Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    sebedestrukce čssd jde sama

  • Děkuji.

  • CSSD se snazi zrusit Zeman, ale jeho ukol dokona ANO. Divim se, ze  to jeste nevi. To co ve  vlade prosadi, tak uspesne proda ANO. Blizi se jejich historicky konec,

  • dzixy
    Autor článku s hujerským pokřikem "...rekordní účast..." konstatuje výsledky voleb. Domnívám se však, že více namístě by bylo napsat, že rekordní byla neúčast. Nikdo se seriózně nezabývá, proč účast voličů byla tak mizerná. Duše evropská, tělo se však brání. A má proč. Uplyne dalších 5 let, a u dalších voleb zjistíme, že ono se vlastně nic moc nestalo ani s novým seskupením politických sil v EP. Může se mluvit o selhání politických stran, které se do EP nedostali, mělo by se ale mluvit i o tom, že selhaly i politické strany kandidující do EP. Nepřesvědčili totiž ničím voliče, aby jim  stálo za to k volbám dojít. A tak vlastně můžeme konstatovat, že nikdo nevyhrál - ani strany, ani voliči. Jsou tam většinou ti sami, co již znají výhody poslance EP. Na volebních listinách byli vždy na popředních místech. A že se tam dostal Pospíšil z TOPky a spol.,  může děkovat opravdu "rekordní" účasti voličů. Pokud by se voleb byli zúčastnili v počtu, jako u parlamentních voleb, nebyl by, jako teď, vysmátý. On, a jemu podobní, jsou pro republiku v EP potřební, jako komunisté na Velehradě. Navíc jenom brát a ni nedávat. 
  • ... proč "všichni"?

  • Nemusím citovat stačí zvratky a pindy jakéhosi KIMCIDA a jeho klonů - např. xxdef.

  • U Vondrů bude v neděli konečně po půstu zase knedlo, vepřo a zelo!

    Tak mu to přeci přejme.

    Poslední dobou nevypadal chlapec moc dobře. Neměl ani na solidní tepláčky, vypásl se z kabanosu nebo z čeho.

    Tak jen ať si doma dají do nosu a konečně koupí solidní košiličku. 

    Všechno nejlepší pane Vondro, hezky nás v tom Bruselu zastupujte. Děkujeme.😀 

  • Pane Janáku, docela jsem se usmál. Takže jsme všichni v Praze hlupáci, ignoranti a jedinci rozumu mdlého a ducha matného?

    Krásná charakteristika. Nevím ani, proč mě to neuráží, jen se nad tím usmívám. 

    Jako ironie dobré. 

  • Potvrdila se ostatně v těchto volbách pravdivost jedné z episod - nepublikovaných episod - ze STARÝCH POVĚSTÍ ČESKÝCH, co druhdy napsal Mistr A. Jirásek:

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Pán Bůh šel po světě a sbíral hlupáky, ignoranty a jedince rozumu mdlého, ducha matného do pytle.

    A když šel přes soutok Botiče s Vltavou, pytel se mu náhle roztrhl a obsah vysypal. Byl již unaven  nekonečnou prací toho dne a tak jen mávl rukou:

    "Nu což, už to nechám být - stejně tady bude jednou Praha..."

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • KIMCID

    Kde byly ti všichni nespokojení? Nebo ti protestující z náměstí?

  • Je nepochopitelné jak se vyhlášený deme.nt Alexandr Vondra mohl prosadit. Vyhlášený umaštěný špinavec vylézá z nory. Hnůj všech hnojů nám bude dělat ostudu v zahraničí? Nestačilo když upekl tunel PROMOPRO? ODSáci si křížkovali mezi sebou.Tak toto se tedy extra nevyvedlo.
  • Ukázalo se naprosto jasně, za kým český národ stojí a koho podporuje!

    Nic víc - ale také nic méně. Navzdory agenturám typu JPP (jedna paní povídala)

    A "pražská kavárna" si může...

  • Někdy zjišťuji, jak povrchně uvažuji. Když to tak vezmu, tak snad prvně s xxdef souhlasím.

    Opravdu slušná přehlídka hochštaplerů a darebáčků v české kotlině. Jistě by se našli i další. 

    Ale nevymáchaná ústa plná řečí o zákonech, spravedlnosti a tak.....

  • tobro

    Přesně tak, můj hlas dostali!

    • EU TROLL  Kč 1 111 380
  • KIMCID

    cituj?

  • KIMCID

    hele já jsem spokojen dostanou statní příspěvek,za tu srandu jim to stálo

  • Je úplně "boží" číst zde chlístavé nářky těch "správných" až "nejsprávnějších".


  • tobro

    Jednoznačným vítězem voleb do Ojroparlamentu je ANO, vytrollíme europarlament se ziskem 1,56 % https://vytrollime-europarlament.eu/ prostě pecka..😎

  • KIMCID

    Taky ne ale jsem rád že i když tam moje strana nikoho nemá, procenta jí zajišťuji statní příspěvek.

  • Nepropadejme přehnanému optimismu. Mráz kopřivu nespálí....🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit