Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vydat ruského hackera? S tím nebude mít Pelikán problém.
    Islámský gauner? To je něco jiného. To nešlo.
    • No problém je v tom komu ho vydat. Teď babo raď.
  • Na jakém základu chtějí dávat sankce?
    • A znáuš ten vtip: přijde Lavrov k Putinovi a říká: Vladimire Vladimiroviči, právě vydali v USA zprávu, že Michelle Obama je těhotná!! Nato V.V.Putin: a obviňují mě, nebo celé Rusko?
  • Nasraat Amíku, nasraat.
  • I když beru a dá se říct,že souhlasím s většinou příspěvků ale nejvíc bodů bych dal,když by Zeman vyhlásil sankce USA ! Jako Zemana nemusím už jsem to psal kvůli tomu co slintal
    v 89 ale jinak je nejlepší co by tam mohlo být nebo si tam umíte představit Trautrnberka !?!?!

    https://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc
    • Shlédl jsem kousek, na celé jsem neměl nervy a uznávám, že to byly hrozné bláboly, skoro jak od zrzavého Veškrny, ale pan prezident od té doby vyspěl a dostal rozum. Dnes, téměř vše, co řekne, tak to sedí. Myslím, že s jeho nynějšími zkušenostmi by tehdy tak hloupě nemluvil. Mnoho z nás, včetně mě, byli tehdy naivní hňupové a věřili jsme úplně každé trotlovině z rádia Svobodná Evropa, nebo Hlas Ameriky. Ježiš, jak já byl tenkrát blbej, já jim to všechno žral. Jediné, co mě těší, že jsem nebyl na žádné demonstraci, a že jsem necinkal klíčema.
  • Nespletli jste si jméno toho hackra ? *14*
    • Myslíš co se cpal do suvereního státu přes Hlas Ameriky.
  • Tyto specifické fantasmagorie a intriky bezpečnostních služeb a redakcí snad normálního jedince už nemohou zajímat. To bylo, je a bude. Problém Evropy jsou nyní uprchlíci nadivoko puštěni AM v tichém společenství EU do Evropy. Takže za vše může Rusko. Připadá mi to dětinské a naivní.
    • kde tady vidíš migranty.... ?
      • Přijď se podívat např.na JM než roztaje sníh.
      • Ty "inteligente", až budou u nás, tak to už bude de facto po bitvě a můžeme se jít rovnou oběsit.
        • Oni tady již jsou!
  • Pls jake sankce?
  • Co nám udělají? členovi EU? co děláte jednomu děláte všem?
  • USA zrůdy
  • Vyhrožovat jediné co jim jde.
    • Osvobodit Prahu to ne,ale použít největší zločince to jim šlo a ještě odzbrojovat lidi v Plzni.kteří šli hájit Prahu.Pamatujte si nikdy jsme nebyly tak bohatí,když jsme byli s SSSR.A s tím Západem se může spojit jen bezcharakterní cvhátra.
      • Také bylo od nich "charakterní", že pár dní před koncem války bombardovali Prahu. Prý si spletli Prahu s Drážďanama. Co chtěli bombardovat v Drážďanech? V té době to byla už jen hromada suti. "Omlouvá" je pouze to, že Praha a Drážďany leží "těsně vedle sebe".
    • Jsou to svině, rakovina světa!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit