Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pročpak tam chlapci jeli? S bezpečnostním poradcem? Nejsou to žádní obyčejní turisti, ale lidi, namočení v bůhvíčem. Proto mě zajímá, proč tam byli a kolik nás ten jejich výlet a další pobyt stál!! Ne to, že se nějaké ministerstvo k něčemu nechce vyjadřovat *12*
  • ... zrušit ministerstvo, které odmítá informovat daňové poplatníky :)))
  • Jejich výlet souvisí s mafiemi, s pašováním drog a zbraní. V tom případě se ten, kdo jim pomáhá stává jejich spolupachatelem. Pro zemi, kde prezident vyhrožuje předsedovi vlády kalašnikovem, přeje smrt všem abstinentům a vegetariánům a nad ženami zachráněnými ze spárů proruských islamistů ohrnuje nos, dost příznačné. *11*
  • mohli nechat tady naprosto nikomu nechyběli! Pokud jedu do vysloveně zakázaného území tak musím počítat, že se vrátím - nebo nevrátím.Ale pokud se dobrodruzi rozhodli si zariskovat byla to jejich věc.Ale nemohou pak protěžovat ministerstvo, skučet tam a bědovat že tam neměli jezdit.Každý z nich má občanku dost dlouho na to aby dokázal rozpoznat nebezpečnost situace.Nyní zbytečně zabírají místo ve zprávách a na netu.Kdyby natáhli ráfy nikomu by to ani nepřišlo.Jen věřím, že nyní nedorostli na nějaké státní vyznamenání!
    • Soudruh Zeman je jistě vyznamená. On na svoje soukmenovce nezapomíná.
  • Takže tam jeli za své a cesta zpět bude za naše peníze? Nebo to po nich bude někdo požadovat? Proč ne?
    • To je jasné, že za naše a nebudeme platit jen jejich zpáteční cestu domů, jejich propuštění nás bude stát o hóóódně víc...
    • ... zase samomluva, blbe?
  • taky se mi slimáci rozmnožili na zahradě a tři roky po sobě jsem je likvidoval. Vždycky navečer potvory vylézaly a všechno ožraly. Pak jsem přišel na to, že kladou do země vajíčka, ze kterých se pak rodí slimáčata, Tak jsem i tu hlínu naházel do popelnice. Občas se mi tam v létě ještě nějaký slimák objeví a to je jeho poslední na tomto světě. Tak se na potvory musí.
  • Co tam dělají lidé v Libanonu, jely na dovolenou a krapet se jim protáhla. Kolik stát zaplatil únoscům, nebo je vyměnil za nějakého teroristu? Kolik dostaly zaplaceno od rodiny Alího Fajáda.
    Nebo všechno bylo předem naplánováno nějakou teroristickou skupinou? Lidé co jedou na dovolenou a cestovka zkrachuje, tak je tam každý nechá, ať se postarají sami o sebe.
    • Píšete o samých ženách? Jely, dostaly...
    • ... na takovou blbost neexistuje odpověď, tupane :)))
  • co je drželi někde v Pakistanu, nebo kde.hrozně chtěly za dobrodružstvím.Všem bezmozkům by se to mělo umožnit.Ale aby pak někde nebědovali a nedožadovali se služeb našeho zastupitelství.To je primárně pověřeno jinými úkoly, než pečovat o přiblblé neukázněné hlupáky kteří chtějí zažít dobrodružství.Když nedokážou respektovat nařízení a doporučení, ať se sami starají.Kdo se má pořád dívat ve zprávách na pokroucené zbědované huby, co škemrají a žadoní ....... sami, zcela sami ať se starají.
  • jasné a srozumitelné vysvětlení, nejlépe zpravodajské služby co a jak proběhlo.A zejména jak se věci mají.Jinak totiž každý, ale naprosto každý se může domnívat, že tam sedí takoví puberťáčtí diletanti. Nevyzrálí fracci , kteří si hrají na Jamese Bondy po česku.Problém je, že za naše veřejné peníze.Služby nevyprodukují nic.Musíme je živit my všichni.Pokud tam navíc sedí takoví exoti, jak Páleník a spol. - ti "agenti" kteří byli na vládě úkolováni Nagyovou, tak může každý, ale naprosto každý přijít k jejich bráně. A počurat jim ji. Je to zcela adekvátní stanovisko, k jejich takto odvedené práci.
  • A stejně divné, podezřelé ksichty *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit