Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ObcanHavel
    souhlasím, jako občan této země jsem jednoznačně pro, aby se vydalo víc na obranu, časy jsou složité a bestie z východy opět hrozí, byť zatím jen mléčnými zoubky, celkově Evropa obranu zanedbává, takže posílit rozhodně
    • Tak trošku schizofrenie,nebo jen zase sajmon krade nicky? *16* *12*
  • pěkná zrůda je na fotce, tohle jsou naši spojenci? pravé spojence jsme zradili a takové vši si nasadíme do kožichu, fuj, lež a nenávist zvítězí nad pravdou a láskou
    • ANO a proto si tak notuje s tvým bohem Andrejem Babišem o vyhoštění ruský diplomatů.
    • Naši ANO, Vaši zjevně NE.
      Ale to jste si zavinili sami svou rozpínavostí.
  • Naser si Tolkine.
    Spíš bych zavedl vojenskou službu.
    • Ty a tvá rudá parta si můžete zavést akorát tak prsty do řiti.
      • kdo ti ublížil ? Popros vedoucího oddílu o léky.
        • Dušánku pusť si vláček.
      • Nesvěřuj se,mne osobně tvé praktiky a hobby nezajímají,každopádně tobě by vojna prospěla průšo.
  • Česko se samo rozhodne, co je u nás přednější, zda NATO, nebo školství, zdravotnictví a další odvětví. Já mám jasno. NATO není moje priorita. *16*
    • Ano, doufám, že rozhodneme sami.
      Na rozdíl od Ruska, které má obrovské zdroje, ale ekonomiku na úrovni Bulharska, my máme na oboje.
    • anna.tvaruzkova.58
      Mám vážné obavy, že Babiš rozhodne tak, aby mu neutekla ani koruna dotací. Češi mohou tak nanejvýš držet huby.
    • Jako kdyby na tom záleželo co je tvoje priorita ruskej retarde, běž do parku krmit holuby a vzpomínej na RVHP
      • měl si na mysli Varšavskou smlovu hňupe, RVHP se netýkalo armády
        • Soudruhu vymatlanče, tvůj rudý přítel komunista Tirador popisoval ekonomické záležitosti které mají přednost před obranou vlasti, proto zmínka o RVHP, ale to ten tvůj mozeček s kapacitou slepičího trusu nezpracuje.
          • Drzý hulváte! Neber si mne do své špinavé huby! Obrana naší vlasti je jedno a účast v NATO je druhé! Naši armádu bych nenechal vykonávat užitečného idiota pro NATO v proamerických misích! Naši armádu bych okamžitě přepracoval na naši. V počtu 50 tisíc profi vojáků a 200 tisíc vycvičených dobrovolných záloh. NATO si strč do na...to. *16* *12* *16*
            • jako je v tvé svá howna z mozku přenášet do psané podoby
            • V tvé pravomoci je maximálně vykonávat potřebu na tvém suchém WC ruský hnoji.
        • Nech ho ví prd a dělá chytrýho
  • Dobře André, rusák je ulhaný, smradlavý vřed, udělal jsi si u všech plus, postavit se tomu hradnímu kolaborantovi chce koule, za mě good ..
    • spláchnout, hrdino...
      • Nejdřív se naučte na té trolí farmě v Rusku konečně česky.
    • měl tě kolonizátor ameriky vyhladit šmejde
      • Tvoje bezhlavá věta, plná nenávisti, je znakem Trola.
  • ve kterém jsme snad jen proto, aby nás humanitárně nevybombardoval. Pokud chceme dát víc do armády, pak pokud možno ne do těch nejvíce předražených zbraní ale pokud existují, pak nakupujme od výrobců ze zemí V4.
    • Vy přece v NATO nejste.
      A proto Vám vadí, že ho chceme posilovat.
      Ale nemusíte se bát, my k Vám invazi neplánujeme.
      To "Varšavská smlouva" trénovala tažení na La Manche, kdo byl na vojně za komára jistě pamatuje.
    • Táhni do hajzlu ty ruská sračko
      • Krátká diskuzní rukověť
        Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
        Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
        Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
        Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
        Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

        Autor článku by měl plnit to, co je tiscali vlastní, ne? Proč necháte urážet oponenty vulgárními výrazy? Proč to roky trpíte? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • Běž si stěžovat na ruskou ambasádu.
          • Ale kdepak, nahlášeno do redakce tiscali. Jak se k tomu postaví, jen na nich, oni si zde dali svá pravidla a je na nich, jak je sami hodlají vážně používat, nebo ne. *16*
  • a důvod?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit