Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice jsem Babiše nevolil, ale už se těším, až se tady vyrojí rádoby mudrci kteří začnou vřeštět o koblihách....😀

    • KIMCID

      Taky ne ale jsem rád že i když tam moje strana nikoho nemá, procenta jí zajišťuji statní příspěvek.

  • klerohitlerovci slaví úspěch katolické církvi kolaborantům s nacisty darovali majetky čr za stamiliardy ......a hitlerovi pohrobci je zvolili , viz ods, topstan,kdu, ..gratuluji inteligenci nevoličů

  • Saša Vondra se směje .velmi nízké inteligenci svých voličů byl odpovědný za tunel PROMOPRO krádež stovek milionů a je vysmátej ,Tošenovský dostal za 5 návštěv dozorčí rady OKD 3,2 milionu od Bakaly ,kterému lidii z ODS přidali do privatizace byty OKD , Pospíšil ten kryl turbostudentskou mafii plzenských práv, .........budou protesty milionu chvilek nenávisti proti mafiánským politikům ODS top09? a justiční mafii v talárech která zabránile jejich odsouzení?

    • Někdy zjišťuji, jak povrchně uvažuji. Když to tak vezmu, tak snad prvně s xxdef souhlasím.

      Opravdu slušná přehlídka hochštaplerů a darebáčků v české kotlině. Jistě by se našli i další. 

      Ale nevymáchaná ústa plná řečí o zákonech, spravedlnosti a tak.....

    • Nepropadejme přehnanému optimismu. Mráz kopřivu nespálí....🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit