Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Který pitomec zase tohle vymyslel a srovnává nás se Somálci. To už jsem slyšel od Kalouska,že se nemáme tak špatně jako v Somálsku, opravdu ubohé srovnávání hodné našich trojkoaličních politiků. češi jsou nesťastní z těch pitomců,kteří tady vládnou a ničí republiku a nebude dlouho trvat a skončí to tady velikým krveprolitím, ale vláda plná hochštaplerů to tak zřejmě nevidí. *12* *12* *12* *16* *16* *16*
    • To je fakt, my se chování blížíme spíš obyvatelům východních stepí.
      • Kolik paseš ovcí?
    • ... moc se díváš na filmy
  • zjišťovat starou známou pravdu, že majetek stav štěstí nezajistí. stav štěstí má člověk jenž má čisté svědomí a žije v souladu s duchovními a morálními principy. hmotná iluze "nekonečného" rabování instalovaná zde před 20 lety modrou sektou "zlatého telete" přivedla zemi do nejdřív morálního a následně ekonomického marasu. ale před tím varovali už dávno PAN PREZIDENT MASARYK A PAN PODNIKATEL BAŤA ta modrá chátra jejich poselství přehlížela a jejich zkušenosti promrhala a tak jsme tam kde jsme
  • A z čeho by mělo obyvatelstvo jásat?Politici kradou,podvádí,tunelují,na vedoucích místech samý lump a kriminálník.To rozhodně k jásání nepřidá. *8* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Tak to bych rád viděl na vlastní oči, jak se měří a porovnává hodnota štěstí... *16*
  • TO SE STARAJÍ ti pravý, RESPEKT a MF DNES( prý nejserióznější deník, nenechte se vysmát), kteří se na tomto neutěšeném stavu podílejí ( masážemi společnosti ve prospěch gaunerů, kteří to vedou od 10 k 5 ).
    • Nechceš poradit s gramatikou?
  • Myslím, že lidi nemůžou být šťastní. Ekonomický stav na to nemá moc vliv. Cikánský teror, mlácení dětí, zneužívání dávek to člověku zkazí náladu.
    Lze to obecně nazvat cikánský teror, v podstatě nás šikanují a tyhle problémy člověku na klidu nepřidají. Třeba já mám strach, že mě přepadne cikán, třeba ho v seboobraně zastřelím a půjdu seďet. Nebo ho nezastřelím a už nepůjdu vůbec nikam, protože budu mrtvej.
    No a z toho mám mít pocit štěstí???
    A antikomunistický keci se můžou všichni odpustit, za komunistů cikáni nemohli dělat dusno
    • ... včera jsi dobře zapařil, že :)
  • Někteří lidé , co nadávají komunistům, dodnes nepochopili, že kdyby komunisté nedokázali udržet nezadlužený stát až do roku 1989, tak už náš dnešní dluh byl nejméně 5x vyšší, než řecký...Diky komančům jsme se začali zadlužovat teprve před 22 lety a zpočátku ještě nesměle, nebyl na to nikdo zvyklý. Ale jakmile naši loupežníci zjistili, že zadlužovat se je snadné ( a potom vypadnout z vlády a dluhy hodit na nástupce ), tak to rozjeli ve velkém. A Kalousek dnes nemá, čím to zabrzdit, tak ruinuje celý národ. Ale sám má svůj velký podíl viny svým sponzoringem kmotrů....
  • Asi toho vědí v Haiti a Somálsku o štěstí víc než my.My umíme hodně závidět
    • Hlavně ten autor toho článku
  • Nemůžou být šťastní když zjistili že tento systém je podstatně horší než minulý.
    • ... a ty víš, že ten příští bude lepší :))))))))))))
      • Nejseš náhodou ten provokatér Honza 666 a jemu podobní ?
  • jak můžou být Haiťani zničení, vždyť ta pomoc co se sebrala, ta by znamenala pro každého domek se zahrádkou a děti na školách, ale to by samosebou, jako u každé takové dobročinné akce nesmělo více stát poskytování jako proces než vlastní pomoc, pomohli jim akorát nemocema, nikdy nepořispeju na nic, jen přinesu pytel krmení zvířatům v útulku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit