Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti co jmenujete politiky nikdy nebyli, ale zločinci to ano
  • Proč je tabulka seřazená dle výsledků z roku 2011?
  • Zajímavé, že z politiků ti nejhorší jsou právě doktoři - Macek, Rath, Součková, nebo plzeňští právníci jako koloťuk Gross. A vzkaz pro Pepponeho - nauč se česky a nelži ty líná ponravo.
  • Tam podemnou. To se pletete. Nejvíce pro český národ udělali komunisté. Bez těch by jst tu lezli ještě pos tromech. Za nich bylo zdravotnictví zadarmo, rovněž školy, byty a platil se jen nepatrný nájem. Potraviny levé, léky zadarmo. Platil se jen recept. Atd atd. To za buržoustů budou opět lézt lidi po stromech. Nebudou si ani posatvit barák z kravských ho..., protože nedostanpu stavební povolení. A pod mosty je málo místa.
    Komunisté byli zlatí !!!!
  • Schází tam psí lejno, to by bylo ještě před posrancema, je určitě užitečnější.........
  • Průzkum dopadl dobře.Na posledním místě z politiků samozřejmě komouši
  • Tak mi dovol reagovat na Tvůj příspěvek.Já u nich byl a je to lůza.Nafokanci a ba i kradou.Normálně kradou při zásahu.Co nezničí požár tak oni a co se jim líbí tak si z místa požáru odnesou.Pitomci normálně tahali vše možé a z pod Bristolu(takový zásahový hadry)to tahali v autech ven.Bylo mi z nich na blití. *11*
  • Komunisti, vemte si příklad z lidí a nepište blbosti!!!
  • Taková uklízečka či uklízeč,co by zametl schody drátěným koštětem ze shora,tak by snad musel poskočit v tomto hloupém žebříčku hodně vysoko! A bez čistoty ani doktor operovat nemůže! *3*
  • t.ulehla
    S hodnocením se, bohužel, nedá než souhlasit, ale mrzí mne, když to "odskáčí" všichni zákonodárci bez rozdílu... Obyčejné profese si rozhodně ale uznání zaslouží, a to jak uklízečky, tak všichni ostatní, dělající své řemeslo či povolání poctivě....
  • Mám se velmi dobře, co to plácáš? Chápu, že mě pitomci nemají rádi, ale vůbec mi to nevadí!
  • CHvíli jsem se zasnil a pustil jsem si
    http://www.youtube.com/watch?v=4MK_vNkiPRk
    Tohle by měl být ideál a věřím,že je pro naprostou většinu lidstva !!!!!
  • Na 3. místě jsou zdravotní sestry. zřejmě si lidi podvědomě váží nás, které mohou napadat, urážet, poplivat, beztrestně přiškrtit v ebrietě nebo dát pěstí. Moc vám za to děkujeme. Vaše zdravotní sestry.
  • Nejvíce si vážím příjemných a hodných lidí.
  • Kde je místo pro presidenty?Že by -0-? Také byla opominuta "profese" tiskových lhářek,promiňte, mluvčích. Co poradci? Manageří a jejich podložky?
    Mne by zajímala prestige paní Peakové- volena několika voliči, najednou se octla na vlivném místě-nedivím se že někdo ji závidí a chce ji odstranit (samozřejmě nemyslím fyzicky).
    Jen více kožených -nejsem si jist, kdo je autorem tohoto "bonmotu" ? Lehká žena, politik,nebo gay?
    Pamatuji doby, kdy na prvním místě byli soudruzi Sakmar a jemu podobní. Vždy vybrali nějakého "zapáleného", cpali je do TV, rádia po drátě, novin. Vždy jsme měli přehled, kolik zas toho soudruh Sakmar "narubal" a přitom si nezašpinil ruce-zázrak! Tím nechci shodit práci lidí, kteří na tyto "vychcánky" museli plnit normy, aby se měli sudruzi Husak,Biljak, Jak-cash,Indra,Mamula,Kabrhelová, Himmel a další, nadstandardně. Prestižní žebřík se obrátil vzhůru nohama (téměř). Principy balamucení však zůstaly.
    Doba se změnila a jména také. Jen principy zůstaly stejné
  • Kdo nekrade není čech hop hop hop
  • kdo nekrade není čech--hop hop hop
  • Na hasiče lůza zapoměla a přeci jsou to ti kteří snad jediný v tomto státě slouží a nekradou *6*
  • Novináři na 20. místě? To jste tu anketu dělali kde? Na tu novinářskou žumpu nemůže
    existovat vůbec žádná tabulka.
  • Nejvyšší čas ke změně volebního zákona v souladu s občanským zákoníkem.

    „Nepartajnická politika“ (podobná advokacii) má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to celosvětově.
    Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
    „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (TGM).
    Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
    http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
    nebo: http://www.knihy-a.cz/16196/pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-obcanu-nikoliv-korist-politiku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit