěch, pro které jsme pouze výrobní nástroj, k jejich bohatství. Zkus namáhat svůj zakrnělý mozeček, aby si přišel na to, kdo tahá za provázky.
      • Kde jsi to četl, bezmozku?
        • To Korektor
          V tvé oblíbené hospodě IV cenové skupiny to nedávali, holt máš smůlu, komu není z hůry dáno v Apotéce nekoupí.

          Apropó - způsob písemného projevu napovídá, že tvé chabé vzdělání, není zcela důsledkem lenosti, ovšem je zde patrný převažující vliv demence. Nelze se posléze divit, že v hubě náš hnůj a močku, v hlavě seno.
          • Pokračuj, rád nasírám primitivy jako tebe. Na svůj intelekt píšeš docela dlouhá souvětí :)
            • Věz, že mne hladový chudák, který má v kapse poslední ušmudlanou stokorunu nemůže nikterak iritovat.

              Pokud sdělíš kam zaslat, poukážu ti nějaké finanční prostředky, na zimní teplé oblečení a trochu jídla. Nebo mohu využít kontaktů s lidmi, kteří jsou v místní samosprávě, aby ti poskytli přístřeší.

              Nezapomeň, pokud používáš nezabezpečenou internetovou síť v některém supermarketu, že si můžeš pěkně zavirovat tem chytrý mobil, co sis neoprávněně přivlastnil. Go to hell.
        • ... nahoře ještě nemám odhlasováno, chudáku :)
          • ... opr.: nemáš :)))
    • Ano,velká pravda! A nastrčená loutka,připravená na tuto funkci.Ten se na to klepal jak kojenec na bradavku.Ti,co ho nyní tak vehementně vyzdvihují nechtějí totiž přiznat,jak fešácký kriminál měl a byl tam vlastně jen přechodně ubytován.Bývalí bachaři,jen ti,kteří k němu měli přístup by mohli hovořit.Onšem nemohou,protože jsou pořád vázáni mlčenlivostí.Ono je totiž všechno úplně jinak§!. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
      • Ty nejsi zřejmě vázán ničím a dáváš svému primitivizmu naprosto volný průchod.
        • Bachř nejsem a nebyl jsem,ale mám dobré a zasvedcené přátele.Ty určitě jsi v době zvolení
          Havla ještě "tahal kačera",a rozhodně mne nemůžeš svým vulgarismem urazit,to může jenom
          inteligent a to ty nejsi.Takže až z toho vyrosteš,tak se přihlas. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
          • Co to je ten "bachř", balíku? Neumíš ani psát. Jsi neškodný smajlíkový chudák.
      • vy jste jeden z bachařů,že tak zasvěceně píšete?
  • Neponižoval ho jen o něm řekl pravdu, byl to spisovatel který nic nenapsal dramatik který žádné drama nevytvořil, nic neznal ale do všeho mluvil, a to je svatá pravda.
    • Ve vašem peru je vaše svatá pravda pouze prodejnou mrškou.... Co bychom tak pojmenovali po Václavu Klausovi, abychom ukojili tu jeho ješitnost... Třeba Jaderná elektrárna Václava Klause-Temelín ?
  • To-ex-celsior


    To jako zpochybňuješ můj výrok?Že byl loutkou v rukou kapitálu?
    • kdo do toho vidí..řekl bych že zde vládne ČEZ...viz Roman
      čepra,Borovec,dosazený Romanem,atd.....
      • A to si myslíš že tebou jmenované firmy patří nám? Nenech se vysmát, tady nám už díky Havlovi nepatří nic!!!
        • Díky tobe se zasmějemě idiotovi.
        • Naprostý souhlas *1* *1* *1*
          • ... pako k pakovi si sedá :)
        • Díky dlouho jsem se tak nezasmál. Tohle klidně rozvěd . Teda vážně by mně zajímalo jak Havel rozprodal republiku. Proboha co vás to učí? Nebo na to jsi přišel/a/ sám/a/? Začni už proboha uvažovat. Prezident je jen pozlátko bez pravomocí. Bohužel mužou za to lidé které jsme si tam tehdy sami dosadily.
          • S*r na primitivy.
          • Máš li hlad, najez se!!
            • No díky nemam. A komentovat tvoje jméno ani nebudu neboť se komentuje samo.Příště se ale drž raději tématu.
        • jistě že máš pravdu,nám nepatří...však jsem to netvrdil.jen jsem psal kdo "ovládá,či vládne"
  • Teda z článku jsem se vůbec nedozvěděl, proč Kiaus znevažuje Havla. Proč také, novinářům a naivním stačí tlustý titulek.
  • Jak mohl Havel před zvolení jezdit do práce v mercedesu? To mu ho komunisti nesebrali?
    Co jeho fešácký kriminál na Borech, kde psal dopisy Olze a kouřil Malbora.?
    • Pane prezidente, to je fakt nebo zase..... *3*
  • Nijak ho neponižuje, jen o něm mluví pravdu!
    • ... tebe zrovna tak, vystačíte si sami, chudáci
      ... nejste sto tvořit hodnoty a vydělávat, tak zde smrdíte
      ... čau, pitomci
      • Pouze 4 pitomci?
  • Vemte si fakta. Bárta jako bývalý ministr dopravy jim šlápnul na kuří oko. Podle zprávy Národní ekonomické rady vlády čili NERVu je stavba silnic, dálnic a dalších infrastrukturních projektů u nás předražena o 62 %. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR tvrdí, že 15 % z ceny veřejných zakázek představuje korupce. Takže diví se někdo, že jdou po Bártovi?
    • Máš to marný, huso!
  • Stráský řekl : Víte tak abych vám řekl no já vám nepovím ! To je řeč !!!
  • Kantor už nevěděl, co by napsal za volovinu, a tak dal dohromady krávovinu s fotografií toho "všeználka" z Blovic.
  • Stráský - "odborník" na dopravu, zdravotnictví a ochranu přírody a krajiny. Mohou jeho názory vůbec někoho zajímat?
    • ...presne, tj opravdu, ale opravdu odborní na všechno!
      V tomto state (bantustanu) jich máme hafo a mom. jsou, bohužel, u moci.
    • To přenech jiným, nenapovídej, trotle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit