Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Češi jsou pro Trumpa totéž co Kurdové: rohožka u dveří-

    Třeba jo,jenže tak se chovají všechny velmoci.Pro Rusy jsme byli totéž-první sled války,přes naše hlavy měla lézt Asie na Západ.

    A vyčítáme jim to?Mohli bychom,ale většině Čechů je to jedno,ba najdou se i tací,kteří Rusům i Amíkům tleskají.Proč ,co si od toho slibují?

    Prostě Češi mají se starat o Čechy a je správné,že Trump se stará o Američany.

    Mně z toho pak vychází,že se máme postavit na vlastní nohy,což jsme dosud neudělali,prostě nestaráme se o sebe a pokukujeme po někom,kdo se nás zastane a přitom dobře víme,že ten někdo z nás bude jen tahat peníze aby se na nás pak vykašlal.Takže buď máme území které se dá bránit a tudíž se o to postarejme nebo se hájit nedá a tudíž neplaťme na armádu tolik.Myslet si,že za nás někdo cizí touží položit život je blbost.

  • Pisatelka má pravdu, dehonestující , provokativní a urážlivé názory pisálka, ktrerý nic pořádného nedokázel.Úcta k zesnulému je pro Jégla cizí výraz, Vidím zde hodně podobného s mladým Novotným.Snaha být za každou cenu IN a vidět.

  • Prosim pekne , o cem vlastne tenhle clanek a nasledna diskuse vubec je ? Gott , Zeman , Kurdove , Americky prezident , druha svetova , obvinovani autora ze spoluprace s tou nejakou stb .... No pekny gulasek . Jen knedlicek chybi. Stalice s jasnymi a nemenymi nazory . viz Tonda - take docela hezke jmeno  , pekne by se vyjimalo zase k te vsude pouzitelne stb treba. Tim nerikam ze tam nekde nekdo byl , paneboze . Kde a kdy a jak vubec , ze ano !! Uz je to dost omlete s tim stb a co je pravda a co mystifikace se stejne poradne nikdo nikdy nedovi ...  Takovy nejaky hon na carodejnice , dil xxxxty  to stb. I s tou hranici , co na ni dost shorelo 

    Panu Jeglovi muzeme vsichni tady co sem obcas k diskusi neco dopiseme byt vdecni za jedno.  Bez rozdilu pohlavi , nabozenstvi , rasy , statni prislusnosti , zdravotniho stavu a veku . Nezapomnel jsem na neco ? A sice ze se zasadil , nevim kdo jeste , jakou merou s nim , ze odsud odstranili tu nechutnou dusevne chorou figurku,  jakehosi jak se nazyval bijce pitomcu , Todo , Hrebenara a jak se to jeste mystifikovalo.  Uznejte prosim vsichni smahem, ze je zde hned lepsi vzduch bez toho uboheho individua . Nazor je nazor , ubohe urazeni nema smysl tolerovat. Ac se s Vami pane Jegle jinak neshodnu ani na tom  jakou barvu ma pomeranc , v tomhle Vas ocenuji a dekuji Vam. 

  • A ty beres jako samozrejmost, ze mi krades mou prezdivku...

  • Pavel.Jegl

    Kdepak na seznamu jsem já. Data sedí.

    Vtip je v tom, že to není seznam agentů.

    Pokud se podíváte nahoru na sloupek na jmény píše se tam:

    Jméno, příjmení, datum narození rozpracované osoby. (název skupiny nebo objektového svazku, heslo agenturního pátracího svazku na neznámého pachatele).

    Tohle je seznam rozpracovaných (sledovaných) osob.

    A pojem rozpracovaná osoba (rozpracovaná skupina) je přesně vysvětlen tady:

    https://www.abscr.cz/jmenne-evidence/vysvetlivky-k-evidencnim-pomuckam/

    Nemám se zač stydět, že mě komunistické gestapo evidovalo jako "pachatele. Nebo snad ano?

  • Marně se namáháte, nikdo nepochopí proč jste sem ten odkaz vložil!

  • Pavel.Jegl

    A ve které kategorii vidíte Miloše Zemana nebo Pavla Jégla?

  • No a je to. Jsou osoby, který když se dorvou ke klávesám, kopírujou a je jim fuk co kopírujou a jak kopírujou. Vyrvou věci z kontextu a neuvědomí si, že můžou někoho nas*at. (Ale mezi námi někteří si o to koledujou)

    Je třeba nad tím mávnout rukou a myslet si o (_!_)

    Také vložím odkaz, kopírovat nebudu:

    https://www.abscr.cz/jmenne-evidence/vyhledavani-evidencni-zaznamy/vnitro/vnitro-vysvetlivky/

  • Tak to jo, to jsem ještě nebyl na světě. Děkuji za info. Takže jsou to naši spojenci. Tak bych prosil k tomu tak přistupovat.
  • Pavel.Jegl

    To je ale logika: Když Tonda lže, proč by Pepíczek taky nemohl lhát?

    A kde vy. Kincide, vidíte nesmazaný příspěvek, který obsahuje lež, že Zeman byl agentem StB?

  • Marcelskrc

    A pane Jégl zač že jsem byl smazán přesně?S pozdravem KIMCID

  • Pavel.Jegl

    Za samozřejmost to neberu a tyto příspěvky mažu. Zůstal ještě někde nějaký viset? 

  • KIMCID

    Vy ne. V diskusích lidi, které nemažete i když lžou a uráží

  • KIMCID

    Přesně tak pane Jégl proč nesiřit ve stejném duchu stejnou lež ,když jinou lež nemažete?

  • Hůůůstý, ale jak píšu jinde

    NEDBOČUJTE

    Držte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. Nezveřejňujte nesouvisející odkazy, komentáře nebo obrázky.

    V případě jejich porušení může být váš příspěvek smazán a vám může být dočasně zakázán přístup do diskuse.

  • KIMCID

    Vyskočil byl taky v Cibulových seznamech a neprávem,A až to definitivně praskne na Havla bude sranda

  • NEDBOČUJTE

    Držte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. Nezveřejňujte nesouvisející odkazy, komentáře nebo obrázky.

    V případě jejich porušení může být váš příspěvek smazán a vám může být dočasně zakázán přístup do diskuse.

  • Pavel.Jegl

    Citujte, prosím, aspoň jednu urážku Karla Gotta. Kde ji vidíte?

  • Urážky, urážky, urážky, chování řeznického psa:

    https://zpravy.tiscali.cz/gottem-jsme-uz-zavrteli-zbyva-ho-pohrbit-334505

  • Pavel.Jegl

    Kdeže jsem o Zemanovi psal, že byl agentem StB? Prosím link.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit