Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty "Pussynky" si může Zeman hodnotit když popíjí se sobě rovnými ve 4.cenové na Vysočeně, ale nikoli jako president republiky při slavnostním projevu ze zámku v Lánech. Ale primitiv zůstane primitivem a nepochopí to.
  • Parlament = senát + poslanecká sněmovna
    V senátu jsou senátoři, v poslanecké sněmovně jsou poslanci.
    Do obou komor parlamentu (senát, poslanecká sněmovna) se volí odlišným způsobem, což eliminuje momentální výkyvy "nadšení" ovcí ovlivněných např. darovanou koblihou nebo buřtem a vede k větší stabilitě.
  • To co popisujete, není demokracie, ale totalita nejvyššího ražení. A je to určeno pro ty, co se nechají zblbnout médii a provokatéry.
  • Zrušit senát! Je to jen trafika pro ty, co se nedostanou do parlamentu - další zbytečná zašívárna pro pos+rance!
  • Trafikantům nemá prezident co vysvětlovat.
    Trafikanti by měli klást otázky taškářům, kteří vytvořili podmínky pro rozkradení republiky. *3*
  • Ano je to terorismus USA!

    Zajímavé že policie proti těmto výtržníkům kteří háží vajíčka na prezidenta ( útok na
    veřejného činitele) nezasahuje zatímco jindy protivládní demonstrace bez milosti rozhání.
    Budeme tedy holt muset bránt svého prezidenta a chátru z náměstí vytlačit!

    USA na Majdanu podněcovala vraždění obsazování vládních budov .. tedy státní převrat a terorismus. EU křičela že Janukovyč nesmí povolat policejní sbory.
    Když v USA protestují černoši policie je bez obalu mlátí. Zase dvojí zákony velkého bratra!
  • Pro pitomce co jsou proti Zemanově hodnocení pusynek .... koukněte se na Parlamenzní listy.... je tam, že v Bílém domě je podána petice o ZRUŠENÍ POVOLENÍ K POBYTU TĚCHHLE "PUSSYINEK" takže ani amíci nejsou hloupí jako ti naši troub ové a pravdoláskaři... Copak asi na to řekne Kocáb a spol::::::Taky bude amíky odsuzovat nebo udělá kotrmelec????? *1* *1*
  • ani to nebylo potřeba vždyť přece stariostové je jen jiné jméno pro hraběcí slouhy TOPKAŘE
  • žádní studentští pokrytci..... studují na našich universitách na agenty síajej... stačí si porovnat náplně fakult SOCIÁLNÍCH STUDIÍ s tím co nám o svých agentech a jejich výuce ukazují amíci ve svých filmech a serijlech. O sociýílnu tam není ani zmínky....PAKÁŽ A VLASTIZRÁDCI
  • divné je taky to JAK SOBOTKA DRŽÍ ZOBÁK O SVÉM VÝLETU - no výletu - spíš pro in strukce V AMERICE. cOPAK MU SLÍBILI, ŽE BY PREZIDENTSKÉ KŘESLO?????Pazgřivec falešný
  • ... co to bliješ, pako, já ani nevím, čemu se říká pravice, je mi to naprosto fuk :)))
  • ... dovedeš počítat do dvou, blahopřeji :)))
  • ... úplně jsi zmagořil, trotle :)))
  • Když výrokům Zemana senátoři nerozumí, pak jsou imbecilní a nemají v senátu co dělat. Příště je určitě lidé nebudou volit jako černop..eláče.
  • Kolem sebe jsem viděl zfanatizované pravdoláskaře a Karljugend, množství ukrajinských vlajek, tibetských vlajek, plakátů s Pussy Riot, mnoho nenávistných transparentů na téma Rusko a Zeman a k vidění byla i jedna černo-červená banderovská vlajka.

    Vzhledem k tomu, co se potom odehrálo na Albertově, kde byli kromě Zemana i prezidenti celé V4, to na mě působí dojmem, že Američané sesazují našeho prezidenta. Je to ostatně "jejich styl". Nelze si nevšimnout, že se jedná o stejný scénář jako v Kyjevě. Sesadit demokraticky zvoleného presidenta, dosadit místo něj poslušného sudeťáka a národ poštvat proti sobě.

    Až budou posílat naše muže umírat na Ukrajinu, prosím, ať pošlou přednostně ty, kteří dnes mávali kartičkami na Národní třídě. Nebyly to Open Card. Byly to letenky na Ukrajinu. Tam totiž dnešní akce v krvi skončí. Válkou. Konec konců byl to právě Porošenko, kdo dnes prohlašoval, že je připraven na "totální válku" s Ruskem. Děkuji hloupým zmanipulovaných studentům.
  • Rád bych se podělil o pár zážitků z dnešní "protizemanovské akce" v Praze na Národní třídě a Albertově. Nebudu zdržovat podrobnostmi o tom, kdo a jakým způsobem demonstraci oficiálně svolal a jak ji propagovala Česká televize a další masmédia (to se dá dohledat). Jen doplním pohled člověka, co byl přímo na místě.

    Signifikantním momentem celé akce mělo být "udělení" červené karty prezidentu Zemanovi za jeho údajně pro-ruský postoj (resp. nedostatečnou kritiku Moskvy a Putina) ohladom Ukrajiny a za jeho nedávnou návštěvu Číny. Oficiálně to bylo kvůli jeho rozhlasovému interview Hovory z Lán (Slobodný vysielač o něm informoval, dokonce i část pouštěl v infovojně) v němž kritizoval Pussy Riot a "pražskou kavárnu," tedy pravdoláskaře a Havloidy.

    Od pohledu bylo zajímavé, že si všichni (až na pár vyjímek co vzali do rukou a na sebe cokoli červeného) přinesli stejné karty, ve stejném odstínu červené o stejné velikosti a ze stejného materiálu. Bylo jich několik tisíc. Pak jsem si všiml několika žen, které je na křižovatce se Spálenou u stánku z přepravek rozdávaly. Jedna z nich hovořila s ostatními anglicky a tak jsem se jich zeptal, zda jsou organizátoři. Nikdo neodpovídal, tak jsem se zeptal, pro kterou důvěryhodnou neziskovou organizaci pracují. Opět bez odpovědi. Následně jsem se zeptal té anglicky hovořící, zda nepracuje pro US Embassy Prague. Otázku jsem zopakoval a chtěl jsem si dotyčné ženy vyfotit telefonem. To už se ke mě přihnali dva muži, kteří do mě začali strkat a sunout mě na chodník s tím, že jsem "provokatér" a "zasranej komunista". Takhle mě zatlačili několik metrů od místa výdeje karet a pak ještě "hlídali" abych náhodou nezlobil.
  • Je velice těžké být nulou, když je konkurence tak veliká v pravicovém spektru obyvatel.
  • Každý den se nám před očima rozkrádá a ničí republika ale protestuje se
    proti sprostým slovům pana prezidenta který je pouze citoval z pravdoláskařského
    slovníku - jděte do háje studentští pokrytci.

    Senát by nám vysvětlit proč vůbec mají občané tuto VIP zašívárnu nadále platit.
    Kariérní vrstva z KSČ která dále krade v podnikatelském obleku by nám měla
    vysvětlit původ svého pohádkového majetku.

    Mějme hole v ruce a veměme si zpět zem jež nám byla ukradena.
  • Souhlasím s tou nulou, v případě tvé osoby jde o dvě nuly 00
  • ... a ty jsi totální nula :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit