Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebudu nic škodolibě komentovat, ale odpůrci Trampa a u nás příznivci Hilary si nic lepšího nezasloužili.Jinak jsem zvědav na vládnutí tohoto člověka i když vím, že on není ten hlasvní, aby rozhodoval.Předzvěstí voleb u nás je, že změnu chtěl venkov a dělníci. Tady jsem slovo dělník ještě neslyšel ani písemně.Takže nepracující !inteligence" mějte se také na pozoru. Moc žvaníte a výsledky práce nejasou vidět. Nejvýš tak negativní.Pracující si asi už nenechjí dále rozkrádat tuto republiku. Už bylo rozkradeno dost.
  • Bodejť by se svobodní neradovali, demokrati z usa dělali evropský moloch, moc jim zachutnalo ovládat prachy a cpát nos do všeho v evropským sociálním stylu.... Trump dává naději na zmenu směru usa a tedy v podstatě celého svobodného světa.... Je to jen naděje, ale naděje je setsakra víc než beznaděje... Chtělo vy to víc Petru Machu, jeden je žalostné malo.

    Podivovat se nad tím, že uspěl miliardář je blbost, buď bude kandidát vynesen investory, kterým je pak logicky zavázán a je jistota ze se poradky nezmění, nebo musí mít dost koule na to jít do voleb bez podpory velkych investorů, ale pak to musí být miliardar, normální člověk by na kampaň nejen že neměl, ale hlavně hrozba neúspěchu by ho od takového výdaje dost jistě odradila.
  • Clintonová si prohru zasloužila.

    Patří ke generaci politiků, kteří zavedli svět do současných sr@ček.
  • usínala s pocitem, že vyhraje Trump...
    • No s pocitem možná, ale hlavně s nadějí.
    • No, já usínala s jiným pocitem...
      Nějaký kačer je mi zcela fuk...
      • Že nejsi připosraná?
        • Ne - že tě kopu do palice *1*
          • A čím, když jezdíš na kriplkáře, pahýlem. To je dobře, že si mrzák Simone.
    • No já si tak jistý nebyl... já věděl že ho bude volit více lidí... ale jestli vyhraje jsem si netroufal tipnout (přeci jenom volby jsou řízeny elektronicky a hlasy alokovány anonymně, a tam je možné vše)
  • Továrny v rukou zahraničního kapitálu, ve vládě loutky, dluhů jak smetí, alespoň, že nás humor neopouští.
  • Zeman -"Věřím, že vztahy se Spojenými státy se touto volbou dále zlepší a nebudou zatíženy některými nedorozuměními, jako je například ne zcela profesionální postoj současného amerického velvyslance pana Schapira, který dává nevyžádané rady prezidentovi republiky, kam má, či spíše kam nemá cestovat, a který se jako téměř jediný z velvyslanců ani nezúčastnil státního svátku 28. října na Pražském hradě," řekl v úterý Miloš Zeman.

    Ještě nedávno přitom Zeman velvyslanci vstup na Hrad zakazoval.

    On si ten vychlastaný mozek nic nepamatuje....
    • někde v kavárně, nebo to psaly Babišovy noviny?
  • Panu Trumpovi blahopřeju, ale paní Clinton(ovou) lituju. Co teď bude se všemi těmi ubohými ženami, které se už cítily hospodyňkami v Bílém domě dělat? To přece nejde, jen tak rozpustit takový think-tank a do dalších voleb je proklatě daleko *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit