Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USA poslaly varování do KLDR. Jaderný útok vyvolá drtivou odplatu *15* *15* *15*






    Donald Trump bude dobrým prezidentem *15*
  • Východní Ukrajina samozřejmě není jedinou částí země trpící kvůli agresivním krokům Ruska. Spojené státy nadále odsuzují ruskou okupaci Krymu a vyzývají k jejímu okamžitému ukončení. Krym je součást Ukrajiny. Sankce, které jsme kvůli Krymu zavedli, budou platit, dokud Ruská federace nevrátí Ukrajině kontrolu nad poloostrovem," dodala Haleyová.

    PCHE !!!






    YEAH !!!
  • Donald Trump bude dobrým prezidentem.

    Považuji za nešťastné, že při svém prvním vystoupení (v Radě bezpečnosti) musím odsoudit agresivní počínání Ruska.






    YEAH !!!
  • byla docela švanda. Babiš přišel připraven a toho šaška z budějovickýho infocentra pěkně uzemnil. Skvěle jsem se bavil *15*
  • Má Vás tady hodně lidí pravdu. Sám jsem podchytil v ČT mnoho lží a zkreslených informací a pořadů. Když jsem jim napsal po reportáži o letadlech z Kunovic, že firma ekonomicky kulhá díky sankcím s Ruskem, tak mi napsali, že to je jen můj subjektivní pocit a že nic vysvětlovat nebudou a odpovědi utnuli. Takové zmetky si platíme!!!!! ČT je jednostranná, teď už spíš jen protibabišovská, protiputinovská, protiruská protitrampovská. Vyšetřovací parlamentní komise kvůli reorganizaci Policie v čele s Blažkem- taky jen šaškárna. Pryč ve volbách s Chovancem, Blažkem, Sobotkou, Kalouskem, Fialou, Němcovou a spol....Ať táhnou makat! A když jim někdo ten zabahněný rybník rozčeří jako Babiš tak se můžou zbláznit. Jeden větší podrazák než druhý. Co oni pořádného udělali? Opravdu nevím!!!!!!!!! ČT lže a překrucuje a komentuje (také toi nechci), budou kontrolovat servery, internet, jako vždy naše diskuze, překrucovat reportáže a zprávy ze zahraničí (hlavně o Rusku), naši vojáčci budou s USÁkama proti Rusku. Bude to horší jak za totáče. Sláva "demokracii". Je mi z ní na zvracení!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Komentaře zde? Parta blbců
  • Já bych všechny noviny, televize i weby znárodnil a za 1 Kč je prodal Hrabišovi. Pak bychom měli pravdu jako na talíři.
    Sorry jako *14*
  • "V takovém případě je hlavní, aby novináři veřejnoprávního média hájili veřejný zájem, byli nezávislí a mohli si svobodně vybírat témata reportáží."
    .
    No a to je právě prasárna. Viděli jsme to při volbě Trumpa. Taková zaujatost a jednostranost se jen tak nevidí. Svobodné vybírání témat, ať si praktikují soukromá média. Veřejnoprávní média by měla být od toho, aby informovala objektivně a vyváženě a aby si reportéři svou chuť nebo nechuť k nějakým událostem strčili do kapsy. Co je to "hájit veřejný zájem"? To, co uznají za vhodné? Ale mě jejich názory nezajímají. Já chci opravdu jen nezkreslené informace a ne nějakou manipulaci, zatajování, upravování podle představ těch redaktůrků a moderátorů. To chci asi moc, že? *1*
    • felix.julec
      Stejný atak jako na Trumpa při prezidentských volbách,soustřeďuje ČT na Babiše a to už dva roky.Jeden se pak Babišovi nemůže divit za jeho ne zrovna salonní rétoriku.ČT si zve do publicistických pořadů stále stejné ksichty,ne zrovna nejlepší pověsti.Nezaujatý a svéprávný divák vidí ten nepoměr v poskytovaných zavádějících informacících českou televizí.
  • Svoboda a demokracie začíná s koncem signálu ČT a ČRO.
  • Kalousek se svými kumpány Laudátem a Kortem si potřebuji užít zbývajícího času ve Sněmovně. A nejen on i jeho věrní partajníci se snaží jak jen mohou se na obrazovce ukazovat co nejvíc, neboť si myslí,že by se do PS ještě mohli dostat. Omyl ! Jestli je vám milí spoluobčané tak špatně od žaludku, když je vidíte, vězte, že nejste zdaleka sami.
    Chceme-li si zachovat demokracii a svobodu,tak musíme účinněji bojovat proti podvodníkům
    a lhářům a to znamená nevolit TOP09 a ODS !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit