Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • YEAH !!!
    Všimli jste si těch přehršel překlepů v pindách teplýho Semjona Gayínka??
    To je známka, že je s ním zametáno!!!
    Psychicky nezvládá a skrze slzy nevidí na klávesnici!!!

    PCHE !!!
    • dostal jsi ho *3*
    • jdu náhodou kolem a všiml jsem jsi jak je Semjon Gayínek na dně, jsi mistr, za mě palec nahoru *3*
    • všimli *3*
  • Dovolila bych si polemizovat s autorem studie, podle které stav "psychosociální nejistoty", vyústil v absenci skutečné národní identity. Autor pomíjí historický fakt, že Evropa je postavena na základech národních států a pouze novodobá snaha v posledních 50 letech se snaží navodit potřebu její přeměny v umělý tvar Spojených evropských emirátů či Spojených států evropských. Pravdou na druhou stranu je, že poslanci z Čech již za dob habsburské monarchie zasedali ve Vídni, takže dnešní Brusel je svým způsobem pokračováním této linie. A ona "nejistota" může mít svůj původ třeba v tom, nejdříve jsme byli 300 let řízeni z Vídně, pak byla krátká přestávka za 1.republiky, pak jsme byli řízeni pár roků z Berlína, poté následovala Moskva a tu vystřídal Brusel. Pak se autor nemůže divit náladám většiny respondentů. Otázkou zůstává, jsou vůbec Češi schopni sami si vládnout a uhájit svoji nezávislost ? Zcela určitě však máme dostatek historických zkušeností z vykonávání pokynů pocházejících mimo současné hranice České republiky.
  • Až ČR ovládne Putin, přestanete rázem brblat!
  • Kolikátej, že má dneska nick mrdkohlt Semjon Gayínek, 99???

    YEAH !!!
    • Semjon Gayínek jsi ty sám zlej BTW trolle.
      Ty jsi Sejona vytvořil když jsi Simoně zkonil jméno.
      A teplouš také budeš, když ti tak vadí holky. *15* *15* *15* *15*

      s tím podváděním, plus 7 za vteřinu jsi nenápadný jak lejno na talíři *15*
  • """vlivný bruselský server Politico""

    ...na mě vliv nemá :-) na mě má veliký vliv jedině manželka *1*
    brusel mám na háku. Uz v roce 1985 jsem jako vojín poslal do prdddele jednoho "sovětskýho" majora a přidal jsem dvě facky a dostal jsem půl roku v Sabinově. Za svůj "čin" jsem se tam měl jak prase v žitě. Zlatej Sabinov. :-) Tak at klidne prijde nejakej pisalek z "Politypitcho" a dostane taky....já rozhodně problém s identitou nemám.
  • nojono, Češi......
  • A všichni se tu bavíme na účet teplýho blbce Semjona Gayínka!!!
    Jen se nikdy nenudit, to je naše heslo dne a debilní teploušek Semjon v této komedii hraje hlavní roli!!!

    WOW !!!
    • To je fakt, BTW Semjone Gayínku, všichni tady z tebe máme rrdel.
  • Bodejť by Česi netrpěli krizí identity, když se jim nepodařilo vyřešit Masarykovu moravskou otázku:
    ---
    "...moravská otázka je a bude opět zkušebním kamenem české politiky. Je proto žádoucí, aby byl Moravě zachován její specifický ráz aby se jí dostalo rozsáhlé autonomie, nejen politické, ale i kulturní." T.G.Masaryk, Problém malého národa; Čas 6, 1907, č.22
    ---
    Místo osvědčeného uspořádání se samosprávnými historickými zeměmi, které je možno vidět na západ i na jih od hranic ČR, rozparcelovali zkorumpovaní politici ČR na prakticky nefunkční "regiony", které jsou líhní zbytečných úředníků a prožírači peněz.
    Pěkný bonmot uvádí psycholog David Unger: "Češi se z tendence všechno unifikovat proberou asi až tehdy, kdy hranice jimi ovládaného území bude tvořena příkopem Pražského Hradu."
    ---
    K problematice též zde:
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/archiv/1430995-moravane-a-cesi
    ---
    • Jestli se obyvatelé Moravy považují v prvé řadě za Moravany, neberu jim to. Já se považuji v prvé řadě za člověka, pak za Evropana, pak za Čecha a pak za obyvatele svého domovského města. Přitom se nijak nevymezuji vůči ostatním Evropanům, tj. i Moravanům a Slezanům. Až se EU změní v United States of Europe, nebude možná od věci utvořit v rámci decentralizace autonomní regiony Czech Land, Moravia Land a Slezia Lands. Ono když existovalo Království České, Markrabství Moravské a Knížectví Slezská, to také mělo svůj význam.
      • součást PRVOTNÍHO ZDROJE (říkej si tomu jak chceš) a tady na Zemi jsem dočasně na návštěvě. Ve skladě jsem nafasoval výstrojní oblek zvaný lidské tělo a pozoruji a dle možností se snažím urychlit vývoj současné zmatené lidské rasy. Požaduji aby všechny národy dokázaly překonat své rozdíly a odlišnosti a žily pospolu v harmonii na světě i v Evropské Unii. Ovšem současně vyžaduji aby každý jedinec i národ respektoval svobody a práva jiného jedince a národa. Je to jako v paneláku. Všichni obyvatelé panelového domu nechť žijí podle stejných rovnoprávných pravidel aby bytový dům bez problémů fungoval a současně ovšem všichni majitelé bytů musí respektovat práva a svobody majitelů sousedních bytů. Představa, že svůj byt vytrhnu z paneláku anebo že můj byt násilím obsadí sousední byt a prohlásí ho za, svůj jsou zcestné.
        • Ty zjevně křesťanská Duše. Právě to vytržení bytu z paneláku nebo násilné obsazení sousedního bytu nejvíc odpovídá tomu tzv. "znárodnění". Vlastnictví věci mohu nabýt tím, že věc vyrobím (vytvořím), koupím, získám darem nebo dědictvím anebo se zmocním věci opuštěné nepatřící nikomu.
          • Tečko. tvá slova svědčí o naprostém chaosu v tvé mysli. Nevíš kdo jsi a jsi zmítán májou iluzí. Nezaměňuj si mne s křesťany katolíky evangelíky muslimy židy či jakýmkoli jiným vaším pozemským zkresleným manipulativním náboženským systémem. Vytržení z paneláku je symbolika vydělení z kolektivu v tomto případě z EU. násilné obsazení cizího bytu je naopak paralela uzurpování práv jednoho národa jiným národem v tomto případě Český národ potlačující práva a svobody Moravského národa což se mu podle karmického pravidla vrací skrze EU.

            Uvízl jsi svým myšlením v pasti. motáš dohromady nesouvisející myšlenky jako znárodnění křesťanství atd. O ničem z toho nebyla řeč. Jsi malá nevyzrálá duše a čeká tě ještě dlouhá cesta než POCHOPÍŠ......
  • Na Krymu uz prijali milionteho rekreanta. To je zprava jako remen. HURA a smradoch Simon se po vydani teto zpravy, posrall..hi..hi
    • Obyvatele Krymu jistě potěšila i zpráva Meedveděva že ekonomicky slabé rusko nemá peníze na rozvoj Krymu. *5*
      • =====Obyvatele Krymu prvně potěšila zpráva, že mají pokoj od Ukrošských nácků banáne. *1*
        • Jako nácek se chová tvůj Putin. Ten napadá sousední malé státy a krade jim území
          Hitler dělal to stejné
  • zlomení jsme---bo už nikdo nevěří v lidi-..... a to je konec lidství
    mám rád prachy, za které i podřežu islamisty---to je věc, co chtějí USA a EU.
    a při tom i přiberou mimochodem i Rusáky, kteří jim stojí v cestě za světovou hegemonii...
    to je jejich PRVOTNÍ cíl !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší