Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To Josef: Oka, když se díváš z hotelu všechno all inclusive a nepřijdeš do styku s obyčejnými Kubánci, tak ti to samozřejmě připadá jako super dovolená...Ale zkusil jsi se zeptat, jak se mají popravdě? Jistě, příroda je tam nádherná, lidé jsou vstřícní, ale to lze poznat i jinde, ale bez pocitu, že tam není všechno, jak by mělo být. Což na Kubě není ani omylem... Stačí se podívat po havanských ulicích a jejich"vozový park" z 50 let minulého století... *3* *1* *1* Dobrou noc, soudruhu a přeji pěkné rudé sny.. *14* *3* *1*
  • To falešná Justícia: NO comment!!! Makovko. Blb jako ty mě nemůže urazit, ale jsi trapný a kazíš diskuzi... *3* *1* *1* Jeho poslední knihou je jeho autobiografie, jestli ovšem víš o co se jedná? *1* *1* *1* Tedy co tím chtěl básník říci. *3*
  • Pokud nějaký blb kritizuje dovolenou na Kubě musí to být opravdu hlava skopová, to jsou totiž jedny z nejlepších všemi ceněných dovolených, ty bys asi potřeboval zbavit svéprávnosti, než něco vyvedeš, tobě podobní už jsou všichni v Bohnicích.
  • To falešná Justícia: NO comment!!! Makovko *3* *1* *1* Blb jako ty mě nemůže urazit, ale jsi trapný a kazíš diskuzi... *3*
  • Jsi blbější než jsme mysleli, ale všichni nemůžou být chytří, žejo!!! *3* *3*
  • Tak tu jeho knihu bych si rád přečet, on totiž nikdy žádnou nenapsal.
  • Kdepak Milouše, ten se Vencovi v pití nemůže rovnat, to byl pijan, ten vypil všechno kromě benzínu!!
  • To Hasekura: Ty jsi ovšem všech volů král. *3* *1* Spojovat víru se satanistickými pekelnými obřady může jenom takový nevzdělanec a makovka jako ty...Je mi tě upřímně líto.. *7* *3* *1* Ty si ještě pochodíš, než dospěješ... *1* *3*
  • To fleck: No comment, makovko *3* *1*
  • To fleck: Taky koukám, že jsi slušně vymydlenej...Dovolená na Bronxu by možná mohla být celkem fajn...Ale dovolená na Kubě, dívat se na tu bídu, kterou dokázal Fidel vyprodukovat za 50 let jeho vlády, to opravdu stojí za to... *3* *1* Bez mobilu, s vládním šmírákem za sebou, děkuji nechci... *3* *1* Umím si představit rozhodně lepší dovolenou.. Ale bez tebe a tvých úchylných keců se rozhodně obejdu též. *3* *1* Míru zdar, soudruhu... *3* Krásné rudé sny přeji.. Nezapomeň si před spaním zazpívat Internacionálu... *1* *1* *1*
  • To Tonda: Myslíš Milouše Zemanovýho z pražského Hradu? *3* *1* Aspoň v něčem máš pravdu... *3* *1*
  • To falešná Justícia: Jsi opravdu ještě větší deb-l než jsme doufali. Pořád jsi na nějaký nick nepřišel, který se na tvoji chorou makovici hodil? Úchyl, který musí pod cizím nickem psát nesmysly. Je mi tě fakt líto, ubožáku. *3* *1*
  • Máš pravdu, Venca byl třída, ten vypil za tři a ještě šel dopředu, neměl konkurenci.
  • zapomněls na nejslavnějšího evropskýho vožralu.
  • Na takové a podobné řeči i myšlenky se dá říct akorát...kéž by to bylo na tom světě jednoduché...
  • Ty hňupe, víš co by hodně lidí dalo za dovolenou na Kubě, na to mají akorát političtí zloději, kterým to zaplatíme z daní, je vidět že jsi opravdu primitivní blbeček, tebe bych poslal na dovolenou do Bronxu, aby sis užil!!
  • Tak jestli ty lumpe jsi slušný člověk tak já jsem papež!!
  • A jaká je podle tebe JEHO poslední kniha ty chytráku? Myslíš to co píše pan Hvížďala? Nebo snad pan Polanský?
  • Jo, tak oni to jsou vlastně Černoprdelníci. Tak to už chápu proč jsme jako stát v takový prdeli, oni řeší ekonomickou krizi satanistickejma obřadama. Jasně... Tak to jo, to je v pořádku.

    Už tu máme šlechtu, kapitalisty, komunisty, zlodějský mafiány a teď do toho narveme i katolíky aby toho nebylo málo.
  • Sorry, Ty jsi buď slepej nebo hloupej..........málokdy na někoho reaguji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit