Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ".... na dobrovolnictví je příliš neužije a peníze na charitu také neposílají." To by v těch různých charitách museli sedět čestní lidé a né zloději, kterým se zadře 3/4 vybraných příspěvků za nehty! Před pár lety jsem dal na vánoce 500kč na charitu pro děcka a po vánocích vyšlo najevo, že vše bylo rozkradeno a viník se tehdy hledal! Tak proto už nic nepřispěji!
    Jen si vzpomeňte na Vendulu Svobodovou a kolik melounů tam nějak chybělo. Žranice jako pr.se za prachy Kapky naděje a nacpávaly se tam slavné celebrity, které tam nedaly ani kačku! Byl toho plný tisk a po čase ticho po pěšině.....
  • já už charitu dělám, jako každý pracující. Z daní živím spoustu nefakčenků a to co mi zbyde mám akorát pro rodinu.
    Průzkum je to pravda hezký, ale opět dosti tendenční. Není zcela jasné jaké ekonomiky se toho účastní. Co země to jiné odvody na nepracující, jiné výše příjmů a jiné možnosti odpisů. Pokud se nepletu i v Německu je možné charitu odepisovat z daní a mám pocit že je pro char. org. omezení kolik mohou z příspěvků čerpat na chod organizace. A třeba v Saudské Arábii nepracující od státu nic nedostává a stát tuto položku nevybírá, a v indii rovněž, proto tu lidi jsou zvyklí dávat.
    Tento průzkum už nelze nazvat míchání hrušek s jablky toto je multifruit.
  • No jasně na nemocné vlastní děti musíme sbírat víčka pet lahví a kdovíjaký cizák přijde s nataženou rukou a hned chce keš tak jasně, že nic nedostane!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit