Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kardinál Vlk se svou hladovou a věčně nenažranou vlčí smečkou v kůži beránčí
  • Vše, co je spojeno s primitivním náboženstvím, tzn. uctívání kultu neexistijících bytostí a lidí je jen vymývání mozků a jako takové by proto mělo být náboženství jednou provždy zakázáno. A všechny jejich gurů nahnat do práce, ať poznají jak chutná suchý chléb pracujícího člověka. Samozřejmě bych k nim přžidal všechny osotní. Zabavil bych jim majetky a předal do správy státu. Církvím bych nenechal nic, ale tu vodu na napití bych jim podal. Tu bych jim neupřel. Na ostatní by si museli vydělat. Dalšímu ultrapomatenci Bendovy bych nedal ani tu vodu.
    • Souhlas,ale s tím, že Benda,na doživotní zaklecován s hejnem nadržených a nakažených samců kočkodana zeleného,by musel vyžít jen s požíváním produktů svých spoluzaklecovanců (sperma,moč,šišky)! *16*
    • Souhlasím.
    • Naprostý souhlas. Tedy až na to Bendovy, kde si myslím že patří měkké i.
      • Chybí ti čárka před že , blbe!
        • Chovej se slušně, balíku !!! Proč hned "blbe" ???
          • Tak tyhle připomínky jsem nepsal a za veslově mám opravdu chybu.
            • Tak to jo, omlouvám se.
        • Pravda chybí, jsem stejný blb.
  • Až budou všichni rudí teroristé viset, bude na planetě pořádek a mír!
    • Víš-li o nějakém teroristovi, tak jsi povinen to oznámit úřadům, jinak se dopouštíš trestného činu.
    • Hlavně cikáni !!!
  • Komunisti tady zase mají stranické školení a ani netuší jak jsou při těch kecech směšní.
    • Je to tak, smeju se ti uz par mesicu. Skoda, ze to nevidis *6*
  • Pišta Žiga je cikán ze s Plzně, je to opravdu hlava prasečí. *12* *12* *12*
  • Ach můj Bože =D to je hovadina =D tak to vypadá, když někdo píše o něčem o čem nic neví =D
  • ... píčovina roku :)))
    ... pro Justíciu a podobné pablby jak na zavolanou :))))))))))))
  • To Josef: Oka, když se díváš z hotelu všechno all inclusive a nepřijdeš do styku s obyčejnými Kubánci, tak ti to samozřejmě připadá jako super dovolená...Ale zkusil jsi se zeptat, jak se mají popravdě? Jistě, příroda je tam nádherná, lidé jsou vstřícní, ale to lze poznat i jinde, ale bez pocitu, že tam není všechno, jak by mělo být. Což na Kubě není ani omylem... Stačí se podívat po havanských ulicích a jejich"vozový park" z 50 let minulého století... *3* *1* *1* Dobrou noc, soudruhu a přeji pěkné rudé sny.. *14* *3* *1*
    • Kubánci jsou vážně moc vstřícní...v samotném centru Děčína před několika lety pod pláštíkem tmy 3 takoví příjemňáci z "Ostrova svobody" zatáhli frajera do křoví, vojeli ho všichni a moh řvát jak tur, už se normálně nevysere! *6*
    • To je jenom tvůj soukromý pocit, pocit modrého hnoje.
    • Jsi blb, na kubě je opravdová svoboda, u nás jen pro lumpy troubo, ale ty jsi nesvéprávný cikán takže ti to vysvětlovat je jako házet hrách na zeď.Ty jsi nadšen tím že žiješ z dávek a pracovat nemusíš, ale dojde i na tebe, neboj.
  • Na takové a podobné řeči i myšlenky se dá říct akorát...kéž by to bylo na tom světě jednoduché...
  • Jo, tak oni to jsou vlastně Černoprdelníci. Tak to už chápu proč jsme jako stát v takový prdeli, oni řeší ekonomickou krizi satanistickejma obřadama. Jasně... Tak to jo, to je v pořádku.

    Už tu máme šlechtu, kapitalisty, komunisty, zlodějský mafiány a teď do toho narveme i katolíky aby toho nebylo málo.
    • To Hasekura: Ty jsi ovšem všech volů král. *3* *1* Spojovat víru se satanistickými pekelnými obřady může jenom takový nevzdělanec a makovka jako ty...Je mi tě upřímně líto.. *7* *3* *1* Ty si ještě pochodíš, než dospěješ... *1* *3*
      • Spojovat tebe blbe s nějakou inteligencí je opravdu směšné, píšeš tady blbiny jako pětiletý kluk i když ti je 76, být tebou tak se studem propadnu!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit