Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta vlajka vám nic neříká???
    nebo jako všichni HAVLOIDI s klérem v ruce jste zajedno.-.... nemám slov..........
    hnus!!! a jseM proti jako všichni ´VLASTENCI
    ...
    • jen na okraj.: tu moji češtinum, kterou jsem psal--mrší skupina co vlastní tento DENÍK
  • YEAH !!!
    Všimli jste si těch přehršel překlepů v pindách teplýho Semjona Gayínka??
    To je známka, že je s ním zametáno!!!
    Psychicky nezvládá a skrze slzy nevidí na klávesnici!!!

    PCHE !!!
    • dostal jsi ho *3*
    • jdu náhodou kolem a všiml jsem jsi jak je Semjon Gayínek na dně, jsi mistr, za mě palec nahoru *3*
    • všimli *3*
  • Přešlapy ruského internetového trolla zlého trolla alias BTW alias Robur alias Rybanna.

    1. Zlej troll vzplane láskou k americkým indiánům a najednou, jaká to náhoda, tu začne řádit nick Rybanna která ale mluví stejně jako zlej troll. *15* *15* *15* *15*
    Fakt nenápadné maskování zlej Rybanne. *15* *15* *15* *15*

    2. Vrcholem bylo když napsal přes facebook jako zlej troll s obrázkem vlajky? ne hadru neexistujícího státu novorusko a sám si odpověděl jako paní hnízdová se stejným obrázkem který zapoměl vyměnit. Po upozornění ho ihned vyměnil. Jasný důkaz že ruský troll je registrován pod 50 nicky. *15* *15* *15* *15*
  • kdybys nebyl hlupákem nestal by ses ču*ákem
  • =====Zahnutej banán tady má armádu rodinných příslušníků z Chánova. *1*
  • Za dolar nalžu cokoliv. Na rohlíky si prostě nějak vydělat musím a my havloidi si vyděláváme hlavně lhaním a šířením nenávisti. Pravda a láska už tolik nenesou *3*
    • Vy Putinoidi skutečně umíte jen lhát a krást lidem na Tiscali jména a nicky.
      Jiný než Kremelský názor po komunisticku nesnesete.
      Pak nelezte na debatu, kde vždy zaznívat budou *5*
  • Na Krymu uz prijali milionteho rekreanta. To je zprava jako remen. HURA a smradoch Simon se po vydani teto zpravy, posrall..hi..hi
    • Obyvatele Krymu jistě potěšila i zpráva Meedveděva že ekonomicky slabé rusko nemá peníze na rozvoj Krymu. *5*
      • =====Obyvatele Krymu prvně potěšila zpráva, že mají pokoj od Ukrošských nácků banáne. *1*
        • Jako nácek se chová tvůj Putin. Ten napadá sousední malé státy a krade jim území
          Hitler dělal to stejné
  • jen tak na okraj:
    ti kapitalističtí parchanti využívají všecky možnosti jak zlikvidovat DEMOKRACII
  • Kolikátej, že má dneska nick mrdkohlt Semjon Gayínek, 99???

    YEAH !!!
    • Semjon Gayínek jsi ty sám zlej BTW trolle.
      Ty jsi Sejona vytvořil když jsi Simoně zkonil jméno.
      A teplouš také budeš, když ti tak vadí holky. *15* *15* *15* *15*

      s tím podváděním, plus 7 za vteřinu jsi nenápadný jak lejno na talíři *15*
  • Celkově od vstupu do EU zaplatila Česká republika do rozpočtu EU 239 miliard korun a získala 401,2 miliardy korun.

    "Kladné saldo čisté pozice tak od vstupu do EU do poloviny roku 2011 dosáhlo celkově 162,2 miliardy korun," uvedl mluvčí ministerstva financí Ondřej Jakob..

    Takže pohádky ruských agentů jak na tu EU doplácíme můžeme poslat tam kam patří, na smetiště dějin. *5*
    • když ja nekomu dam 400 korun---jsem asi co???
      kolega asi mi bude dlužen----------asi je mi zavázán.............čččuuus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit