Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivislo
    Máme to pěkný kámoše . Hrdý národ pod pantoflem. A kámoš se chystá válčit ne doma za mořem ale pomalu na mým dvorku
  • ivislo
    Ta verbe-ž je schopná vyhrožovat i Spojencům???
  • josef.servit.9
    Co tam do toho kecá Vondra, jako ministr zpronevěřil miliony !Jenže, jako americký speciální
    pracovník nebyl potrestán? Toho rusa bych vydal amíkům a přbalil bych k němu Pellikána!
  • Sankce? Inu jen houšť a všude. Když nakonec uvalí sankce na všechny, tak sami pojdou hlady. Jak to chodí v přírodě. Parazit když uchvátí celej strom, tak nakonec sám pojde...
  • Oni ho ti naši vládní vlez-prdelkové vydají amíkům.Stačí se jen podívat na ty zjevy,co nám vládnou a občan hned vidí na čem je.Tak chránit lobisty a krajské pohlaváry.To nám jde velice dobře.Ať žije revoluce 1989. *16*
  • Kdo se nebude klanět Jůesej bude sankcionován.! *11*
  • Rusa -Rusům, Američana- Američanům *3*
    • róma římanům
      • Rom neexistuje ten se tu uměle vytvořil po roce 1990.
        • my necigáníme, my rómujem
  • Naši by se neměli míchat do vydávání cizích, státních příslušníků, někomu úplně jinému..a ke všemu zcela neevropskému., protože tím jen dokazují, že jsou protektorátní vazalové cizí strany..Tohle je Rus, takže náleží vydat nejdříve domů, do RF..a Rusové ať si to pak s USA vyřídí sami mezi sebou, kdy a jak chtějí..Kdoví, jak to vůbec všechno je..a co je ještě za tím vším za hru..
  • ... balík BIJEC pitomečka má víc nicků než IQ :)))
    • ... a já zase mám víc styků, myslím sexuálních s kozou než IQ. Já za to ale nemůžu, to už můj úchylnej fotr to dělal s kozou :)))
  • i zde? *15*
    • sím nonstop *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit