Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A může mi někdo prozradit proč bych měl příspívat na něco tak zvrhlého jako jsou tzv. neziskové firmy např.: člověk v tísni, .... a desítky dalších, když řádně platím daně a tyto pijavice je z hubeného státního rozpočtu průběžně odsávají jen proto že jsou "IN" a svými zcela zvrhlými činy se nám pokoušejí vnutit myšlenky typu "multikulti", přizpůsobení nepřizpůsobyvých, a celou škálu naprosto nesmyslných již dopředu zcela jasně odsouznených k nezdaru "projetků", kdy 99% jde jen na jejich provoz???
    Na léčení českých dětí se pořádají sbírky, na nejrůznější "čmoudlé" je peněz dost - viz vděk jakýchsi ..... - MV je nechalo leteckým speciálem dovést do Čech a ta pakáž druhý den zdrhla.
    Totéž s takzvanými "potřebnými" - bezdomáči, nefachčenky všeho druhu, čmoudlými žebráky, ....
    Na to mám připívat ???? Ani haléř, natož korunu.
    Pokud je uspořádána sbírka na smysluplnou věc, neváhám a dle svých možností vždy přispěji, ale na "neziskovky" a podobnou pakáž ani korunu, ty ať si živí soudruh Diesbier se svým naprosto nesmyslně zbytečným ministerstvem a ta "sluničkářsko multiulti" potroublá samice od vola - šabatová.
  • Mnoho Čechů se ztotožnilo, nebo si dodatečně osvojilo heslo V. Klause "Ať se každý stará sám o sebe !" Klausismus napáchal mnoho zla v mysli lidí.
  • Ubohá redaktorka, ubohé urážky. *1* *2* *15*
  • A jaké že to konkrétní "naše území" nám v r.1918 brali Maďaři a Poláci ? Můžete to přesně specifikovat nebo vysvětlit ?
    To máte asi nějaké zmatené, vážený ...
  • Vážená paní redaktorko vytáhněte hlavu ze svého ohavného zadku a podívejte se kolem sebe. Nemám dojem, že by jsme byli tak lakomí jak jste se někde dočetla v pochybném článku pochybných novin. Myslím, že každy pomáhá kolik může. Nemám ten dojem, že by jsme byli horší než kterýkoliv jiný Evropan.
  • ...no vidíš, aspoň něco:))) *15*
  • No, svrchovaným členem EU (dříve EHS), to bych tak asi neřekl. Oni byli vždycky svrchovaně OKRAJOVÝM státem, tím nejchudším, společně s Portugalskem. A tu tzv. svrchovanost měli hlavně díky členství v NATO. Jinak by už dávno byli otomanskou provincií ...
  • Výborně, takže v článku jsou vyjmenováni ti nejštědřejší sponzoři. Uprchlíci, to je dobrá zpráva právě pro vás. Takže ruce na bradavky a mazejte pryč! Prý i pečení holuby budou... *14*
  • aby ses nepřepočítal
  • 10...00..000% pravda. Lépe se to napsat nedá.
  • mun.go
    Správně.
    Češi jsou škrti a sobci ... zato Moravané jsou přející a pohostinní.
    Sám bych to lépe nenapsal.
  • Vážení. Kdo nám pomohl v r 1918. Nikdo. Maďaři nám brali kus území a Poláci taktéž. Celý svět se na nás vysr... Kdo nám pomohl v r. 1939 opět nikdo. Kdo nám pomohl v r. 1948 a zase nikdo. Kdo pomohl když zavírali lidi jako kulaky a brali jim majetky. Zase nikdo. Kdo nám pomohl v r. 1968. To je otázka. Zase nikdo. Pár lidí v Moskvě demonstrovalo, potom je zavřeli do blázince a žijí z toho dodnes. Kdo nám pomohl v r. 1989. Zahraniční reportéři informovali celý svět a pomoc opět nikde. Nedivím se že my Češi jsme s tou pomocí nějak liknaví. Zkrátka dlouhodobá zkušenost. Nás kritizují za uprchlické tábory ale ukazovali v televizi tábor z Francie kde spí ve stanech, mají tam zimu a nikoho to nezajímá. A na nás si budou otvírat hubu? Něco je divného v našem státě evropském. Nemyslíte ? Když já jako penzista zaplatím nájem tak tak už nemám ani na léky které nutně potřebuji. Ale cikorky mají různé příspěvky a přídavky a přitom v životě nesáhnou na práci. Oni dostanou všechno ale já musím přinést hromadu potvrzení a málem i vysvědčení o chudobě. To se potom rozpoutá dotazů. Máte auto ? Máte televizi ? Mám, ale koupený za své a ne ze státních příspěvků. No a nakonec dostanu jako vždy kulový.
  • Souhlas, líp bych to nenapsal...
  • Není každej politik, aby mohl rozdávat z cizího...
  • Mezi námi a Řeky byl až donedávna rozdíl v tom, že Řecko bylo do svého bankrotu více, méně svrchovaným členem EU, kdežto my jako studenoválečná kořist západu jsme pro západ od převratu 89 typickou kolonií, určenou k vykořisťování a podle toho s námi západ taky jedná. Buďte ale v klidu, Řecko po svém nedávném bankrotu už je také jen pouhou kolonií Německa.
  • Čechům je vyčítáno hlavně to, že si chtějí uchovat svoji kulturu a zachovat své životy, aby nemuseli jako Švédové emigrovat do Ruska, protože z jejich vlasti se stala druhá Saudská Arábie. Je jim vyčítáno, že drží pospolu, tedy jak blil šapitó, jsou příliš homogenní a nedají se rozes,at kdejakým mamrdóóolským přivandrovalcem bůhvíodkud. To protektora a náckovskou eueueu hrozně se.e a proto se do nás navážejí.
  • V Česku je na počet obyvatel až příliš různých pomáhacích a začleňovacích charit a neziskovek, které bez kontroly přímo dojí státní rozpočet tvořený z daní obyvatel, tak proč by ještě obyvatelé měli víc přispívat. Co se vlastně pořád Čechům vyčítá? Vždyť Češi jsou okrádáni ze všech stran a nedobrovolně živí i ty sluníčkáře, které je za to ještě špiní u všech možných lidskoprávních organizací po světě, že jsou škrti a sobci.
  • Jen technická drobnost - ve Švýcarsku je zákonem stanovená minimální měsíční mzda 4.500 SFr (tedy cca 110.000,--Kč) ! Stačí ?
    Některé věci prostě ani srovnávat nelze. A jen bych připomenul, že kapitalismus už zde "budujeme" 25 let. A i takoví prolhaní a zadlužení šupáci, jako Řekové, se nám nahlas smějí. Asi je něco špatně ...
  • No jo, pořád je lepší být český škrt a sobec, než ukropský banderovec, co vraždí svoje spoluobčany na Donbase, stařenky, ženy a děti nevyjímaje. Že jo, Alino? Mám krom jiného vystudovanou teologii, dělal jsem moře let v Charitě, makal v hospici dobrovolně atd... a každej mě měl za pitomce a snažil se mě využít. A teď si o sobě přečtu, že jsem škrt a sobec? Víš co, Alino, napíšu ti jedno. Až bude potřebovat pomoct nějakej tvůj kámoš naser, bandera, jim bim nebo další hotentot, radši ho nakopu do rrrdele, protože jsem stejně škrt a sobec. Nazdar. *11* *11*
  • mellys
    ...já jsem dal jedný, co seděla na zemi na pěší zoně v Koln, s nataženou rukou, do hrníčku pár korun a myslím, že to obrací v ruce ještě dodnes...
    jo a ještě jsem jí dal kousek pizzy, kterou po mě ale hodila...
    takže se fakt ...nezavděčíš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit