Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    nové Česko zneuctilo 17.listopad.

    jinak jsem Čech a nejen že jsem neslavil, ale ani jsem nedemonstroval. tak že milá redakce mluvte jen za jednotlivce.

  • Babis za sve pusobeni v politice hlavne obohatil svoji kapsu o nekolik miliard, diky zakazkam, ktere si ''dohodil''...

  • Co chceš po Praze? Jenom b..zerují lidi a vymýšlejí byrokratické kraviny a finty jak zbytku země ukrást peníze ve svůj prospěch. A lepší už to nebude.....

  • Staroměstské náměstí se odpoledne téměř celé zaplnilo lidmi, kteří žádali demisi Babiše a dávali najevo nesouhlas s jeho politikou i chováním. Volali Demisi nebo Česko není Rusko.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Víc by mne zajímalo kdyby volali Zemské zřízení nebo  Morava není Česko.

  • Titulek a obsah článku nějak nesedí.

    Velkohubý titulek - "Česko oslavilo" - a potom poctivé konstatování "na několika místech" se oslavovalo. Tak jak to tedy je? Oslavovalo Česko nebo se jen na několika místech v Česku sešlo něco lidí?

    Asi je to pro mediální establishment děsivé zklamání, ale bylo to opravdu jen několik míst.
    Lidí u nás žije skoro 11 milionů a kolik % z nich včera realizovalo různé pochody?
    Nedávají tito "lidé" svou neúčastí najevo také nějaký postoj?

    Zamyslete se prosím současní agitátoři v redakcích. A rychle koukejte vymyslet nějakou další kauzu - jinak "lidi" zvlčí a demonstrantů bude ubývat.

  • Pane, nebo paní Koloběžko - zajisté jste si všimla vybraného slovníku, kterým se vyznačují samozvaní zástupci "sametové revoluce." I Vy rádo užíváte vulgarit. To nemáte na víc? Třeba na slušnost, kterou se tak rádi zaklínáte?

    Jste plni nenávisti a mě je Vás docela líto, protože Vy sami nejlíp víte jak to dopadá s Vašimi "ideály" dnes. Připomínáte mi někdy zhulenéhipíky z 60. let. Tedy v tom lepším případě.

  • "Lidé", "Demonstranti" - vypískali politiky, vyhodili věnce.....I my jsme lidé a nikoho jsem nevypískával a ničí věnce nevyhazoval.

    Radikalizovaní aktivisté a lidé s mnohdy kriminální minulostí (viz. vyhazovač kytic na videu) našli prostor pro mediální realizaci u k všemu ochotné České (objektivní a vyvážené) televize.

    Nesměšujte prosím páni redaktoři tuto "šedou občanskou zónu" s pojmem "Lidé" (myšleno obyvatelé země).

    Osobně se od takového jednání, vystupování a chování distancuji a nesouhlasím s ním. Jsem s dovolením také člověk.

    Většina lidí v této zemi má docela jiné starosti, než freneticky hulákat a dopouštět se přestupků v podobě jisté formy výtržnictví.

  • Já opravdu nemám potřebu se schovávat za anonymní nicky :-p pořád jste to nepochopil asi Jindřich nebo kýho výra? To se fakt neumíte lidi pod své názory podepsat? Zrovna tak vy nám nebudete zakazovat jak vyjadřovat se k tomu co se děje, i když by Babišovci a Zemanovci rádi zavřeli hubu lidem a jeli si po svém, aby jim do toho nikdo nekecal, ale to si budou muset nejdřív koupit všechna média a pak zavře hubu i vám. :-ú

  • Pepane soudíc podle tvého vytříbeného slovníku jsi takový hrdina.Hrdina co má tam u vás pod mostem hlavní slovo mezi tou sprostou zapáchající lůzou.Tak, tak pěkně jsi to teda pečlivě namastil.Jistě tě tady ti aktéři i nahněvali, že? Ale to se nedá nic dělat. Ty jsi jen obyčejný prd. Nikdo.A jsi naprosto bezmocný s tím vším něco dělat. Krása. co? A tak už to zůstane do konce tvého zpackaného života. Víš?

  • To mud31 :Samozřejmě že se nudí ale také proto že některým občanům uzavřel(p.Babiš) penězovody a přesměroval je do státní kasy.To je pochopitelně pro slušné lidi úspěch a úspěch ,ten se u nás neodpouští že pravdoláskaři?!Nebo je vtom i něco jiného?
  • To  TheGGG:

    "placení řvouni bez špetky slučnosti tu byli vždy... dřív dělali bo*del na setkáních ČSSD, dnes dělají bo*del na setkáních ANO, SPD, nebo při návštěvě Zemana".A to jste měli vidět co tihle ubožáci dělali při demonstracích republikánů! Tam dokonce platili taxikářům 500 korun za to že provokovali a hulákali hesla proti Sládkovi atd.Ale co hlavně že vítězí pravda a láska že hmm naši demokrati! 😂

  • V čem jste odlišný? Také jsem zastánce Havla a také jsem voličem Babiše a odpůrcem šaškáren na pražských náměstích. Tak co jsem já dle vašeho měřítka?

  • Připadá mi, jako by pražští měli zcela jiné starosti než lidé ve zbytku země. Radiožurnál tvrdil, že demonstrace na Staromáku jsou vedeny proti lžím a nenávisti šířeným Babišem a Zemanem. Pražáci by si měli konečně připustit, že lži a nenávist zde šíří především novináři (bulvár Seznam a pol.). Kolik kauz a skandálů nafouknutých placenými novináři, vzápětí splasklo jako bublina. Babišovi skandály zázračně vystupují vždy na nějaké významné výročí či v období voleb. Je směšné, když novináři obviňují Babiše kvůli vstupu jeho syna na Krym z Ruské strany (údajně proti českému zákonu, který dovoluje našim občanům vstup na toto území jen přes Ukrajinské přechody) a přitom ani neví, že Babiš ml. není a nikdy nebyl občanem ČR. Tvrdí, že Babiš ml. požádal o Švýcarské občanství ihned po vypuknutí pseudo kauzy Čapí hnízdo, aniž by si ověřili, jak probíhá legislativně takováto žádost.

    U zmiňovaných demonstrací se konkrétně v Liberci sešlo bez většího zájmu pár desítek lidí.

    Negativy na Babiše plní média své stránky dnes a denně v hojné míře, ale že státní rozpočet skončil poprvé v historii ČR v přebytku, je přeci zásluhou celé země, nikoliv Babiše jako ministra financí. Že důchodci, učitelé, hasiči, zdrav. personál živoří nebo pracují za směšný peníz jsme čítali každý den, ale poté co Babiš všechny tyto platby výrazně navýšil, aniž by zadlužil zemi jako Kalousek 200 miliardovým schodkem st. rozpočtu, o tom se mluvit nesmí!

    Připadá mi, že se Praha prostě jenom nudí. 

  • ObcanHaveI

    Ale, ale, copak hloupí demokrati-chrchloidi, revoluce se dnes nepovedla?

  • To je ale roztomilej pohled na těch pár blbečků co pózujou ČT

  • M.j. soudruzi - kdepak máte svého guru - rusofickového pochcánkového dementa komouš-konfidenta prolhaného křiváka zeMANa, že ještě ani nevystrčil ten svůj hnijící ksicht. Dokonce ani jeho vrchní přebalovač a žvástal ovčák se zatím nikde nyvyzvracel s nějakým moudrem??? Copak to?? Nebo že by jim už konenčě Áááno došlo, že jich mají lidé plné zuby?

    Nebo už je to obludné pako schlastané tak, že není ani schopno poručit svému poskoku aby hodil nějaký jedový směšně dementní žvást?

  • On je konfidentský koblihářský megazloděj Bureš a rusofilcka zeMAN jsou i zloději věnců na hřibotech?

    No vida není nad nové informace.

  •  Babiš obohatil zásluhou EET státní pokladnu o několik miliard korun,ale o stejnou částku
    připravil nepoctivé živnostníky,kteří mu to nikdy neodpustí.Ti proto chtěji jeho demisi.
    TOP09,ODS,Lidovci a STAN stojí jednoznačně na straně "poškozených".
  • Všimli jste si vážení, že naši bývalí spolupoutníci životem - Slováci - ten 17. listopad nějak neprožívají?

    Proč asi? Je to svátek jenom Čechů?

  • Křenková, nebo Topinková, v tom se nikdo nevyzná kunde!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší