Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID

  Koukal jsem na to. Kdyby neměli deštníky snad by se vešli do jedné cukrárny :D

 • TOMy231 - No Vy to přeci musíte vědět nejlépe. Nepostřehl jste, jak jsem mu hezky popřál? Nač si stěžujete a proč mě urážíte? 

  Vy budete také asi z podobného těsta jako pan Vondra. Zkuste to v příštích volbách. Evidentně pro takové typy má pár voličů slabost. 

  Přeji Vám mnoho úspěchů. 

 • gaheris

  Kolik to hodí za demonstraci? Kde se mám hlásit, nejsem bohatej, nenakradl jsem si každá tisícovka dobrá!

 • "U Vondrů se debužíruje každý den." Zjevně si dovedl prostředky za Oslazení toho Evropě dobře rozvrhnout.

 • Asi brzy. Pan Mikuláš Milion Chvilek Minář vyzval pražské náplavy, aby se neprodleně rozjely demonstrovat do regionů a na dobu oněch plánovaných demonstrací přerušil demonstrace pražské.

 • Všude neustále v médiích slyším, že prý "celá republika" se bouří proti Babišovi, že bez něj bude líp atd. Ale ve svém okolí po městě nikde nevidím žádné demonstrace, protesty, nikdo se o Babišovi nebaví. Jak se tak dívám okolo, myslím že se máme celkem dobře i s Babišem.  Kdybych se o něm nedověděl z médií, ani nevím že existuje. Tak kde je ta celá "demonstrující" republika?

 • U Vondrů se debužíruje každý den. Na rozdíl od tebe to není vylízaná, závistivá palice a netrpí tulení nemocí.
 • A to se na nás Hamáček tak chystal,jak nás všechny pozavírá,no a teď by sice rád dál škodil,ale jaksi už ho lidi prokoukli.Ale tak zlé to zas není aby hrozila práce . 

 • Tak v Praze je už polovina Moravy, asi sto tisíc Slováků atd. Takže je možné, že se tu pár blbů najde.


 • Měl by sis, po letech, zase zašukat nebo se nechat obsloužit jinak, páč už ti abstinence leze na mozek...............
 • přesně tak-nikdo dnes netuší,co se z té pseudostrany vylíhne.Babiš je majitel té strany a její nasměrování není ani doprava ani doleva,je to strana jednoho muže,který funguje jako krysař-píská vábivé sklatby prostým lidem ,kteří sice nakonec procitnou,ale to už za jejich bláznovství budeme platit všichni.

 • Ono chlapče úplně stačí, že komouši jsou povolenou stranou v demokratické společnosti. To už je samo o sobě na hranici logiky.. A pokud nazvu voliče komunistického zločince a řemeslného udavače trotly,

  je to pro ně spíš vyznamenání než urážka. Kdo tohohle morálního hnoje podporuje je stejná špína jako on. Al Capone také spoléhal na svojí beztrestnost díky svým mafiánským způsobům. Bureš je to samé se stejnými , buranskými způsoby.

 • ANO je strana "bytostně" oportunictická, pozor na to, může být, i když třeba jen dočasně nebo, podhoubím pro cokoli.

 • Proč urážíte jiné občany termínem "trotlů", či je nálepkujete jako občany s nižším IO? Jen proto, že volili tak, jak je jim zákonem umožněno a tak,jak svobodně chtěli? Tedy, jinak než Vy?!  Připadáte si více liberálně demokratický? A kam se poděla to "svoboda"? Ta platí pouze pro vás? Ve svém příspěvku si protiřečíte, kdy tyto občany dáváte do souvislosti s hnutím premiéra Babiše, nikoliv Bureše, protože takto se premiér jmenuje. Jak si  jej pojmenoval někdo jiný, je irelevantní a urážlivé. Hnutí ANO není rozhodně žádné podhoubí pro nacisty a komunisty. Komunisté mají svou stranu KSČM a nacisté tady v žádné straně neexistují,protože by nesplnili přísná kritéria pro založení politické strany nebo hnutí a kontrolu ze strany MV. 😈

 • Posloužili jako užiteční idioti pro ČT a TOP09. Po jejich zádech se do EP vloudilo pár zajímavých typů. 

  Asi by to chtělo malou anketu - tak za půl roku požádat 1086 respondentů (běžný vzorek), aby vyjmenovali alespoň 5 našich zástupců v evropském parlamentu. 

  Takový je význam těchto voleb pro občana v naší zemi. Nulový. 

  Zvednout se dali jen profesionální voliči a notoričtí dělatelé dobra. Děkujeme jim za jejich aktivitu. 

 • Nářez to tedy moc není. Vzhledem k účasti voličů a vzájemného hlídání členů ANO, tedy stranická disciplína alá KSČ, nám vyjde výsledný počet trotlů, kteří to Burešovi hodili. Celkem je to snesitelná percentuální množina občanů s nižším nebo nizkým IQ . Takový balast se najde v každé společnosti, při zhruba stejném početním zastoupení. Je to základna a podhoubí pro podobné úlety, jakými jsou nacismus a komunismu a následná destrukce sebe sama.
 • Ale je to panečku nářez pro pouliční chátru. Banda hulákala po Praze mávala mávátkama a ve zprávách bavila skvěle diváky.A ono to nevyšlo. A to přišel k volbám jen zlomek voličů.Komedianti ale zas vyrazí do ulici. Frustrovaná chátra bude bloudit po ulicích a vymýšlet hesla. Jen tak dál hoši. Pro turisty hlavního města jste nevídanou dekorací.Ovšem nesmíte být požádáni o souvislou větu. To je potom tragedie. 
 • Rozplizlá a neschopná ČSSD, kde parazitovalo stovky okresních šejdířů přestala být jejich rájem.

  Tak se hezky potichu přesunou s jejich špinavými penězi k jiným partajím, které jim nabídnou prebendy. 

  To není prosím kritika, jenom prosté konstatování - proti těmto baziliškům nejsou imunní ani ODS a TOP09 (tam se vrací jako domů), ani ANO a jistě za čas ani Piráti.

  To je prostě politika. 😐 

 • No disciplinovaně u voleb. Jinak by pan Pospíšil (který - podle vlastních slov-  líbá rád jedinou ženu - paní Pekarovou, jinak výhradně muže) nemohl slavit opětovný krmník v Bruselu. 

 • KIMCID

  Tak že lžeš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit