Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • školačka-pálí mě náprstek při scaní,ale máma mě ho vždycky potom olíže,tak to už tak nebolí
    • josef.servit.9
      Socani s Hazardem již kvičí strachem, že volby je odsunou do patřičných mezí ???Markrelová to má spočítané ???
  • dnes hlásí že migrace zatěžuje vztahy s Německem. Kdepak. Mařena z Berlína je ta pravá brzda. Ale už dostala v prvním volebním regionu na frak. Oni s ní kluci němečtí vyběhnou. A s plnou parádou. Vyfičí i s migrantama.
    • ... si parádní debiiil :)))
      • a pane bijče pitomečků, prý máte moc malé pero. Nepálí vás to při čurání?
      • vidíš že nikam nemůžeš. Ty tady budeš, dokud se bude dát prasit. Ubožák který nemá vlastní názor. Páchnoucí chlív, prázdné koryto a píchací matka. Tvůj celý svět.
  • ... u nás v chlívku je chytřejší jen kňour Véna, jen kdyby tolik nekouřil, brzy chcípne :)))
  • ... už zde nejsem, spodino, ani omylem nestuduji opakovanou tupost posledního póvlu :)))
    • nejenže máš malýý pééro ty ubožáku,ale ani neumíš česky....šacuju tě na cikorku a ještě k tomu vysmaženou.Na čem jedeš?Na toluenu??
    • cha cha Ty špíno tady budeš furt. Jsi zamindrákovaný závislák.Drban který má jen chlívek píchací matku a prázdný žlab. Krásný život, co?
      • ... nejsem ty, už o sobě pořád nepiš, jsi jasný, bezmocný, záviď mi dál mou inteligenci :)))
  • ... nemám čas zde neustále dokazovat svoji ytelygentňý pitomost, čau :)))
  • bijec pitomečků-tak co,ty vymaštěná,teploušská,tupá nulo?Dostal jsi vycházku z pastáku demente?Vyvenčil tě tvůj úchylnej fotr ?Rozdali jste si to s matkou v parku?Tak se s náma poděl o svoje nedělní zážitky mimo zdi diagnostického ústavu.Musí to pro tebe být vždy něco mimořádného,že ty huulibrku *1*
    • ... 100 chyb primitiva nepotřebuji číst, ty kryso, dokonale jsem rozpumpoval debílka :)))
      • cha cha prase pedagog? To se povedlo! Táhni do chlíva!
  • ... obdivuji tiscali: chytří ta moudra nepotřebují a tradiční zdejší póvl nikdy nic nepochopí :)))
    • výběrový povl jsi tady zejména ty. Prase z chlíva, které píchá vlastní matku. Krása , co?
  • Jsi dokonalý potrat, bijče blbče. *15*
    • ... jsem adoptovaný potrat, tak se na mne nehněvej :)))
    • ... pěna u huby primitiva, přesně proto čutám s póvlem jako ty, ty ubohý blbe :)))
  • ... sám nepochopím proč jsem tak hloupý pitomeček :)))
    • ... dobře napsané, jako vždy to dokládá tvou úroveň pětiletého Róma s obrnou, moulo :)))
      • slezl jsi zrovna z mámy matkomrde??
  • ... čau, vypatlanci :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit