Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vůbec nechápu jaké naděje do Unie ještě vkládáme.Na co ještě čekáme?To se necháme pod Německým vedením úplně znemožnit?
  • Pokud bude korupce trvat, budeme ale úpně v pr***li.
  • Chybí tady duševní ubožák "Petr ten pravý" aby nám k tomu něco řekl ,kde je ?
  • O to víc není důvod se do takového spolku tlačit víc než je nutné. Když si i "vyspělé země" nedovedou poradit s chudobou víc než u nás.
  • To se tedy máme čím chlubit!
  • zajímavé - na čem demokracie v sedmadvacítce pracovala nejmíň sto let, naši "milení volení odborníci " dokázali za pouhých 20 let.....před dvaceti lety to bylo nulové... no jsou to kanoni, zase se máme čím chlubit.... a to má být úspěch....
    Je to neskutečné....a přiblblí novináři tohleto " nejnižší" místo považují za úspěch... propána co je v těcjh školách učí... to západ musíme pořád v něčem trumfovat....
  • A nějaká sirka už se angažovala *16*
  • To říká kdo?? Zase ti zloději. Podívejte se, co zde lidé berou za platy a co si za vydělané peníze mohou koupit. Řekové jsou proti nám boháči.
  • No, to jenom zírám. Tak my se dnes máme mnohem hůře, než za komunistů, kdy nebyl ohrožen chudobou přece vůbec nikdo. A přitom se nám dávaly kapitalistické okolní státy za vzor, a kam se za nimi hrabeme... No a dneska se máme daleko hůře, než tenkrát a přitom jsme vlastně úplně nejlepší... tak to mi tedy rozum nebere. A to myslím, že mám jaksi vzdělání vcelku přiměřené - 17 let škol bez jediného propadnutí, ale na tohle mi fakt vzdělání nestačí ....
  • Zase me dojímá, jak se v 20 ti patrové žulové budově zloději radí, jak velké prostředky ukrást na "boj s chodobou"
  • do konce vládnutí těhle kryplů bude zaručeně nejvyšší, jako ceny v tomhle bordelstánu. Ale na druhou stranu, pokud to psal nějaký náš krypl, tak to beru s rezervou, stačí vzít dávky cigošům a budeme nejvýš z celého světa včetně Etiopie *16*
  • \No tak má Kalous pravdu, že si žije "jako prase v žitě" *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit