Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Topinková, žil jsem v jisté době a ta se nikoho neptá, jestli se mu líbí.

    Myslíte, že jste to Vy, kdo bude rozhodovat o tom, kdo je normální nebo jakou má minulost? Mýlíte se milá dámo - tedy pokud vůbec nějaká dáma jste. Spíš bych řekl, že jde o nový nick některého z již existujících diskutérů.

    Demokracie je o tom (podle mého) že právo není určeno jen některým. Takhle to dělili právě ti komunisté. Je to Váš šálek kávy? Jste jinak stejní jako byli oni.

  • Co jste si zvolili to tam mate idioti

  • Ty jsi ale primitivni tupoun...


    Ostatne, kdyz mluvis o likvidaci - STBak zvany Bures nechal zlikvidovat konkurencni podniky i podniky, ktere se nechtely dat uplatit a prodat do Agrofertu...


  • Máte docela pravdu, ale příjemné takové setkání s aktivním primitivem rozhodně není.

    Myslel jsem spíš, že než frenetická nenávist bude dnešek příležitostí k zamyšlení o tom, co se nám povedlo a nepovedlo za posledních skoro 30 let.

    Škoda, že je tento den znásilňován hlupáky.

  • V r.89 colalo nejsme jako oni, ale bohuzel oni nejsou jako my. Rikaji komunisti jsou v Bruselu, neni to pravda, protoze komunisti ( i byvali) , STBaci  jsou v CR ve vrcholnych funkci.

  • Fiala a Kalousek ve jménu demokracie budou upalovat všechny kteří s nimi nesouhlasí.

  • Na rozdíl od tebe jsem se podepsala, to ty ani nedokážeš, kázat a urážet pod anonymem dokáže jen ubožáček bez koulí :-)))))

  • Všichni co studovali za komančů byli v KSČ jako fakt? Je otázka co o tom víte vůbec vy :-))) jsem ročník 70 můj manžel za komančů vysokou studoval a u komančů opravdu nebyl :-) To bylo o povaze, prospěcháři tam byli tedy i vy?

  • Kalouskuj Debil blok se předvedl.Kalousek a spol jsou rozvraceči státu a je třeba je je stíhat za vlastizradu.  S panem Babišem ale taky nesouhlasím ale už se to rovná honu na čarodějnice.

  • Sajmon demoGrad si dnes říká Topinková, chichichi

  • Chceš říci , že máš doam ty zkartované svazky co zařídil Ruml a Havel????

  • Topinko Všichni co studovali za komárů VS byli v KSČ ale to ty nemůžeš vědět . Před rokem 89 mělo KSČ  1mil. členů  MYSLÍŠ , že se po 89. vypařili????  Víš jak sji hloupá-ý.

  • Projevil jste občanskou statečnost a havloid se vzápětí projevil, co je vlastně zač.

    Chrchloidní zrůda!

  • Pozoruji , že ta nenávist některých začíná být velice nebezpečná. Jak daleko jste ochotni dojít aby jste zvrátili výsledky dem. voleb???? To pokaždé , když nebude po vašem tak budete dělat čurbes na ulicích??

    Připadáte mi jako fantičtí věřící na náměstích v době honu na čarodejnice. To je ta vaše kultůra projevu vysokoškoláků??? Nebo snad l demokratické uliční soudy???  Humanitární bombardování už jste ukázali. Co bude dál. Diktát menšiny??? Pragocentralismus v přímém přenose ČT!!!.Je mi bezmála  60 ale nikdy jsem neměl potřebu někde hulákat a prosazovat cizí zájmy. Kde jste byli když Bém ptrošustračil 1000 mega za OPEN CARD????  a TAKOVÍTO LIDÉ DNES BUDOU KÁZAT O MORÁLCE???

  • Jsi lhář soudruhu BTW, jako všichni bolševici.
  • A určitě to bude rychle vyšetřeno a uzavřeno, zatím co na výsledky Čapího hnízda čekáme léta :-)))

  • Možná jste měl ještě štěstí. Potkat třeba takového Mirdu Kaldu, mohl jste dopadnout podstatně hůř ! :-)

  • Prostě jsi to nevydržel a zase jsi začal sajmonovat, lhát, krást a vytvářet multinickový kabaret ty smradlavé ruské lejno, že soudruhu BTW ?
  • Frasku z toho udelali bejvali komousi kladouci vence....

  • Dnes jsem získal osobní zkušenost s aktivity, kteří nyní povykují na Václaváku. V půl jedné jsem šel po Národní (protože jsem potřeboval něco v Tescu dokoupit).

    Přistoupil ke mě starší pán a jal se mě dekorovat trikolorou a jakousi plackou proti panu Babišovi.

    Zcela v klidu a slušně jsem mu sdělil, že nehodlám svůj zevnějšek dekorovat těmito doplňky. Nic víc.

    Pán se na mě podíval a zařval jako raněné zvíře - Tak mi vyliž p...del ty b.be. A jal se dokrovat další spoluobčany.

    Inu já jsem blb a on je aktivista.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit