Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arabove jiz vlastni mnoho nemovitosti nejen v BaH, ale take v Londyne aj. dulezitych svetovych metropolich. Nebo i u nas - napr. v Teplicich a K. Varech. Buhvi, kam svet dojde, kdyz napr. New York Times je sponzorovan milionovymi prispevky ze Saudske Arabie,
    aby samozrejme psal tendencne ve prospech islamu. Nektere vysoke skoly v zapadni Evrope jsou tez sponzorovany primo z nejradikalnejsich islamskych zemi (Katar, S. A., Kuvajt), stejne jako tzv. kulturni strediska (napr. v Holandsku), ktera nakonec slouzi jako indoktrinacni mista pro sireni radikal. islamu.
    Je treba dobre vysvetlit nastupujici generaci, jake nebezpeci hrozi nasi krestansko-zidovske civilizaci a ze pokud si ji nebudou durazne branit, mohou o ni postupne definitivne prijit.
    • Zapálit jim ropu, ku.vám! *16*
    • Hlavně je na čase začít volit strany, které jsou médii a politickým a kulturním establishmentem označovány za extrémní a populistické. Raději budu mít za premiéra "populistu", který když něco řekne, tak to bude mít hlavu a patu a já tomu budu rozumět, a ne nějakého plešatého alibistu, který, pokud možno, chce být se všemi za dobře, doma i v Evropě, a omílá stupidní, nic neříkající fráze a stále přitom kývá tou svojí palicí.
  • Koukám, že po půl roce, co je to známo, tiscali objevilo emééériku. *15* *15*
  • Havel by humanitárně bombardoval všechny v Sarajevu co by něco proti těm "hodným" muslimům řekli...
    • Zrzavý Veškrna byl nekompromisní, hrdinný, humanitární bombardér!
      • Ale když Veškrna dostal rýmu, tak se rozbrečel.
      • banda si tehdy zasloužila. Varováni byli mockrát. Takže dobře jim tak!
        • Muslime, ty se do naší debaty nemáš co plést, nemáš na to morální ani žádné jiné právo!
  • Za tento chlívek vděčíme našim americkým přátelům, kteří tento ksindl podporují a podporovali již před 25 lety, kdy se rozpadala Jugoslávie. Ostatně USA tento rozpad režírovaly a muslimští, sadističtí zabijáci byli jejich nástroj.
  • zatím
  • http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=24011

    jo a tohle je v evropě.....
    • bože můj jsi mi svědkem jak já nenávidím muslimáky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit