Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • liborri
    Ať jde celá ta špinavá USA do hajzlu myslím že už ji máme všichni plné zuby. Rozhodně nevydávat a vrátit zpět do Ruska. Amerika bude někoho nazývat hackerem. Oni sami jsou zodpovědni za těměř veškeré hackerské ůtoky. A ten idiotský facebook a iphony jsou vlastně jen sledovací zařízení aby měli lidi pod kontrolou a nic víc. Zaplať bohu že odešel ten prolhaný neger z funkce. Trump je pro další světové dění to nejmenší zlo. Viva Russia.
    • Ty nemůžeš zapomenout je jejich benzín,, goluboj... byl modrý....? Tak si říkáš .. už aby byli tady...
      • Hlavně nebyl za 31Kč,ale za 2,10-2,30 a nafta za 0,90 halířů za litr.Tak se probuď.
      • ?
    • Jo, jo, jo, absolutní souhlas. Co si ty zákeřný, krvelačný židi vlastně mysleji? Já nejsu žádný rasista, pro mě žid, jako černoch.
  • Jaké sankce USA není v EU? Vyhrožovat suverénnímu státu je drobet neslušnost?
    • Krýt a nevydat zločince svému partnerovi /Nato/ je divnější..
      • Partner nevyhrožuje
      • USA není partner, je to otrokář s bičem.
  • To by nebyla žádná novinka. Od roku 48 do roku 89 jsme sankce měli od západu a stejně jsme přežili. Ať si největší terorista světa škubne nohou.
    • Statečná Kuba to vydržela 50.let až na zradu Gorbačova.Hluboce smekám před takovým národem.
  • že výměna Fajáda za ty naše hlupáky zajaté nebyl dobrý tah. Drbani se nechali zajmout i přes varování. Pochcípat jsme je tam měli nechat. Bezcenní zmetci jejichž živou nemá žádnou cenu tam klidně mohli natáhnou ráfy! Tady se po nich nikdo nesháněl!
  • .Byl bych rád, kdyby naši politici měli odvahu a sílu prosazovat NAŠE zájmy.
  • Když se po naší dálnici prohání americká technika, tak jsme spojenci. Když netancujeme jak USA píská, tak na nás uvalí sankce. Jakou hodnotu má takový spojenec? Podobné spojence jsem měli, když německé vojska obsazovala Československé Sudety.Zatím se nedaří uchycení africko-arabských menšin na "našem území", avšak - Lidé bděte!
  • Na to se dá říci jenom jedno, ZMETCI AMERICKÝ.
  • Rusa bych Amíkům nevydal, stejně jako Amíka Rusům.
    • tady je vidět charakter,to se dnes už nenosí,proto svět vypadá jako na pokraji války
  • A co je jim do toho, že někdo dodává zbraně bojovníkům za svobodu do Kolumbie? Oni dodávají zbraně grázlům a zločincům do celého světa v miliónkrát větším objemu a to je v pořádku? Šmejdi!
  • Já bejt panem prezidentem Zemanem, tak uvalím sankce na USA.
    • Např.nebudou jezdit po našich silnicích a předvádět epojízdnou techniku z překližek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit