Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne

     Pryc s agentem 🍩!     http://imgway.cz/v/2rRL.jpg

    Lide se zdravym usudkem a smyslem pro spravedlnost, by meli Cernosicky urad podporit v jeho boji proti Buresovi. Cernosicum 👍👍!😀

  • janaku, to je vzkaz v patlamatilce jak mluví Bureš? Napiš to taky pro nás česky. Nebo tak mluví agenti? Já se už nedivím, že se zeMAN vždycky ozve až za tři a více dní, než mu seženou tlumočníka, Nejedlý zná jen ruštinu.

  • Stále tady čtu pan Babiš, když je to ve skutečnosti soudruh práskač, gauner a agent Bureš.

  • vanhorne

    "Ale tento jazyk," 

    Vietnamsti soudruzi dekuji soudruhu Buresovi.😀

  • KIMCID

    Tiscali má reklamu s Bakalou tak to některé články vysvětluje

  • vanhorne

    🍺

  • 😱😯😛

  • Pane kolego, nějaký ten cizí jazyk ovládám, takže v různých cizích zemích jsem schopen se domluvit. Ale tento jazyk, nevím, jestli je to čínština nebo korejština, ten bohužel neznám. Znalost tohoto jazyka je třeba ocenit, ale obávám se, že běžní návštěvníci tohoto diskusního fóra tomu sotva porozumí.

  • vanhorne

    "zaplatí Bureš a Burešfert kdo?"

    Bohuzel, zaplati to i ti co Buresovou 🍩 nezmoulaji a neohlodavaji .

  • vanhorne

    "Je třeba stále připomínat,"

     ANO, je treba pripominat vsechno. Sam Bures v rozhovoru pro Der Spiegel pripomnel, ze on je clovek vysokeho moralniho characteru a na potvrzeni toho dodal, "Nelzu ani nekradu". Je take treba pripomenout, ze Bures vedome lze kdyz kvici, ze nebyl agentem STB.

    Rozsudek Bratislavskeho soudu v r.2018 NEODVOLATELNE potvrdil, ze Babis pracoval pro STB pod krycim jmenem Bures, registracni cislo: 25085. Kdyby jeho ridici dustojnici vedeli, co se z takoveho chlapa behem casu vyklube, mozna by mu dali vystiznejsi kryci jmeno 'Janus'.😂

    http://imgway.cz/v/hd70.jpg      

  • Sang 14/8 2021, ing Andrej Babiš bao  thêm bàc... ! ! !

    Hà Tĩnh ghi nhận thêm 14 trường hợp dương tính, 

    là người từ TP Hồ Chí Minh và các tỉnh phía Nam về,

    đã được cách ly trước đó ing. Andrej Babiš...

  • Tak Antone, to nebylo z hlavy agenta, soudruha Bureše? Tak proč mluví stále my jsme zařídili, já jsem udělal? Fandím úřadu, aby došlo k jeho exemplárnímu potrestání. Jen ať táhne na Slovensko. Tam ho určitě budou bránit.

  • Kterého Bureše máte na mysli?

    Ono "přidání" bylo na základě materiálů z vlády, jmenovitě z Ministerstva financí,

    schváleno Parlamentem České republiky - i proti obstrukcím Kalouska a ODS,,,

    Čili - z kapsy pana ing. Andreje Babiše, rozhodně nikoli... 

  •  Antone, nějak si zapomněl, že přidání nebylo z jeho, ale z cizího, a to on rád. Ty dluhy co vytvořil zaplatí Bureš a Burešfert kdo?

  • Je třeba stále připomínat, že od vstupu hnutí ANO - včetně pana ing. A. Babiše  

    jako premiéra - do vlády, se zvedla:

    - minimální mzda z 8.500 na 14.600 Kč, 

    - průměrná mzdu z 25.768 na 34.116 Kč, 

    - průměrný důchod z 11.065 na 14.326 Kč

    Zajímavé  je, že hodně lidí, jimž bylo"přilepšeno" a mají kvalitní zaměstnání ve státních, resp. příspěvkových organizacích, se proti ing Babišovi vymezuje,    dokonce se staví verbálně proti němu.

  • Obávám se, aby se to nestalo. Dávná moudrost říká: "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu." A naši "bývalí" jenom převlékli kabáty, schovali rudou knížku (co kdyby se někdy hodila), "naprivatizovali si" co se dalo i nedalo, ovcím rozdali koblihy a naslibovali, že bude líp a jede se dál.

  • I am affraid you are right. "The stupidity governs in all the world." That is said in our country. 😉

  • Ing.Andrej Babiš chtěl působit v zahraniční misi tehdejšího 

    Ministerstva zahraničního obchodu. Byla to šance na slušný

    výdělek - působilo tam mnohem více lidí za stejných podmínek. 

    Tam podpis a závazek spolupráce se stáťáky byl přímo - podmínkou výjezdu.

    Ale díky tomu podpisu se dostal k materiálům, které mohl okopírovat pro 

    SDECE - k materiálům o účasti těch českých zločinců z StB na atentátu 

    ve Strassbourg, 

  • Daj-li mu medajli, nedaj-li...

    Ale třeba  Krejčířova vila v Černošicích zůstává "na ocet". Exekutor haciendu

     neprodal ani na šestý pokus. 

    To o schopnostech místního úřadu moc nesvědčí...

  • Na tom pátku 13. něco fakt bude. Mám důchod 13. ale tento měsíc jsem dostal důchod o den dřív.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit