Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to vidíte chvílaři.Tolik času jste věnovali hulákání v ulicích.A co bylo těch veselých scének v TV zprávách.A vypravených zlostných autobusů do Prahy.A jak se předváděli na chatrné tribunce umělci II. a III. kategorie. Jak si trapně zaburácel ten co natočil Kolju.Jak se nějaká bezejmenná herecká šmudla uklonila Václavskému náměstí.Slovem komedianti.Je třeba najít nového nepřítele.Ať je i ve Zprávách veselo.

  • Ať by rozhodnutí žalobců bylo jakékoli, tak se to nebude babišobijcům líbit. Když není obžalován, tak pláčou o tom, že to sice asi není trestné, ale že to co udělal (a s ním přesně stejně stovky podnikatelů u nás a desetitisíce podnikatelů v Evropě) je nemorální, neetické a bůhvíjaké ještě. Pokud by obžalován byl, tak budou ječet nadšením jak se ukázalo že měli pravdu když říkali že spáchal zločin (i když by to ještě neprošlo soudem). A hlavně s nimi lomcuje vztek, že ať dělají co dělají, tak ANO stále má kolem 30 procent.
  • KIMCID

    Tak že celá vláda a opozice začne už normálně pracovat?

    • Opozice (hlavně TOP09) - a pracovat?

      Natož - normálně?

  • Státní zástupce reflektoval zdravý rozum v této společnosti...

    • Tondo, zdravy rozum...?

      No nazdar...


  •                            NIC NIC NIC NIC NIC NIC

                               A nic s tím havloidi neuděláte.

                               NIC NIC NIC NIC NIC NIC

    • Jak se rika - bozi mlyny...

      Vsak ona voda take dosahne bod varu...

    • Ale Nejvyšší Spravedlnost s tím udělá. Nikdo to tady nemá na věčné časy a nikdy jinak jak hlásal s. Bilak jeho (prý "náš") vztah k CCCP.

  • Čecháčkové jsou pořád stejní a přitom si to v historii už mnohokrát pokáleli. V r. 1918 jásali, když se rozpadla Rakouská monarchie. A vydrželo to jen dvacet let a mnozí pak ochotně spolupracovali s Gestapem. V r. 1945 jásali, když se východostepní nájezdníci hnali přes nás za lupem do Německa a přitom ještě stačili loupit v naší zemi ("davaj, davaj časy") a nejednu tu ženskou znásilnit (jejich potomci tu ještě žijí), tak Čecháčkové také jásali. A když byli brutálně vyháněni ze svých domovů Čechoslováci (např. "brněnský pochod smrti"), kteří se "provinili" tím, že mluvili německy, tak Čecháčkové také jásali a loupili jejich majetek. No a po r.1948 se cpali do KSČ, aby se měli dobře. Po r. 1989 rychle schovali rudé "pracovní" knížky, převlékli kabáty a "privatizovali" co jim nepatřilo. Teď jim stačí kobliha a k tomu pár hospodských keců z hradu a už věří, že bude líp. Mají fýrera, který je vodí za ručičku, řekne jim co mají dělat, rozhodne za ně a když jsou hodní, dostanou koblihu. A bude líp. 🤮

    • vanhorne

      "Mají fýrera, který je vodí za ručičku,"

      Ten na to nepotrebuje ani jejich rucicky, jemu staci strcit do vrecka koblihu, vyrazit na spacir a sebehne se toho tolik, ze je to jako procesi na Svaty Kopecek. Neco podobneho jsme zazili v Italy v lagru. byl tam mezi nama jeden profugo, ktery tak chytal psy. Jednou za 14 dnu vyzebral u reznika sunkovou kost a s tou v papirovem sacku vysel z lagru na ulici a kdyz se sebehli vsichni psi, vybral si toho nejtlustciho a zatahl do lagru. S jeho kumpanama toho psa pak upekli a sezrali. 

    • josef.chmela

      Raději Babiše než 1000 takových "duchaplných" občanů jako jsi ty. Více se jich tady nemůže vyskytovat. To by odporovalo zákonům přírody a ČR by už dávno, jako stát, neexistovala.

      • Ale proč tolik žluči, já jsem se nikdy do politiky necpal, živil jsem se vždy vlastní prací. A pokud se mnou nesouhlasíš, máš samozřejmě právo na svůj vlastní názor. A jestli si myslíš, že ten rádoby Führer je ten "pravý"...

    • Marně hledám cokoliv k tématu. Ale to bych asi chtěl hodně, že? Apropos, občane-jaké že to vlastně země, když ti tato nevoní? V jiném článku jsi uvedl, že mj. TGM byl podle tebe nej politik. Nějak mi to hapruje, s těmi tvými souvislostmi. 😈

      • Ale nehapruje. T. G. M. byl skutečná osobnost, vzdělaný, morální, skutečný symbol naší země. Ale s tím "čechoslovakismem" se mýlil. A ostatně to ani nebyl jeho výmysl, to vycházelo z toho slavjanofilství 19.století ("Všichni jedné matky slovanské jsme děti", "Rusko je mocné dubisko a my jsme jednou z jeho větví"... jak hlásal Kollár, autor Slávy dcery).

        • No, Masaryk byl vůči Slovákům silně vyhraněný. Dá se říci, že je až nenáviděl. A považoval za jakési podlidi. A tomuto přitakával i E. Beneš. Za to je tehdejší Slováci neměli rádi. S přesahem času dodnes. Ale stále mi chybí ta země, která ti je blízká. Když ne ta s čecháčky.  😈

        • pan Masaryk spustil nekončící bezprecedentní kolotoč kradení v naší zemi, nazývalose to pozemková reforma a fungovalo to tak, že se jedněm ukradlo a tgm užíval..no, ale levičáci tady mají většinu www.crsdejvice.cz


  • A co na to Milión pátků třináctého?

  • "Nechval dne před večerem."

    říká lidová moudrost. Tak pozor, kobliháři, aby to s tím vaším fýrerem nedopadlo úplně, ale úplně jinak.

    • Hm, jak? Zatím to "úplně jinak" dopadá s tvými "fýrery". Nikdo je nechce. Což tak realizovat, sice pozdě, ale přece, to tvoje Heim ins reich"? Dneska tě už nikdo svinským krokem nepožene. A zbavíš se těch čecháčků a komoušů, kteří ti tak vadí. Tak na co ještě čekáš? 😈 

      • Lieber Freund Tiraror, es tut mir leid, aber mein Heimatland ist hier im Böhmerland. Und das Böhmen liegt und mit seiner Kultur und Vergangenheit gehört zum Europa und nicht zu den östlichen Prärien. Und daher brauche ich auch keine Führer. Verstanden? 😍

        • Umím si to přeložit, ale "nerozumím". Té protičeské rétorice fakt nerozumím. A jen doplním, my jsme střední Evropa. Ne východní, ne západní. A převážně Slované. Podle kultury, tradic, jazyka a zvyků...od dob, které jsou již historicky doložené. Co bylo před tím, to je už otázka, která ale není a nebude asi nikdy zodpovězena. Není na základě čeho - písmem naši předkové v té době asi neoplývali. A tak není, o co se opřít. Mně stačí období se startem doložitelných událostí z doby Velké Moravy, se vším, co to přineslo.  Ty se stále vymezuješ těmi "čecháčky". Ale kdoví, odkud máš své geny. Které převládají a zda ne právě tebou tak opovrhované ty "východostepní". Někdy to je možné trošku přiblížit, přes krevní rozbor haploskupiny otce a částečně matky. Někdy ne. Ale ty ses narodil tady. Předpokládám českým rodičům. Já už to mám jinak. Ale je mi docela jedno, kdo byl můj praprapradědek. Snažím se ctít zdejší předky. Slovany, a to s nimi nemám mnoho společného. A když, tak minimálně. A krev není voda, Germány, bůh ví proč, nemusím.  Podvědomě. I podle "historických událostí" mých předků. Nicméně, tady jsem se narodil a tady taky pravděpodobně umřu. Tak proč bych měl kopat proti zemi ve které žiji? A kde je už moje potomstvo. Ty to děláš stále. Vlastně, reptáš a brbleš jako typický  "čecháček". 😈

        • josef.chmela

          Čechy patří Čechům a je nutné udržovat přátelské a obchodní vztahy s každým. A nemysli si, že když tu budeš psát německy, že z toho tady ostatní padnou na zadek. Nejen ty tady umíš více jazyků a nikdo se tím nechlubí.

          Na druhé straně tě tady stejně nikdo nebere vážně a jsi tu se svými příspěvky pouze pro smích.


          • Ale no tak, Pepo, jen klid. Samozřejmě je třeba udržovat dobré a rovnocenné vztahy s každým, i s CCCP nebo Čínou. A že jsem psal německy? To byla odpověď Tiradorovi a ten tomu jistě rozumí. Jestli neumíš německy a tolik Tě zajímá co jsem napsal, mohu Ti to přeložit. 🙂

            No a jestli jsem pro smích? Pamatuj, že smích je zdravý a tak bys mi za to měl poděkovat. 😍

            P.S. Čínsky neumím, ale docela by mne zajímalo jak píší Číňané na internetu ty své znaky. 😯

            • vanhorne

              "jak píší Číňané na internetu "

              Very jednoduse, musis zmenit keyboard a language to chinese in Control Panel. Jestli to nezvladnes, obrat se na Hradni odborniky, tam ti to daji do richtigu a jeste ti daji stovku do kapsicky. Kdyz se prihlasis do rychlokurzu Chinese Simplified PRC, daji ti tech stovecek 5.

            • josef.chmela

              Možná, že umím více jazyků než ty a možná, že mám i vyšší vzdělání a také se nepletu do politiky ale nepíšu tu stále ty stejné kraviny jako ty.

    • Že by další pseudo kauza byla na obzoru??? Nechtěli by jste už konečně něco dělat pořádného???

  • To je neštěstí, to je neštěstí, slzičky vzteku se valí po rypákách havloidů!

    Hihihihihi

    • vanhorne

      "slzičky vzteku se valí po rypákách"

      Na osuseni slzicek se pouzije Kleenex3Ply. Na rypaky umastene a upatlane koblihovou marmeladou, pomaha dratenka na hrnce, ale i ocelovy rejzak se hodi.

  • Soud rozhodl, tečka. Nemám důvod ani otevřít šampáňo, stejně jako ani blít do kýblu. Emoce do dvou týdnů vyšumí a bude zase klid. Pro hledání dalších zbytečných problémů, než nás zavalí ty skutečné. Potom ti křiklouni okamžitě zalezou a nikdo o nich neuslyší. 😈

    • Rozhodl státní zástupce, nikoli soud. S největší pravděpodobností pod nátlakem.

      • O nátlaku se můžeme bavit až jak rozhodně nejvyšší státní zástupce Zeman. Zatím v poklidu zmáčkněte slzy vzteku Občane. 

      • A "šampáňo" ti jako termín  nevadí? Tak jinak, nerozhodla ulice a uřvaná nedemokratická lůza.   😈

        • Take by se dalo rict - rozhodl jeden podplaceny statni zastupce...

          Jo - a dokaz, ze nemam pravdu...

          Ja svou pravdu dokazovat nemusim... :-)

          • vanhorne

            "Take by se dalo rict"

            starosti o rodinne prislusniky, mozna ma hyperactive decko a to neuhlida ani cert, tak se nediv, ze se boji aby se mu neco zleho nestalo.

          • My ti na tvoji pravdu kalime, Sajmone. Jsi v hajzlu, hnupe...

          • Kdy už konečně pochopíš že nelze beztrestně někoho napadat. Pokud nemáš důkau tak je to v rovině pouze tvých blábolů!!!

            • Kdy uz konecne pochopis, ze nikoho nenapadam, ale pouze pisu sve nazory, coz se v diskusich dela...

              Tak neblabol ...

      • S největší pravděpodobností  jsi IDIOT!!  Pod nátlakem medii bez vlastního názoru. Zkus ,mne přesvědčit oopaku.

        • To jako - dle tebe - na statniho zastupce tlacila media, aby stihani zastavil...?

          Zkus me o tom presvedcit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit