Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozplizlá a neschopná ČSSD, kde parazitovalo stovky okresních šejdířů přestala být jejich rájem.

    Tak se hezky potichu přesunou s jejich špinavými penězi k jiným partajím, které jim nabídnou prebendy. 

    To není prosím kritika, jenom prosté konstatování - proti těmto baziliškům nejsou imunní ani ODS a TOP09 (tam se vrací jako domů), ani ANO a jistě za čas ani Piráti.

    To je prostě politika. 😐 

    • A to se na nás Hamáček tak chystal,jak nás všechny pozavírá,no a teď by sice rád dál škodil,ale jaksi už ho lidi prokoukli.Ale tak zlé to zas není aby hrozila práce . 

  • dzixy
    Autor článku s hujerským pokřikem "...rekordní účast..." konstatuje výsledky voleb. Domnívám se však, že více namístě by bylo napsat, že rekordní byla neúčast. Nikdo se seriózně nezabývá, proč účast voličů byla tak mizerná. Duše evropská, tělo se však brání. A má proč. Uplyne dalších 5 let, a u dalších voleb zjistíme, že ono se vlastně nic moc nestalo ani s novým seskupením politických sil v EP. Může se mluvit o selhání politických stran, které se do EP nedostali, mělo by se ale mluvit i o tom, že selhaly i politické strany kandidující do EP. Nepřesvědčili totiž ničím voliče, aby jim  stálo za to k volbám dojít. A tak vlastně můžeme konstatovat, že nikdo nevyhrál - ani strany, ani voliči. Jsou tam většinou ti sami, co již znají výhody poslance EP. Na volebních listinách byli vždy na popředních místech. A že se tam dostal Pospíšil z TOPky a spol.,  může děkovat opravdu "rekordní" účasti voličů. Pokud by se voleb byli zúčastnili v počtu, jako u parlamentních voleb, nebyl by, jako teď, vysmátý. On, a jemu podobní, jsou pro republiku v EP potřební, jako komunisté na Velehradě. Navíc jenom brát a ni nedávat. 
    • Měl by sis, po letech, zase zašukat nebo se nechat obsloužit jinak, páč už ti abstinence leze na mozek...............
  • tobro

    Jednoznačným vítězem voleb do Ojroparlamentu je ANO, vytrollíme europarlament se ziskem 1,56 % https://vytrollime-europarlament.eu/ prostě pecka..😎

    • KIMCID

      hele já jsem spokojen dostanou statní příspěvek,za tu srandu jim to stálo

      • tobro

        Přesně tak, můj hlas dostali!

        • EU TROLL  Kč 1 111 380

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit