Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz zde prijedou my pratele ze zahranici tak jsou doslova sokovani ceskymy DUCHODCI -predevsim tim jak se nemyjou a line se z nich hrozny PUCH!!! *12* *11* Jeden znamy z Anglie rika ze u nich nejsou tak smradlavi a spinavi ani BEZDOMOVCI!!! *11*
    • Čím to asi je?Alespoň uvidíš co tě čeká,musíš ještě víc krást jako ODS a FUJ 09.
    • Asi jejich vodné a stočné neúčtuje Veolie *12* *16*
    • A to nebyli v LDN,domovech pro mentály,atp.Ale nedělejte si iluze,britové smrdí také,Dokonce i přílet do cizí země je okamžitě spojen s jiným aroma vzduchu,prostoru.Arabský svět,orient,to je rána do nosu.Mísí se smrady i úžasné vůně.Staří lidé většinou chodí stále v jednom oblečení,resp.chodí v něm dlouho.To je také jedna z příčin odéru.No a u žen inkontinence.A co hraje roli je,že v Česku jsou důchodci žebráci. *3*
    • 10000000000% souhlas
      • ano ty pravicující socky smrrdí na sto honů *1*
  • Zeman je prezident zbabělců.
    • zbabělý prezident a to jsem ho volil,ale neměl jsem na vybranou,buď on nebo pochcaný kája
      • Ale teď toho lituju, s pochcaným knížepánem by aspoň byla větší sranda.
  • vzdy kdyz jezdim do zahranici tak se snazim tajit ze jsem z Ceska- duchodcovskyho sockostanu!!!
    • Hlavně v tom zahraničí už konečně zůstaŇ a nevracej se tečko -Bc - blbe certifikovaný Jaroslave K.
    • Ty se,Bc.Kaku predevsim snazis v zahranici tajit svou b.bost: tajit, ze v Klausistanu je mozne s takovym IQ jak mas dostat titul Bc.
      Kdyz ale v zahranici vidi jak se v Klausistanu studovalo v Plzni na PF, a jake VS v Klausistanu existuji, musi /byt neradi/ pripustit i to, ze Bc. muze v Klausistanu dostat i Jarousek Kak. *7* *7* *7* *7* *7*
    • Mily kaku, radsi se jdi vysrat na hajzl a nezasirej diskusi svymi smradlavymi hovnisky.
    • Ty skurvyzjebe můžeš jet do zahraničí tak do hranic na moravě, neuživíš ani tu kozu kterou šoustáš, blbe!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit