Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vse ok, ale jmenovani Livie Klausove do posice velvyslankyne opravdu nechapu
  • Klaus není baziliškem ale zlodějem
  • Víš,že mi to je jedno.Když mladá generace chtěla volit cizáka,který nevím jak je možné,že ještě dělá MZ a jeho žena se naučí raději svahilsky a ne česky,když ho sem přitáhl Havel,aby porušil Benešovy dekrety a vrátil majetky.Jsem rád,že zbytek okradených slušných lidí se vzepřel a navrhl Zemana na presidenta.Ten je lepší ekonom ,než teoretik z prognosťáku Klaus.
  • Mě také ČSSR tam něco v RVHP znamenala vč.NDR a MLR.Dnes jsme odpad EU.
  • To by mu do očí neřek protože by dostal od něj takovou že by skončil na IPce!! *3*
  • ja si pockam jeste mesic na uceleni nazoru a pak zacnu hodnotit nemam z toho,ale zatim nijak valny pocit.
  • Každý spolek má dříve nebo později větší, či menší problémy. Kritéria jsou daná, ale každý hráč je jiný.
  • Tímhle nikoho neurazíš, pouze upozorníš na své nízké IQ *1*
  • Je prezidentem ČR. Váš prezident není pokud nejste občanem ČR.
  • Do očí by jsi mu to neřekl ty hrdino *1*
  • Ten populistický, sebstředný, prolhaný dobytek?????
  • EU nebo RVHP něco mi to připomíná!
  • Hrábě zase ve zprávách usínal.
  • Baziliška Klause vystřídal Buran Zeman. Podobně se střídal „hodný“ estébák se zlým. Řídícím důstojníkem zůstává Putin. Na jiné vzory národ prostě nemá. Úkol rozvrátit EU dostali oba dva.
    „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
    Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
    „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (TGM).
    Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
    http://www.knihy-a.cz/16196/pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-obcanu-nikoliv-korist-politiku
    nebo:
    http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • Bruselský vlezdo..del ,hanba. Český národ začal umírat .
  • Tak bejt lepší prezident než hradní despota a hrobař vlasti premiér Klaus není zas tak těžký. *1* *1* *1*
  • Akorád ten Schwaizenberg je nechutný a se,re mě.
  • Máme chytrého, rozumného , nekonfliktního , skvělého prezidenta. A krásnouz, elegantní první dámu. Lívia Klausová byla též.
  • Takovej občan jako jsi Ty opravdu nikoho nezajmá. Táhni do hajzlu !!!!!! *2*
  • Souhlas ale spíš ten nejméně špatný?! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit