Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sám všechno pohnojil. Nadržoval zlodějům. Ať už konečně drží hubu.
  • Kdo začal s rozkrádáním a chránil zloděje. Ví to někdo ? Ale v tomhle má Kikina pravdu.
  • Česko je pro EU pouze dojnou krávou,Proto až EU Česko vydojí,tak ho pošle na porážku.Česko si pak rozparcelují Němci a Židé.
  • s tímto s ním souhlasím, i když jej nemusím.
  • Tenhle psychopatický zločinec, vlastizrádce a agent KGB at raději zaleze. V civilizované zemi by seděl nadosmrti v kriminále. A někde by ho dokonce oběsili.
  • A zase, jak již poněkolikáté, Klaus a opět pravdivě o EU. Domnívám se, že nebýt te přebujelé byrokracie, zbytečného zasahování do vnitřních věcí států, které by měly být pouze v jeho kompetenci, atd., atd., byla by EU přijatelným svazkem států v Evropě. Ale opět má Kalus pravdu v tom, že nás opět a snad ještě i více, řídí Brusel a byrokrati, než tomu bylo za dob RVHP. Kdo to pozorně sleduje a pamatuje si to, dá mi za pravdu.
  • A já myslel, že Santa Klaus rozdává dárky, ne "moudra" ...
  • Já Vám Váš názor, pane prof. ing. Václave Klausi, CSc. neberu, ale musím Vám s politováním, především pro Vás samotného, sdělit, že Vy jste pro mne naprosto, ale úplně naprosto bezvýznamný občan ČR, který vlastní stát "náramně zviditelnil" takovou tou "českou malou domů", kdy drahé chilské pero skončilo v kapse Vašeho saka. To Vám to za tu celosvětovou ostudu opravdu stálo? A pak jste se dokonale před vlastním národem odepsal naprosto bezcharakterní amnestií. Být zdejším prezidentem, tak Vás dám pod kuratelu se zákazem cestování do světa, aby se předem vyloučila další světová ostuda, kterou byste s největší pravděpodobností zase spáchal.
    • Kapitáne, zdá se, že na Tebe by mělo platit to lidové "blahoslavení chudí duchem" s povahou ješity Napoleóna *1* *1* *1*
  • ...říkám si, kolik asi ten blb dává úplatků, aby někdo ty jeho cinty méněcenné osobnosti otiskl??? Patologickému zjevu/jevu, lži podvodu, hrabivosti, kořistnictví a nenávisti....dle mého názoru...chudák, už se ani neukájí kradenými propiskami...těžko je mu asi žití....dle mého názoru...
  • Možná má Klaus s tím nulovým vlivem pravdu, ale pak je potřeba s tím něco udělat a začít s orgány EU normálně vyjednávat ! Například o diskriminaci našich zemědělců nebo rozvracení energetiky. A co v tom udělal Klaus ? Nic !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit