Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiše nemusím, ale stejně, bohužel má pravdu, ta chátra, co si říká zpravodajci v ČT, je jenom zkorumpovaná banda, která na objednávku socanů začala volební kampaň!!!
  • Jaroslav Bican ve svém článku polemizuje způsobem, že jednou o ČT pochybuje, podruhé zase fandí. Nakonec varuje před ztrátou koncesionářů. Domnívám se, že situaci nezvládl celkem tak, jak asi mínil, protože se sám uchýlil k tomu, že ze článku jasně vidět, komuže fandí. A jak sám píše, novinářská svoboda není nekonečná a musí být objektivní. On není. Při svém hodnocení vůbec nebere v úvahu, že četnost útoku na Babiše se stupňuje s blížícími se volbami. No a to je již opravdu dostatečný důvod se domnívat, dokonce věřit, že útoky na něj jsou účelové. Zřejmě nikdo nebude věřit, že Babiš by byl svolen dělat o něm reportáž tak, aby v ní byl vybarven negativně, jak to ČT dělá. A pokud jsou to fragmenty z obecných událostí a redakce je skládá, potom v té skladbě vidět zaujatost ukázat jej v takovém světle, které jej poškozuje a nahrává OPOZICI, nebo někomu, koho chce "podržet" o své vůli, ze svého přesvědčení a své politické barvy. Bohužel se tomuto ČT nedokázala vyvarovat a pořád to dokazuje, že to dělá. V našem státě je tolik mnohem více zlodějů, které si ale ČT vůbec nevšímá, nebo okrajově. Pokud se nemýlím, tak Babiš si své impérium asi vybudoval bez zlodějin, i když možno, že kličkoval mezi zákony, ale pokud by byl zlodějinou nabyl svůj majetek, jistě by dnes nebyl ve vládě, ale někde bručel v base. Takže i já, jako jistě spousty občanů tohoto státu si myslím, že ČT opravdu nevysílá v režimu, pro který je stvořena a placena z peněz poplatníků. Babiš není prvním, do koho se "zakousla". Ale to sousto jim může zhořknout nejenom v puse.
    • krátké soudruhu, přitlač *15*
      • ty ho snad máš delšího teplouši?
        • soudruhu BTW, jen marně zde hledám příspěvek který by jsi napsal a neměl homosexuální podtext

          zapíraná homosexualita sebou přináší stres a frustraci, což je přesně tvůj problém, seber se chlape a přiznej si to *3*

          uleví se ti
          • ano přiznávám jsi teplouš, jen za dnešek tu máš asi 30 teplejch poznámek, ale ono to je součástí tvý diagnózy, a k tomu to tělesný postižení.... no vražedná kombinace Sajmone!
  • "Koho chleba jíš toho píseň zpívej !" A vždy platí ze které strany se "pravda" podává !!!
    Dávno neplatí ,že je to v zájmu většiny !!!
  • Kalousek se svými kumpány Laudátem a Kortem si potřebuji užít zbývajícího času ve Sněmovně. A nejen on i jeho věrní partajníci se snaží jak jen mohou se na obrazovce ukazovat co nejvíc, neboť si myslí,že by se do PS ještě mohli dostat. Omyl ! Jestli je vám milí spoluobčané tak špatně od žaludku, když je vidíte, vězte, že nejste zdaleka sami.
    Chceme-li si zachovat demokracii a svobodu,tak musíme účinněji bojovat proti podvodníkům
    a lhářům a to znamená nevolit TOP09 a ODS !!!
  • zlodějská TV z Kavčích hor sype peníze především do svých řad. Kontrolní úřad odhalil cca 3 mld. které nasypala do neprůhledného natáčení čehosi. Fajn loupežníci, co?
    • vždyť už nejde na této televizi sledovat Silvestry,které byly tak oblíbené.ČT je nejhorší televizi v této zemi.Za vedení této televize komoušem Zelenkou byly pořády této televize sledovatelné mnohem více nežli nyní.
  • Od doby kdy z TV nova odešel ředitel Dvořák do čt,je to žumpa všech žump.
  • Svoboda a demokracie začíná s koncem signálu ČT a ČRO.
  • Koukám, že na ČT "zprávy" čumí jenom teplouš Semjon Gayínek, pak nemá být takovým idiotem!!!








    YEAH !!!
    • Ano koukám na ČT zprávy a lůza 4.cenové mi to zaplatí na koncesionářských poplatcích, díky holoto *15* *15* *15*
      • *1*
    • souhlas, kdo nekouká na sputnik, aeronet a parlamentní listy si zaslouží smrt *10*
  • Má Vás tady hodně lidí pravdu. Sám jsem podchytil v ČT mnoho lží a zkreslených informací a pořadů. Když jsem jim napsal po reportáži o letadlech z Kunovic, že firma ekonomicky kulhá díky sankcím s Ruskem, tak mi napsali, že to je jen můj subjektivní pocit a že nic vysvětlovat nebudou a odpovědi utnuli. Takové zmetky si platíme!!!!! ČT je jednostranná, teď už spíš jen protibabišovská, protiputinovská, protiruská protitrampovská. Vyšetřovací parlamentní komise kvůli reorganizaci Policie v čele s Blažkem- taky jen šaškárna. Pryč ve volbách s Chovancem, Blažkem, Sobotkou, Kalouskem, Fialou, Němcovou a spol....Ať táhnou makat! A když jim někdo ten zabahněný rybník rozčeří jako Babiš tak se můžou zbláznit. Jeden větší podrazák než druhý. Co oni pořádného udělali? Opravdu nevím!!!!!!!!! ČT lže a překrucuje a komentuje (také toi nechci), budou kontrolovat servery, internet, jako vždy naše diskuze, překrucovat reportáže a zprávy ze zahraničí (hlavně o Rusku), naši vojáčci budou s USÁkama proti Rusku. Bude to horší jak za totáče. Sláva "demokracii". Je mi z ní na zvracení!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Odpověď, ČT je zkorumpovanou pakáž!
    • hovoří o tom i denně tlama ožralého Kalouska na obrazovkách této televize,neobjektivní otázky Václava Moravce včetně zpravodajství.Takové společnosti dokonce platíme jako jediné koncesionářské poplatky.
    • ... kolik hodin jsi dával dohromady ten svůj duchaplný výblitek, atrapo?
      • ty budeš prasečí inteligent.Prasata se rodí nyní velice velice chytrá.Špíno z chlívku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit