Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když budu mít miliony euro na kontech, budu si hrát taky na hrdinu, ale s holým zadkem nemám šanci, když k něčemu dojde, vzít roha do bezpečí. A pokud by k něčemu došlo, budou chcípat ti, co tu zůstanou, hlavně mladí kluci a až to všechno skončí, dostanou metál ti hrdinové, kteří seděli pěkně v bezpečí. To jaký jsou u nás hrdinové je vidět na těch pánech v stejnokrojích obtěžkaných metály a není jich u nás málo. Takový generál, když si správně prdne, dostane hned další metál. To jsou ti pravý hrdinové. Zemane, Zemane, to si posr..
  • Vážený pane prezidente, já osobně nevidím jediný důvod, kde bych měl dnes nasazovat svůj život za naši vlast. Afganistán? Dlouholetý přítel naší republiky a spolehlivý obchodní partner. Být na straně Kyjeva, jehož vláda naprosto vážně uvažuje o přerušení dodávek ropy a plynu do zemí EU? Tak se chce odměnit za naši podporu a lásku? Nebo snad Ruska, které je zvyklé pouze na vládce, car, Stalin, Putin, které přešlo od feudalismu přímo k jakému si komunismu a demokracii se musí teprve učit? Za koho z těch bojovat? To už nechám sice mladším, ti asi budou mít problém s Mohamedány to asi bude trochu jiné kafe...
    • Voni maj ale v tý makovici takovej guláš, no to je něco děsivýho.
      • Přiznávám, je to pro vaši hlavu opravdu asi trochu zmatené ale ta podstata, co jsem chtěl říci z toho snad patrná je.
  • při střelbě ostrýma jsem byl těsně za hranou valu,asi půl metru,kam se zarývaly svištící kulky.Že bych vystrčil hlavu,abych zkusil,jak je to,když po vás natvrdo střílí,na to jsem sílu nesebral.Docela by mne zajímalo,jestli by tu svou hrdinskou palici vystrčil Miloš.
    • Podle posledních projevů Zemana se ukazuje,že by potřeboval protialkoholní léčbu jako sůl.Protože to nejsou projevy rozumného občana.
  • dobytek z hradu řekne proč se bojí Babiše,jó to bychom slyšeli věci..............
  • My jsme zbabělci?No to je síla urážet národ a ještě k tomu hlava státu,totiž ti zbabělci převážně volili Zemama.To je vidět jak si važí národa.Toto je náš prezident?Pokud my jsme zbabělci,co je potom on, o jeho kvalitách se raději nevyslovovat.Tato hlava by si mněla uvědomit komu má pomáhat a to především národu.
  • Naplněný a bohatý život člověk má, jen když je nebezpečný, poznamenal prezident......
    Ten kluk musí mít děsně naplněnej a bohatej život pokaždý když musí sejít schody *1*
    On vlastně žije permanentně životem akčního hrdiny a brávurně x krát za den vydává svůj život neohroženě všanc nehledě na vlastní nebezpečí ani viróza ho neschvátí *1* *1*
    Miloši Ty jsi náš hrdina ! *1* *1* *1* Asi je čas dase přejmenovat letiště o nejlépe tak umístit nejakou tu skulpturu něco jako schody s kutálejici se hovězí hlavou nebo nějakej obrovskej panák co se neustále kývá sem a tam s nějakým vševystihujícím popiskem na podstavci před kterým by byl imístěn mramorový popelníček do kterého by ti srabáští občané museli jako odpustky vhazovat své korunky ,panáček by po vhození znalecky káravě zakýval hlavou a vypustil něco kouře z nozder *1* *1* *1*
    To by pane bylo něco *2* To by asi celej ten západní vyspělej svět koukal a jak by se styděl,že něco tak in nemá ! *1*
  • Zemaku, podivej se pekne na Hrade, ve svym "prezidentskym kanclu" do zrcadla a potom to zopakuj jeste jednou. Snad se ti konecne rozsviti, cos rekl za hovadstvo, ty degene. *1* *12* *1* Nejvetsi ze zbabelcu je prece jejich kral. *14*
  • Kdyz budete hrdine valcit proti USA , budeme stat po vasem boku. Na to se muzete spolehnout !
    • Rusové jsou zvyklí válčít sami , SSSR nikoho do Afgánistánu do války netahal jako USSá. Tak drž pysk tečko - Hermane, Hmm.
      • Protože nemají jediného spojence kterému by mohli věřit . Kdyby tehdy šli Češi do Aghanistánu tak všichni zdrhnou i s politrukem .
        • V Afganistanu neni kam zdrhat: to uz zjistili i Amici. *4*
        • V soucasnosti je spojencem Ruska Cina, Indie, Brazilie, Jihoafricka republika, Kuba a jeste mnoho dalsich zemi, ktere jsem uz zapomnel. Suma sumarum pulka sveta. Navic Cesi v Afghanu bojovali, ale nikde se o tom nepsalo, blbe.
          • Nebojovali blbe, máš smůlu.
        • Ty náš všeználku a jak to vypadá na té Ukrajině a jak to bylo za druhé světové války bojovali i další po bodu SSSR nejen Rusové. Doplň si mezery ve vzdělání. Rusové jsou totiž zvyklý spoléhat sami na sebe, zatímco USSá si kupují mozky z celého světa a do svých válečných hrátek vždy namočí kde koho. Prostě Usáci hnusáci.
          • Cha cha cha, rusové co neukradli, to nemaji. *1* *1* *1*
          • Jo, ti co bojovali po boku " Rudé armády" většinou po válce skončili v kriminále . Skvělá vyhlídka .
  • Tak ze by tohle motto bylo hlavnim sloganem nejaky kostelnika mi prijde dost trhle od dejin. Zato nektere jednotky prave v one dobe coby protistrana , to bych uz bral.
  • Bezte vsichni do p r d e l e. Na vas se muzu v y s r a t.
    .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit